انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نصب mybb در سایت somee,com

ایا امکان پزیر است راهنماییم کنید :

من توسایت somee.com اپبودش کردم یه دیتابیس ساختم ولی تو قسمت نصب مای بیبی پیکربندی بانک اطلاعاتی
گیر کردم نمی دونم چی کار کنم .کسی می تونه نحوه نصبشو تو پنل somee.com یادم بده.
پاسخ

سلام.
ما باید نام هاست حاوی پایگاه داده (که معمولا localhost می باشد) و نام پایگاه داده و همچنین نام کاربری و پسورد مربوط به کاربر دارای اجازه دسترسی به آن پایگاه داده را داشته باشیم. این موارد در کلید زیر شرح داده شده است :

کلید شماره 603

بنده تا حالا با اینگونه سایت ها کار نکرده ام، ولی می توانید بک پایگاه داده بسازید و با کدهای PHP ، خواندن و نوشتن در آن را تست کنید. بعد که مطمئن شدید که نام کاربری و پسورد و همچنین نام پایگاه داده و نام هاست نوشته شده در کد PHP صحیح است، نصب mybb را شروع کنید و همان اطلاعات را در مراحل نصب، وارد کنید.

bookbook 
لطفا برای درج کد، از دکمه مخصوص درج کد در ادیتور انجمن استفاده کنید.
در مورد برنامه نویسی، مدیران تنها راهنمایی می کنند و نوشتن برنامه نهایی، به عهده کاربران می باشد (اینجا محلی برای یادگیری است، نه سفارش کدنویسی).
کاربران باید ابتدا خود به خطایابی برنامه بپردازند، نه اینکه به محض دیدن خطا، کدها را در انجمن، copy و paste کرده و از مدیران انتظار بررسی داشته باشند.
پاسخ
 سپاس شده توسط mellat

با سلام من همه این کار ها رو کردم رو پنل سایت های دیگه ای خودم نصب کردم اما تو این هاست موندم چی به چی من دیتابیس ساختم نمیدونم الان باس چی کار کنم من همه چی رو جای خودش قرار میدم ولی از لوکال هاست ایراد میگیره این عکسو ببینید :

با تشکر
پاسخ

لازم به ذکر هست این هاست مخصوص asp.netو من می خام mybb رو روش بالابیارم میشه کمکم کنید شاید هم رو این هاست بالا نیاد 
پاسخ

پیام خطا رو ذکر نکردید.
اگر روی سرور، php نصب نباشه که اصلا نمیشه mybb رو نصب کرد. mybb با زبان php نوشته شده.
اگر php نصب نباشه، حتی صفحه مربوط به نصب هم نباید اجرا بشه (چون صفحه با پسوند php هست)، اگر اجرا شد، بنابراین php بر روی سرور نصب می باشد.

bookbook 
لطفا برای درج کد، از دکمه مخصوص درج کد در ادیتور انجمن استفاده کنید.
در مورد برنامه نویسی، مدیران تنها راهنمایی می کنند و نوشتن برنامه نهایی، به عهده کاربران می باشد (اینجا محلی برای یادگیری است، نه سفارش کدنویسی).
کاربران باید ابتدا خود به خطایابی برنامه بپردازند، نه اینکه به محض دیدن خطا، کدها را در انجمن، copy و paste کرده و از مدیران انتظار بررسی داشته باشند.
پاسخ
 سپاس شده توسط mellat

با سلام: اینم پیام خطاش ..من همه جوره جای گزاری کردم اما همین پیغامو میده : اینم عکسش ببینید....تمام اطلاعات دیتابیسم هم تو عکس هست شاید تو جای گزاری مشکل دارم.لطفا کمکم کنید.
پاسخ

آیا این هاستینگ شما رایگان هست؟!
و اینکه واسه بخش نام کاربری دیتابیس هم همون اسم رو  وارد کردین!؟
و اینکه آیا رمز عبور نمایش داده شده در اون بخش رمز عبور دیتابیس هستش؟!

بهتره کلا برای فروم از هاست های پولی استفاده کنید ، سالی 30-40 تومن کاری نمیکنه ولی بر اساس تجربه میگم کار چند سالتون میره رو هوا !
موفق باشید
پاسخ
 سپاس شده توسط admin

با سلام جناب [size=16px]mellat [/size]عزیز من برای تست میخاستم همین  بعد میخاستم بندازم رو هاست پولی خخخ خوب تست بود دیگه ...خوب دست همتون درد نکنه ...بله همش درسته خب دیگه میخاستم یه فروم درست کنم خیلی سریع  از mybb دیگه سریع تر نداریم next next finish خخخخخخ خب تنبل نیستم چون دانشجوم برای صرفه جویی زمان می خاستم یه فروم درست کنم حالا دیگه باس خودم یه فروم درست کنم با asp.net سراغ cms و و و نمیزم چون زیاد جالب نیس محدود خخخخخ فکر کنم خیلی زمان ببره برا همین از یه هاست رایگان استفاده کردم تا نتیجشو زود به زود ببینم اگه نتیجه داد سایتمو بندازم رو هاست پولی همین..یه نفرم دیگه کسی نی کمکم کنه...
حق با شماست کار چند سالم میره رو هوا.... فکر کنم من اولین نفری هستم که mybb رو هاست رایگان somee.com تست میکنه
با تشکر.
پاسخ

میتونید به راحتی روی Wamp یا Xampp تست کنید و کار با این سیستم رو یاد بگیرید ، البته که بخش مدیریت و همه چیز مای بی بی خیلی ساده  و روون هستش
به هر حال ان شالله موفق باشید
پاسخ

بله حق یا شماست با
Wamp یا Xampp میشه
 ولی محیط هرچه بیشتر به واقعیت نزدیکتر باشه مسلما نتیجه بهتر ههههه ولی زد حال شد نمیشه مای بی بی رو روش راه انداخت نمی دونم شاید من بلد نباشم اخه کنترل پنلش خیلی سادس اوا یه نام دیتا بیس میخاد و ورژن sql موقعه ساخت دیتا بیس بعد خودش یوزر لاگین و پسوردو میسازه بهت میده مثل عکس فوق لوکال هاستشم هم خودش می سازه عجیب غریبه چی به چیه شما سر در نیاوردین نه ؟ اگه میشه خودتون تو این سایته عضو شین بعد یه تلاشی کنین مای بی بی رو روش بالا بیارین نصب کنین به منم یاد بدین somee.com اگر هم حالشو ندارین مشکلی نی 
پاسخ
 سپاس شده توسط شماره مجازی امارات ، تلگرام ضد فیلتر 2023

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان