انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ارسال و دریافت اطلاعات از سرور، به همراه جستجو (اندروید)

سلام به همگی

روش ارسال اطلاعات برای دیتابیس سرور و جست و جوی اطلاعات درون دیتابیس سرور و بازگرداندن حاصل جست و جو چیست؟
پاسخ

سلام.
برای ارتباط با سرور اینترنتی، کلید زیر را بخوانید :

کلید شماره 2546

و سپس دسته بندی زیر را بررسی کنید :

http://www.kelidestan.com/keys/categorie...ategory=18

در مورد جستجو در پایگاه داده، توضیحاتی در موضوع زیر ارائه شده است :

http://www.kelidestan.com/forum/showthread.php?tid=5075

bookbook 
لطفا برای درج کد، از دکمه مخصوص درج کد در ادیتور انجمن استفاده کنید.
در مورد برنامه نویسی، مدیران تنها راهنمایی می کنند و نوشتن برنامه نهایی، به عهده کاربران می باشد (اینجا محلی برای یادگیری است، نه سفارش کدنویسی).
کاربران باید ابتدا خود به خطایابی برنامه بپردازند، نه اینکه به محض دیدن خطا، کدها را در انجمن، copy و paste کرده و از مدیران انتظار بررسی داشته باشند.
پاسخ

چه طوری میتونم سیستم خودم رو به یک هاست و وب سرویس تبدیل کنم؟
پاسخ

(۱۳۹۴/۰۲/۱۶, ۰۶:۲۰ ب.ظ)'ahmadmahdieh' نوشته: چه طوری میتونم سیستم خودم رو به یک هاست و وب سرویس تبدیل کنم؟

به دردسرش نمی ارزه که بخواهید از کامپیوترتان به عنوان سرور اینترنتی استفاده کنید. اگه بعد از چند هفته کامپپیوترتون سوخت چی ؟ آخه باید 24 ساعته روشن باشه. تازه پول اینترنت رو هم حساب کنید.
اگر ظرفیت هاست مورد نیاز، خیلی نباشه، با یک مبلغ اندک می توانید هاست مناسبی را از یک شرکت ارائه دهنده هاست بخرید. اگر تعداد کاربران زیاد شد (که هدف هر توسعه دهنده ای است)، آنگاه هاست را ارتقا می دهید (که در این زمان، احتمالا درآمد خوبی خواهید داشت و نگرانی از بابت افزایش هزینه هاست نخواهید داشت، در واقع باید این موارد را از نظر مالی مدیریت کنید).

bookbook 
لطفا برای درج کد، از دکمه مخصوص درج کد در ادیتور انجمن استفاده کنید.
در مورد برنامه نویسی، مدیران تنها راهنمایی می کنند و نوشتن برنامه نهایی، به عهده کاربران می باشد (اینجا محلی برای یادگیری است، نه سفارش کدنویسی).
کاربران باید ابتدا خود به خطایابی برنامه بپردازند، نه اینکه به محض دیدن خطا، کدها را در انجمن، copy و paste کرده و از مدیران انتظار بررسی داشته باشند.
پاسخ

من فقط برای انجام پروزه دانشجویی میخوام و فقط هنگام تحویل به استاد نیاز دارم کامپیوترم به صورت هاست و وب سرویس باشه تا از طریق رگوشی به کامپیوتر وصل بشم و برنامه رو اجرا بگیرم
اگه واقعا کسی میتونه کمک کنه چون سخت دچار مشکل شدم
پاسخ

اگه بتونید در بخش وب سرویس و هاست راهنمایی کنید واقعا متشکرم چون بیشتر مشکل من روی همین قسمت میباشد

پاسخ

دوستان اگه واقعا کسی میتونه به من کمک کنه یا راهنمایی کنه

کککککککککککککککککککککککککمممممممممممممممممممممممممممممککککککککککککککککککککککککککککک
پاسخ
 سپاس شده توسط شماره مجازی امارات

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان