انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در عدم قطع شدن موسیقی هنگام خروج از Activity (اندروید)

با سلام و خسته نباشید

یه سوال از خدمت عزیزان داشتم

اونم اینکه جند تا اکتیویتی دارم که تو هر کدومش مدیا پلیر هست و وقتی وارد هر اکتیویتی میشم پخش موزیک رو میزنم موزیک پخش میشه ولی با خروج از اکتیویتی و ورود دوباره کلا مدیا پلیر تایمش از صفر میشه ولی هنوز موسیقی میخونه

همه انجمن رو گشتم و همه کد ها و فعالیت اکتیویتی رو تو انجمن دیدم ولی چون آشنایی زیادی به کد نویسی ندارم ندونستم کدوم کد رو وارد کنم که وقتی وارد یه اکتیویتی میشم و خرج میشم و دوبره وارد شدم  مدیا پلیر از همون زمانی بیاد که خارج میشی.( اینم اضافه کنم که با خروج و ورود دوباره بازم روی دکمه پخش کلیک میکنم آهنگ دوباره پخش میشه و هی اینجوری تکرار میشه)

خیلی ممنون میشم کمک کنید و راهنمایی.

باسپاس فراوان
پاسخ

سلام.
موضوع زیر را بخوانید :

http://www.kelidestan.com/forum/showthread.php?tid=4857

bookbook 
لطفا برای درج کد، از دکمه مخصوص درج کد در ادیتور انجمن استفاده کنید.
در مورد برنامه نویسی، مدیران تنها راهنمایی می کنند و نوشتن برنامه نهایی، به عهده کاربران می باشد (اینجا محلی برای یادگیری است، نه سفارش کدنویسی).
کاربران باید ابتدا خود به خطایابی برنامه بپردازند، نه اینکه به محض دیدن خطا، کدها را در انجمن، copy و paste کرده و از مدیران انتظار بررسی داشته باشند.
پاسخ
 سپاس شده توسط onestar

ممنون از راهنماییتون

ولی اینارو همش رو خوندم

الان یه کدی دادم که وقتی از اکتیویتی در میام کلا آهنگم قطع میشه 

ولی م میخواستم یه جور کدی بدم که آهنگ در حال پخش برم تو اکتیویتی ها و با زدن آهنگ جدید ، آهنگ قبلی قطع بشه.
پاسخ

فکر کنم این انجمن فقط واسه اونایی هست که تو کد نویسی حرفه ای هستن و برای کسی که آشنایی زیادی با کد نویسی نداره جای تو این انجمن نیست

یا حق
پاسخ

اگر قصد دارید که موزیک در چند Activity مختلف (یا در واقع کل برنامه) قابل مدیریت باشد (یعنی در زمان دلخواه، آن را پخش یا متوقف کنیم)، می توانید از سرویس (Service) استفاده نمایید تا وابسته به Activity ها نباشد و در هر Activity دلخواه، دستورات مورد نظرتان را برای سرویسی که قبلا شروع شده، اجرا نمایید :

کلید شماره 2609

bookbook 
لطفا برای درج کد، از دکمه مخصوص درج کد در ادیتور انجمن استفاده کنید.
در مورد برنامه نویسی، مدیران تنها راهنمایی می کنند و نوشتن برنامه نهایی، به عهده کاربران می باشد (اینجا محلی برای یادگیری است، نه سفارش کدنویسی).
کاربران باید ابتدا خود به خطایابی برنامه بپردازند، نه اینکه به محض دیدن خطا، کدها را در انجمن، copy و paste کرده و از مدیران انتظار بررسی داشته باشند.
پاسخ
 سپاس شده توسط onestar ، شماره مجازی امارات ، تلگرام ضد فیلتر 2023

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان