انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اندروید استادیو (Android Studio) یا eplicse ؟

اندروید استادیو (Android Studio) یا eplicse ؟

همان طور که دوستان گفتن ،اینکه کدام بهتره به نظر من بسته به نوع کار و میزان راحتی برنامه نویس با محیط ،
یکی با محیط اکلیپس راحته ..یک اندروید استودیو یکی هم با IDE..
فقط چند نکته:
اینکه اکلیپس فراگیر شده نسبت به IDE .یکی از دلایل غیر رایگان بودن IDE هست.بخاطر همین بیشتر برنامه نویسه برای شروع اکلیپس انتخاب میکنند...
در مورد اندروید استودیو .چون خوده گوگل حامیش هست.میشه چشم اندازه خوبی رو در آینده تجسم کرد و برخی از باگهایی که این محیط  داره  میشه برطرف کرد..
برخی از اساتید که من میشناسم ،همیشه تاکید به استفاده از IDE میکنند..ولی من خودم در ابتدا با شروع کردن با این محیط به مشکل خوردم نتونستم این محیط رو امتحان کنم زیاد..اما از خیلی از افراد شنیدم که این محیط خیلی قدرتمند هست..
میشه به autoComplete بسیار قوی که داره اشاره کرد_یا داشتن پرویو همزمان با نوشتن کد در Xml_دیباگر قدرتمند_
و از اکلیپس هم به عنوان یک محیط (شلخته ) مثال میزنند...
اگر با اکلیپس کار میکنید باید دور از ذهن ندونید که بعضی وقتها به مشکلاتی بخورید که راه حل آن فقط ریستارت کردن برنامه است!!!!!!
من خودم بسته به نوع کدی که میزنم از اکلیپس و استودیو استفاده میکنم...

پاسخ
 سپاس شده توسط admin ، mojaavid

پیام‌های این موضوع
اندروید استادیو (Android Studio) یا eplicse ؟ - توسط mojaavid - ۱۳۹۴/۰۱/۱۱, ۰۸:۰۷ ب.ظ
RE: اندروید استادیو یا eplicse - توسط s.saeid - ۱۳۹۴/۰۱/۱۱, ۰۸:۳۰ ب.ظ
RE: اندروید استادیو یا eplicse - توسط mojaavid - ۱۳۹۴/۰۱/۱۱, ۰۸:۳۵ ب.ظ
RE: اندروید استادیو یا eplicse - توسط am5152 - ۱۳۹۴/۰۱/۱۱, ۱۰:۵۸ ب.ظ
RE: اندروید استادیو یا eplicse - توسط s.saeid - ۱۳۹۴/۰۱/۱۱, ۰۸:۴۵ ب.ظ
RE: اندروید استادیو یا eplicse - توسط mojaavid - ۱۳۹۴/۰۱/۱۲, ۰۹:۴۴ ق.ظ
RE: اندروید استادیو (Android Studio) یا eplicse ؟ - توسط داش بهروز - ۱۳۹۴/۰۱/۱۲, ۰۱:۵۶ ق.ظ
RE: اندروید استادیو (Android Studio) یا eplicse ؟ - توسط s.saeid - ۱۳۹۴/۰۱/۱۲, ۱۲:۰۰ ب.ظ
RE: اندروید استادیو (Android Studio) یا eplicse ؟ - توسط am5152 - ۱۳۹۴/۰۱/۱۲, ۰۱:۰۴ ب.ظ
RE: اندروید استادیو (Android Studio) یا eplicse ؟ - توسط s.saeid - ۱۳۹۴/۰۱/۱۲, ۰۲:۱۱ ب.ظ
RE: اندروید استادیو (Android Studio) یا eplicse ؟ - توسط am5152 - ۱۳۹۴/۰۱/۱۲, ۰۲:۵۵ ب.ظ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان