انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل با R اندروید

مشکل با R اندروید

دوستان چند بار هست که وقتی سورس باز اندرویدی از جایی کپی میکنم تو قسمت معرفی لایه دور قسمت Rنقطه چین میشه من روش میزنم importمیکنم بعد ایمپورت نقطه چینه میره قسمت معرفی کننده لایه یا اون شیءی که قرار دادم انگار نمیشناسه ولی اسم های ایدیش رو چک میکنم درسته

پاسخ

مشکل با R اندروید

دوست عزیز R رو اصلا نباید Import کنید!
زمانی که در XML ابجکتی اضافه میکنید Save All بزنید بعد متغیر را تعریف کنید
یا متغیر رو از نوع final تعریف کنید یا سراسری
این موارد رو بررسی کنید ببینید مشکل برطرف میشه
پاسخ
 سپاس شده توسط sky_man847

مشکل با R اندروید

سلام
من هم چند وقت پیش دقیقا همین مشکل رو داشتم و یک دوسته عزیزی روش حل این گونه مشکل ها رو بهم گفت .
راه حل:
وقتی که برنامه رو از روی سایت کپی میکنی و تغییرات رو میدی بهش یه نکته داره وقتی میرسی سر R و زیرش قرمز میشه باید در خطایابی که منو ظاهر شده import دوم رو بزنی . (عکس زیر رو بعنوان مثال براتون گزاشتم)
عکس
99% بنظرم مشکلتون حل بشه
موفق باشید
فهمیدن بهتر از دانستن است.
پاسخ
 سپاس شده توسط sky_man847

مشکل با R اندروید

(۱۳۹۴/۰۱/۱۲, ۰۸:۴۴ ب.ظ)'s.saeid' نوشته: سلام
من هم چند وقت پیش دقیقا همین مشکل رو داشتم و یک دوسته عزیزی روش حل این گونه مشکل ها رو بهم گفت .
راه حل:
وقتی که برنامه رو از روی سایت کپی میکنی و تغییرات رو میدی بهش یه نکته داره وقتی میرسی سر R و زیرش قرمز میشه باید در خطایابی که منو ظاهر شده import دوم رو بزنی . (عکس زیر رو بعنوان مثال براتون گزاشتم)
عکس
99% بنظرم مشکلتون حل بشه
موفق باشید

مهندس تو مال من یکی هست تو عکس زیر نگاه کنیدhttp://8pic.ir/images/2mlfxjvx3r425w6efs5a.png

پاسخ

مشکل با R اندروید

باید باشه
شما یکبار این سورسی که وارد اکلیپس کردین رو پاک کنید و دوباره وارد کنید بعد که بر روی R  برین می بینین که دوتا ایمپورت داره

پاسخ

مشکل با R اندروید

بازم نشد مهندس دگ میره رو اعصاب ورژن جدیدش دانلود کردم تو این ورژنم پروژه جدید هم وا میکنی اولش اون خطا رو هم میده.
پاسخ

مشکل با R اندروید

شما اگه میشه اون سورس رو بزار اینجا من اکسپورت کنم تو برنامه اکلیپس خودم بعد ببینم تو واسه منم اینجور میشه یا نه؟

پاسخ
 سپاس شده توسط شماره مجازی امارات ، تلگرام ضد فیلتر 2023

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان