انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
brute force یا ارسال استرینگ به url و دریافت آن (در اندروید)

سلام
بهترین روش برای بدست اوردن دیکد شده هش md5 چیه ؟
من دو سناریو در ذهنم هست :
استفاده از متد هایی مثل برنامه زیر :
که خودش قابلیت بروت داره.
https://play.google.com/store/apps/detai...free&hl=en
و یا ، ارسال استرینگ به یک url که اون سایت با دیتابیس بزرگ سرچ میکنه و اگر موجود بود ، نمایش میده.
کدوم راه حل ساده و با کیفیت هست از نظر شما ؟
این قسمت برنامم فقط مونده ، راه حل اول تو سرعت نمیشه ازش استفاده کرد ، به نظر من بهتره از مورد دوم استفاده کرد.
اما موردی که وجود داره ، اکثر اینگونه سایت ها ، از captcha استفاده میکنند و فکر نکنم بشه دورش زد.
راه حلی کسی از دوستان داره ؟
متشکر.
پاسخ

من دقیق نمیدونم نرم افزارتون میخواد چیکار کنه و واسه چی میخواید..فقط واسه بروت کردن نه تنها Captcha یه چالش باید درنظر بگیرید ،همچنین باید تغییر پورتهای پیش فرض که خیلی از سایتها انجام میدن ،وبلاک کردن آی پی های که بروت میکنند توسط سایتها هم باید در نظر بگیرید.
پاسخ
 سپاس شده توسط am5152

(۱۳۹۴/۰۱/۰۴, ۰۹:۴۶ ب.ظ)'داش بهروز' نوشته: من دقیق نمیدونم نرم افزارتون میخواد چیکار کنه و واسه چی میخواید..فقط واسه بروت کردن نه تنها Captcha یه چالش باید درنظر بگیرید ،همچنین باید تغییر پورتهای پیش فرض که خیلی از سایتها انجام میدن ،وبلاک کردن آی پی های که بروت میکنند توسط سایتها هم باید در نظر بگیرید.

برنامه من فرضا میخواد یک استرینگ رو به یک ادرس بفرسته و اگر در دیتابیس اون ادرس موجود بود ، به کاربر نمایش بده ، نبود هم دیگه نبود...
اصلا نیازی به بروت فورس در اندروید نیست.تمامی بروت این کار با url و دیتابیس اون هست.
با این حساب همون بروت فورس در خود اکتیویتی برنامه بهتر نیست ؟ این مورد هم زمان بر هست هم ممکنه دستگاه رو درب و داغون کنه ، بحرحال : )
هر دو خوبه اگر بشه انجامش داد....نظر شما چیه ؟

پاسخ

به نظر من اگر بروت فورس داخل اکتیویتی خودتون بزارید همان طور که خودتون میدونید این پروسه یه عملیات زمان بر هست،و عملا استفاده کردن آن داخل اکتیوتی میسر نیست .چون همون طور که میتونید با بسته شدن برنامه ،اکتیویتی هم نابود میشه و این کار باعث میشه که بروت فورس به طور کامل انجام نمیشه..اگر هم بخواید این کار رو داخل سرویس اندروید انجام بدید بازم بستگی به نوع داده و حجم و پایگاه داده و ...میشه درموردش بحث کرد...
یا میتونید کاری که کنید..مثلا کاربر با کلیک روی یک دکمه ..یه درخواست به سروری که خودتون دارید فرستاده بشه و پیغامی مبنی بر اینکه"دستور شما در اسرع وقت پاسخ داده میشود" به کاربر نمایش داده شود....بعد تمامی اعمال بروت فورس داخل سرور خودتون انجام بشه..وفقط نتیجه آن طی یک متن یا هرچیزه دیگه داخل سرور خودتون قرار داده بشه...و بعد ها وقتی کاربر دوباره اینترنت خودش روشن کرد،این نتیجه برای او ارسال شود..(با تعریف کردن یک BroadCastبرای روشن شدن اینترنت)..این روش به نظر من بد نباشه و واستون مفید باشه.
پاسخ
 سپاس شده توسط am5152 ، admin

پس با این حساب ایده دوم بهتر به نظر میرسد.
برای ارسال و انتقال باید با استفاده از Json عمل کرد ؟ مشکل اصلی ، یافتن سایت و url ایی هست که captcha نداشته باشه.مثل :
http://www.stringfunction.com/md5-decrypter.html
که اگر از این بگذریم ، میمونه ارسال و انتقال ، بعد از تبدیل کردن به String و دریافت اون از EditText ،
نمیدونم به چه طریق باید فرستاد به این url و اگر استرینگ ما موجود بود پیام موفقیت و نبود عدم موفقیت یا خروجی رو نمایش بده !
مشکل باتن ایی هست که در url تعبیه شده.
میشه کاریش کرد با هم ست بشن و عملیات انجام بشه ؟
اموزشات json رو خوندم ولی موردی در این رابطه نبود.
پاسخ
 سپاس شده توسط شماره مجازی امارات

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان