انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پخش موسیقی از حافظه خارجی (SD card) و هماهنگ کردن با سیک بار

سلام و عرض خداقوت دارم
یه مشکل که چندماهی ذهنمو به خودش مشغول کرده و تا الان جوابی براش پیدا نکردم همینه که می خوام فایلای mp3  از حافظه خارجی جوری پخش بشن که با سیک بار هماهنگ باشن که تو قسمت اولش موفق بودم ولی برای هماهنگی با سیک بار نتونستم کاری بکنم، لطفا راهنماییم کنید

ممنون بابت زحمات بی چشم داشتی که می کشید

پاسخ
 سپاس شده توسط admin

سلام. 
کلید زیر را بخوانید :

کلید شماره 359

اگر کلید مورد نظر، مشکل خاصی دارد، آن را ذکر کنید.

bookbook 
لطفا برای درج کد، از دکمه مخصوص درج کد در ادیتور انجمن استفاده کنید.
در مورد برنامه نویسی، مدیران تنها راهنمایی می کنند و نوشتن برنامه نهایی، به عهده کاربران می باشد (اینجا محلی برای یادگیری است، نه سفارش کدنویسی).
کاربران باید ابتدا خود به خطایابی برنامه بپردازند، نه اینکه به محض دیدن خطا، کدها را در انجمن، copy و paste کرده و از مدیران انتظار بررسی داشته باشند.
پاسخ

(۱۳۹۴/۰۱/۱۰, ۰۸:۲۲ ب.ظ)'admin' نوشته: سلام. 
کلید زیر را بخوانید :

کلید شماره 359

اگر کلید مورد نظر، مشکل خاصی دارد، آن را ذکر کنید.

بله این کلیدو قبلا دیدم، ولی این روش برای فایلایی هست که داخل خود نرم افزار ضمیمه شدن، برای روش خواندن فایل از حافظه خارجی نتیجه بخش نیست

پاسخ

دوست عزیز الان مشکل خواندن فایل آهنگ ازحافظه هست؟ یا seekbar تنظیم کردن روش؟..به نظر من اگه شما بتونید آهنگ در اختیار بگیرید فکر نکنم هیچ مشکلی واسه تنظیم کردن seekbar باشه..دقیق مشکل چیه؟چه اروری میگیره؟.ایا میتونید آهنگ رو در اختیار برنامه بزارید و بعدش پلی کنید؟
پاسخ

(۱۳۹۴/۰۱/۱۱, ۰۲:۰۳ ق.ظ)'داش بهروز' نوشته: دوست عزیز الان مشکل خواندن فایل آهنگ ازحافظه هست؟ یا seekbar تنظیم کردن روش؟..به نظر من اگه شما بتونید آهنگ در اختیار بگیرید فکر نکنم هیچ مشکلی واسه تنظیم کردن seekbar باشه..دقیق مشکل چیه؟چه اروری میگیره؟.ایا میتونید آهنگ رو در اختیار برنامه بزارید و بعدش پلی کنید؟

مشکل برای تنظیم کردن seekbar هستش، واقعا تو این زمینه یه مثال لازم دارم، سیک بار رو میشه با فایلی که داخل پوشه های اپ هست طبق کلیدی که دوستمون دادن هماهنگ کرد، ولی برای زمانی که مدیا پلیر رو از حافظه SD آدرس میدی نه هماهنگ نمیشه

پاسخ

ببینید لینک های زیر کمکتون میکنه :

http://stackoverflow.com/questions/52429...sync-issue

http://stackoverflow.com/questions/89432...audio-song

http://stackoverflow.com/questions/13701...in-android

bookbook 
لطفا برای درج کد، از دکمه مخصوص درج کد در ادیتور انجمن استفاده کنید.
در مورد برنامه نویسی، مدیران تنها راهنمایی می کنند و نوشتن برنامه نهایی، به عهده کاربران می باشد (اینجا محلی برای یادگیری است، نه سفارش کدنویسی).
کاربران باید ابتدا خود به خطایابی برنامه بپردازند، نه اینکه به محض دیدن خطا، کدها را در انجمن، copy و paste کرده و از مدیران انتظار بررسی داشته باشند.
پاسخ
 سپاس شده توسط شماره مجازی امارات ، تلگرام ضد فیلتر 2023

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان