انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکلاتی در ساخت کتاب اندرویدی

با سلام
من میخوام کتابی رو بنویسم و چند تا سوال دارم
1- چطوری باید دکمه خروج برای برنامه تعریف کرد؟
2- من با برنامه اکلیپس یه برنامه خیلی ساده درست کردم ولی در همون صفحه اول ،اون بالا صفحه سمت راست یک علامت سه نطقه(به حالت عمودی)که وقتی روش میزنم یه گزینه سیتینگ میاره و روی سیتینگم که میزنم چیزی نمایش نمیده(البته به نظر خودم این بر میگرده به مدل گوشی من و نسخه اندرویدم) حالا سوال من اینجاست که اینو از کجا باید حذفش کنم چون توی خود برنامه اکلیپس من همچین دستوری ندادم و خوش به صورت پیش فرض اینو ساخته
3-آیا برنامه ای که با اکلیپس ساخته بشه توسط مارکت بازار مورد تایید هست یا نه؟؟
4-آیا میشه فقط به کلید ها فرمان داد؟؟؟یا به هر عکس یا متنی هم میشه این کارو کرد؟؟
--------------
و یه سوال دیگه که خارج از این موضوع
آیا برای هر مشکلی که هست باید تاپیک بزنیم یا تاپیک جامعی برای پرسیدن سوالا وجود داره؟؟؟
[عکس: flower.gif]
پاسخ

سلام.
بله سوالات غیر مرتبط را در موضوعات جداگانه مطرح کنید تا بعدا به راحتی به آنها ارجاع بدهیم.

1- کد لازم خروج از برنامه اندروید (با دو روش متفاوت) :

کلید شماره 2978

کلید شماره 244

2- هر بخشی از برنامه اندروید را می توان حذف کرد و کاملا به کدنویسی پروژه اندروید بستگی دارد. حتی می توان برنامه اندروید را full screen کرد تا تمامی صفحه را بپوشاند (Action Bar و Status Bar را حذف کرد). و یا می توانید گزینه های نمایش داده شده در Action Bar را تنظیم کنید :

http://www.kelidestan.com/keys/categorie...ategory=27

نوع نمایش گزینه ها در Action Bar به کدنویسی وابسته است، مثلا ممکن است کد به گونه ای باشد که همیشه به صورت همان 3 نقطه نمایش داده شود و با اشاره بر روی آن، گزینه ها را ببینیم (بنده تاکنون آن را کدنویسی نکردم) و یا اینکه وقتی گزینه ها در عرض صفحه جا نمی شوند، آنگاه دکمه به صورت 3 نقطه نمایش داده شود و ... .

3- فرقی نمی کند برنامه با چه نرم افزاری ساخته شده باشد و فقط محتویات آن و ساختار آن برای فروشگاه های اندروید اهمیت دارد.

4- برای هر عنصری می توان کدهایی برای اجرا شدن در زمان اشاره قرار داد و همان روش هایی که برای Button به کار می رود را استفاده کنید.

bookbook 
لطفا برای درج کد، از دکمه مخصوص درج کد در ادیتور انجمن استفاده کنید.
در مورد برنامه نویسی، مدیران تنها راهنمایی می کنند و نوشتن برنامه نهایی، به عهده کاربران می باشد (اینجا محلی برای یادگیری است، نه سفارش کدنویسی).
کاربران باید ابتدا خود به خطایابی برنامه بپردازند، نه اینکه به محض دیدن خطا، کدها را در انجمن، copy و paste کرده و از مدیران انتظار بررسی داشته باشند.
پاسخ
 سپاس شده توسط zanyyy

نقل قول:'admin' pid='10829' dateline='1430998547'
سلام.
بله سوالات غیر مرتبط را در موضوعات جداگانه مطرح کنید تا بعدا به راحتی به آنها ارجاع بدهیم.

1- کد لازم خروج از برنامه اندروید (با دو روش متفاوت) :

کلید شماره 2978

کلید شماره 244

2- هر بخشی از برنامه اندروید را می توان حذف کرد و کاملا به کدنویسی پروژه اندروید بستگی دارد. حتی می توان برنامه اندروید را full screen کرد تا تمامی صفحه را بپوشاند (Action Bar و Status Bar را حذف کرد). و یا می توانید گزینه های نمایش داده شده در Action Bar را تنظیم کنید :

http://www.kelidestan.com/keys/categorie...ategory=27

نوع نمایش گزینه ها در Action Bar به کدنویسی وابسته است، مثلا ممکن است کد به گونه ای باشد که همیشه به صورت همان 3 نقطه نمایش داده شود و با اشاره بر روی آن، گزینه ها را ببینیم (بنده تاکنون آن را کدنویسی نکردم) و یا اینکه وقتی گزینه ها در عرض صفحه جا نمی شوند، آنگاه دکمه به صورت 3 نقطه نمایش داده شود و ... .

3- فرقی نمی کند برنامه با چه نرم افزاری ساخته شده باشد و فقط محتویات آن و ساختار آن برای فروشگاه های اندروید اهمیت دارد.

4- برای هر عنصری می توان کدهایی برای اجرا شدن در زمان اشاره قرار داد و همان روش هایی که برای Button به کار می رود را استفاده کنید.

بسیار ممنون از جواب گویی شما[عکس: heart.gif]
سوال 3 رو من از پشتیبانی بازار پرسیدم جواب اونو اینطور بود که :برنامه‌هایی که با برنامه‌سازها و کتاب‌سازها ساخته می‌شوند و یا ظاهر ابتدایی و تکراری دارند، متأسفانه در بازار قابل انتشار نیستند یا قابل فروش نخواهند بود.
اگر قبول میکردند برنامه های مختلفی وجود داره برای ساخت راحت کتاب و دردسرهای اکلیپس رو هم نداره
سوال دیگه ای دارم
چطوری میشه توی یکی از صفحه های برنامه لینک یه صفحه ای(لینک یه عکس) رو داد که وقتی طرف به اینترنت وصل است توی صفحه مورد نظر عکس دانلود بشه و به  نمایش در بیاد و طرف بتونه اونو ببینه(یا بهتر بگم فرد در صورتی بتونه عکس رو ببینه که به نت دسترسی داشته باشه و در صورت نداشتن اینترنت عکس برای او به نمایش در نیاد)
این کارو به این دلیل میخوام انجام بدم چون احتمالا کتابی که میخوام بسازم هر هفته آپدیت نیاز داره و مطالب جدید همراه با عکس درونش قرار میگیره واگه بخواد هر بار با افزودن عکس به برنامه حجمش افزایش پیدا کنه که بعد از مدتی حجمش خیلی بالا میره
آیا راهی برای کم کردن فایل apk وجود داره؟
+ کلید این نوشته شما:
اگر یادتان باشد، در مبحث مربوط به جستجو، ما برای سه مبحث، سه Activity می ساختیم و بنده در همانجا تذکر دادم که نباید در برنامه ها، بدین شیوه مباحث را بسازیم و مجبور نیستیم که برای تک تک مبحث ها، Activity های جداگانه بسازیم، بلکه می توانیم تنها یک Activity بسازیم و سپس بر اساس شماره مبحث ها، اطلاعات مبحث را در آن Activity نمایش بدهیم.

پاسخ
 سپاس شده توسط admin

(۱۳۹۴/۰۲/۱۷, ۱۱:۲۳ ب.ظ)'xperian' نوشته: چطوری میشه توی یکی از صفحه های برنامه لینک یه صفحه ای(لینک یه عکس) رو داد که وقتی طرف به اینترنت وصل است توی صفحه مورد نظر عکس دانلود بشه و به  نمایش در بیاد و طرف بتونه اونو ببینه(یا بهتر بگم فرد در صورتی بتونه عکس رو ببینه که به نت دسترسی داشته باشه و در صورت نداشتن اینترنت عکس برای او به نمایش در نیاد)
این کارو به این دلیل میخوام انجام بدم چون احتمالا کتابی که میخوام بسازم هر هفته آپدیت نیاز داره و مطالب جدید همراه با عکس درونش قرار میگیره واگه بخواد هر بار با افزودن عکس به برنامه حجمش افزایش پیدا کنه که بعد از مدتی حجمش خیلی بالا میره
آیا راهی برای کم کردن فایل apk وجود داره؟
+ کلید این نوشته شما:[/font][/b]اگر یادتان باشد، در مبحث مربوط به جستجو، ما برای سه مبحث، سه Activity می ساختیم و بنده در همانجا تذکر دادم که نباید در برنامه ها، بدین شیوه مباحث را بسازیم و مجبور نیستیم که برای تک تک مبحث ها، Activity های جداگانه بسازیم، بلکه می توانیم تنها یک Activity بسازیم و سپس بر اساس شماره مبحث ها، اطلاعات مبحث را در آن Activity نمایش بدهیم.

سلام.
برای دانلود و cache کردن عکس، کلید زیر را بخوانید :

کلید شماره 2777

اگر قرار است که اطلاعات برنامه اندروید به روزرسانی شود، دسته بندی زیر را ببینید :

http://www.kelidestan.com/keys/categorie...ategory=18

bookbook 
لطفا برای درج کد، از دکمه مخصوص درج کد در ادیتور انجمن استفاده کنید.
در مورد برنامه نویسی، مدیران تنها راهنمایی می کنند و نوشتن برنامه نهایی، به عهده کاربران می باشد (اینجا محلی برای یادگیری است، نه سفارش کدنویسی).
کاربران باید ابتدا خود به خطایابی برنامه بپردازند، نه اینکه به محض دیدن خطا، کدها را در انجمن، copy و paste کرده و از مدیران انتظار بررسی داشته باشند.
پاسخ
 سپاس شده توسط داش بهروز ، xperian ، zanyyy

بله برای کم کردن حجم برنامه تاحدی میتونید از پروگارد استفاده کنید که در خوده adultBundle هست .که علاوه بر به همریختگی کدها(برای ناخوانا شدن هنگام دی کد کردن)‌با الگوریتم کارشده در داخل خودش باعث میشه حجم برنامه تاحدی(بستگی به محتوای کد) کاهش بده
پاسخ
 سپاس شده توسط admin ، zanyyy ، شماره مجازی امارات ، تلگرام ضد فیلتر 2023

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان