انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پکیج ها (در برنامه نویسی اندروید)

سلام
من واسه تست دوتا مبحث،دوتا پروژه جدید ساختم و تکمیلشون کردم(با اسم های بی ربط مثل test1 و test2 و ... ).
امکانش هست که یک پروژه جدید بسازم و از دو پروژه قبلی استفاده کنم؟
و برنامه اصلی رو بسازم؟
به خاطر این که دوباره مجبور نشم همون کدها و XML ها رو ایجاد کنم!!
ممنون میشم کمک کنید
پاسخ

سلام.
بستگی دارد که از چه بخش هایی از آن دو پروژه اندروید بخواهید استفاده کنید. یعنی به هر حال باید یک پروژه سوم ساخته شود (یا از یکی از آن دو، یک کپی تهیه شود) و سپس موارد مورد نظرمان را از پروژه های دیگر در آن کپی کنیم. 
مثلا برای کپی کردن یک کلاس (Class) عادی، تنها کافی است که فایل java مربوط به آن را در محل مناسب از پروژه کپی کنیم. برای کتابخانه ها (libraries) نیز همین طور.
اما فرض کنید که بخواهیم یک Activity را کپی کنیم، برای این منظور، باید فایل java و فایل xml مربوط به آن را کپی کرده و علاوه بر آن، نام و ویژگی های Activity را در فایل AndroidManifest.xml نیز ذکر کنیم (می توان آنها را از همان پروژه اولیه کپی کرد).
حالا ممکنه که یک فایل xml را کپی کنید و در آن، به خیلی از منابع مثل String ها و Style ها و ... ارجاع داده شده باشد، پس باید آن موارد را نیز که با خطاهای نمایش داده شده، قابل شناسایی هستند را نیز از پروژه اولیه در پروژه اصلی قرار بدهیم (اینگونه ارجاع ها در فایل های java نیز موجود می باشد و در آنجا نیز باید آنها را بررسی کنیم). یا اینکه ممکن است که شخصی، تمامی String ها و Style ها و ... را کپی کند.
بعد از کپی فایل های java ، باید نام package اصلی در آنها را نیز تصحیح کنیم.
permission ها در فایل AndroidManifest.xml نیز مهم می باشد. یعنی permission های هر پروژه باید ذکر کنیم (البته اگر از هر دوی آنها به طور کامل استفاده کنیم).

bookbook 
لطفا برای درج کد، از دکمه مخصوص درج کد در ادیتور انجمن استفاده کنید.
در مورد برنامه نویسی، مدیران تنها راهنمایی می کنند و نوشتن برنامه نهایی، به عهده کاربران می باشد (اینجا محلی برای یادگیری است، نه سفارش کدنویسی).
کاربران باید ابتدا خود به خطایابی برنامه بپردازند، نه اینکه به محض دیدن خطا، کدها را در انجمن، copy و paste کرده و از مدیران انتظار بررسی داشته باشند.
پاسخ
 سپاس شده توسط داش بهروز ، foad.pezeshkian

اینجور که از صحبت های شما متوجه شدم ، نمیشه از پروژه های قبلی ، بدون کپی کردن استفاده کرد
پاسخ

دوست عزیز شما میتونید برای کدهای غیر اندرویدی که با جاوا یا .....نوشته شده..یک کتابخونه بسازید که  توانایی استفاده کردن ان توی پروژهای دیگه رو داشته باشه..
مثلا فرض کنید شما میاید یک متدی یا روشی برای محاسبه لگاریتم میسازید ..میتونید یک کتابخونه بصورت Jar بسازید برای خود..و هرجا که لازم شد داخل برنامه های دیگه ایمپورتش کنید..(مثل کتابخونهایی که گوگل ساخته یا شرلوک)...
اما اینکه بخواید یه پروژه اندروید استفاده کنید..خب عملا
شما باید همه چیزش اعمال کنید.تعریف در منیفست تعریف Resours های که در اون پروژه تعریف شده.عکسهایی استفاده کردیدیا......
همون طور که آدمین گفت.
پاسخ
 سپاس شده توسط admin ، foad.pezeshkian

(۱۳۹۴/۰۱/۰۸, ۰۴:۰۹ ق.ظ)'داش بهروز' نوشته: دوست عزیز شما میتونید برای کدهای غیر اندرویدی که با جاوا یا .....نوشته شده..یک کتابخونه بسازید که  توانایی استفاده کردن ان توی پروژهای دیگه رو داشته باشه..
مثلا فرض کنید شما میاید یک متدی یا روشی برای محاسبه لگاریتم میسازید ..میتونید یک کتابخونه بصورت Jar بسازید برای خود..و هرجا که لازم شد داخل برنامه های دیگه ایمپورتش کنید..(مثل کتابخونهایی که گوگل ساخته یا شرلوک)...
اما اینکه بخواید یه پروژه اندروید استفاده کنید..خب عملا
شما باید همه چیزش اعمال کنید.تعریف در منیفست تعریف Resours های که در اون پروژه تعریف شده.عکسهایی استفاده کردیدیا......
همون طور که آدمین گفت.

داخل سایت آموزش ساخت کتابخوانه هست؟
توضیح مختصر،لینک واسه کمک بدید ممنون میشم

پاسخ
 سپاس شده توسط شماره مجازی امارات ، تلگرام ضد فیلتر 2023

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان