انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کدام سایت برای نمایش کلیپ در برنامه ی اندرویدی؟

سلام دوستان
من میخواستم چند تا کلیپ توی برنامم نمایش بدم
رفتم و کلیپ هامو تو سایت اپارات آپلود کنم دیدم حقوق سایت آپارات محفوظه

خواستم از دوستان بپرسم به نظرتون از چه سایت اشتراک ویدئویی استفاده کنم که حقوق محفوظ نداشته باشه؟؟

راستی میشه از سایت یوتیوب هم استفاده کنم؟ از نظر فیلتر بودنش میگم
پاسخ

سلام.
معمولا اکثر سایت های اشتراک ویدئو، دارای چنین حقوقی هستند. تا اونجایی که بنده شنیدم، youtube.com هم حقوق ویدئوها رو برای خودش محفوظ میدونه (برای اطمینان، توصیه می کنم که به سایت مورد نظر مراجعه کنید و اصل متن مربوط به حقوق سایت را بخوانید). چون در غیر این صورت، هر شخصی میتونه یک سایت ایجاد کنه و ویدئوهای آنها را بر روی سایت خودش قرار بده.
اگر سایت مناسبی پیدا نکردید، می توانید یک هاست ارزان قیمت تهیه کرده و ویدئوها را بر روی آن قرار بدهید. البته باید یک دامنه (domain) هم بخرید.
حجم فایل هاتون حدودا چقدر میشه ؟

bookbook 
لطفا برای درج کد، از دکمه مخصوص درج کد در ادیتور انجمن استفاده کنید.
در مورد برنامه نویسی، مدیران تنها راهنمایی می کنند و نوشتن برنامه نهایی، به عهده کاربران می باشد (اینجا محلی برای یادگیری است، نه سفارش کدنویسی).
کاربران باید ابتدا خود به خطایابی برنامه بپردازند، نه اینکه به محض دیدن خطا، کدها را در انجمن، copy و paste کرده و از مدیران انتظار بررسی داشته باشند.
پاسخ

(۱۳۹۳/۱۲/۲۵, ۰۳:۲۹ ب.ظ)'admin' نوشته: سلام.
معمولا اکثر سایت های اشتراک ویدئو، دارای چنین حقوقی هستند. تا اونجایی که بنده شنیدم، youtube.com هم حقوق ویدئوها رو برای خودش محفوظ میدونه (برای اطمینان، توصیه می کنم که به سایت مورد نظر مراجعه کنید و اصل متن مربوط به حقوق سایت را بخوانید). چون در غیر این صورت، هر شخصی میتونه یک سایت ایجاد کنه و ویدئوهای آنها را بر روی سایت خودش قرار بده.
اگر سایت مناسبی پیدا نکردید، می توانید یک هاست ارزان قیمت تهیه کرده و ویدئوها را بر روی آن قرار بدهید. البته باید یک دامنه (domain) هم بخرید.
حجم فایل هاتون حدودا چقدر میشه ؟

فکر میکنم منظور من رو اشتباه فهمیدید
میخوام یک قسمت کلیپ به برنامم اضافه کنم (خیلی جزئی حجم کل کلیپ ها هم حدود 100 مگ میشه) چند تا کلیپ دارم که میخوام در برنامم به صورت آنلاین نمایش بدم
نمیخوام هم درگیر هاست و اینجور چیزا بشم یه چیزی ساده میخوام
رفتم تو سایت آپارات کلیپ هامو آپلود کنم که از اون ور تو برنامم نمایش بدمشون که دیدم حقوق سایت آپارات محفوظه و به همین علت فکر میکنم کافه بازار از برنامه ایراد بگیره
راستی نمیشه از این سایتای وبلاگ دهی استفاده کرد؟
پاسخ

سلام دوست گرامی.اگه می خواید فیلم هاتون رو به صورت آنلاین نمایش بدید،همانطور که مدیر عزیز فرمودند باید یک هاست داشته باشید.البته سایت های زیادی هستند که رایگان هاست میدند.یکیشون هم سایت پی سی شیرد به آدرس http://vvs.ir هست که علاوه بر دامین domain.vvs.ir، 
20 گیگ هم فضای رایگان برای آپلود میده و اونجا میتونید ویدیو هاتون رو آپلود کرده و تو برنامتون نمایش بدید
گفتند که تک سوارمان در راه است
از اول صبح چشممان بر راه است
از یازدهم دوازده قرن گذشت
تا ساعت تو چقدر دیگر راه است؟
اللهم عجل لولیک الفرج ...
پاسخ
 سپاس شده توسط admin ، esmail3309 ، داش بهروز

چون ویدئوها متعلق به شما هست، بعید می دونم ایراد بگیرن. ولی برای اطمینان، می توانید یک ایمیل بزنید و بپرسید که اگر تنها ویدئوهای کانال خودم در آپارات را قرار بدهم، آیا مشکلی دارد یا خیر. 
100 مگابایت حجم کمی است و همان طور که تذکر دادند، شرکت هایی هستند که هاست رایگان (با حجم کم) در اختیار کاربران قرار بدهند (فقط سرعت دانلود آنها را چک کنید).

bookbook 
در مورد برنامه نویسی، مدیران تنها راهنمایی می کنند و نوشتن برنامه نهایی، به عهده کاربران می باشد (اینجا محلی برای یادگیری است، نه سفارش کدنویسی).
کاربران باید ابتدا خود به خطایابی برنامه بپردازند، نه اینکه به محض دیدن خطا، کدها را در انجمن، copy و paste کرده و از مدیران انتظار بررسی داشته باشند.
پاسخ
 سپاس شده توسط داش بهروز

اولین نکته در گفته هاتون که باید بهش توجه کرد..سایتهایی هستند که ارائه دهنده فضای هاست رایگان برای کاربران خود هستند..این سایتها قابلیت اشتراک گذاری و آپلود کردن فایلهاتون داخل هاستشون رو به شما میدند البته  یه محدودیتهای خاصی همچون پهنای باند و حجم فایلی که آپلود میشه رو اعمال میکنه..به نظر من سمت این سایتها حدالامکان برای بارگزاری مطالب و عکسهای خودتون که در داخل برنامه تون استفاده میکنید نرید..

مهمترین دلیلش هم اینه که هیچ کدوم از این سایتها به شما ضمانت نمیدن که فایلی که بارگزاری کردید رو حفاظت کنند یعنی ممکنه بعد از مدتی از روی هاستشون پاک بشه..مثلا چند تا برنامه داخل مارکتینگ بوده ،که توسعه دهنده فیلمها رو بارگزاری کرده روی یکی از سایتهای گفته شده..
بعد از چند ماه گذشتن از عرضه برنامه.تمامی اطلاعات از هاست سایت برداشته شده..و کاربر وقتی میخواسته عکس یا ....دانلود کنه..برنامه کرش میکنه...
چون شما به صورت دستی url و آدرسی که فایل هاتون رو آپلود کردید رو میدید و هنگامی که مطالب پاک بشه..کار خاصی نمیتونید کنید..مگر اینکه نسخه جدید برنامه رو با یک urlجدید بدید..که این عملا غیر منطقی هست..
این نکته رو فراموش نکنید.که برنامه شما مدتها بعد از عرضه دست استفاده کنندگان قرار دارد،و بحث یک ماه و دوماه نیست..

پس اگر برنامه تون قابلیت آنلاین داره و یا هرچیزی که با هاست و اینترنت درگیره بهتره یه هاست خریداری کنید،چون در اینصورت امنیت مطالبتون رو هاست تضمین میشه..
برای شروع هاست ارزان بخرید..مثلا یه نمونه هاستی مثال میزنم..
فضای هاست:15 گیگ
پهنای باند ماهیانه:150 گیگ
دامین رایگان دارد.
آپتایم:99 درصد و.........
این سرویس رو نت افزار ارائه میده...با قیمت سالیانه فقط 55 هزار تومن..که به نظر من خیلی خوبه و ارزان هست..شما میتونید هاست ارزان قیمت تر هم پیدا کنید.
موفق باشید

پاسخ
 سپاس شده توسط admin

(۱۳۹۳/۱۲/۲۷, ۰۴:۵۷ ق.ظ)'داش بهروز' نوشته: چون شما به صورت دستی url و آدرسی که فایل هاتون رو آپلود کردید رو میدید و هنگامی که مطالب پاک بشه..کار خاصی نمیتونید کنید..مگر اینکه نسخه جدید برنامه رو با یک urlجدید بدید..که این عملا غیر منطقی هست..

یک راه حل این است که یک صفحه متنی را در یک سایت مطمئن (مثلا صفحه ای از وبلاگ خودمان یا هر مورد مطمئن دیگر) قرار بدهیم که شامل آدرس ویدئوها باشد، بعد هر زمان که قرار است یک ویدئو دانلود شود، صفحه آنلاین را فراخوانی کرده و آدرس URL مربوط به ویدئوها را از صفحه استخراج می کنیم. پس اگر شرکتی بدقولی کند و ویدئوهایمان را از سرورش حذف کند، ویدئوها را در هاست شرکت جدیدی قرار داده و آدرس URL ها را در صفحه مورد نظر، جایگزین آدرس های قبلی می کنیم.
اطلاعات می تواند به صورت کل صفحه آنلاین مورد نظر باشد (یک فایل جداگانه از سایر صفحات وبلاگ یا سایت) یا اگر در موارد خاصی، این قابلیت را نداشتیم که یک فایل جداگانه در وبلاگ یا سایت بسازیم (این اجازه را به ما نمی دادند)، می توانیم اطلاعات را در متن یکی از ارسال های وبلاگ قرار داده و پس از دریافت کل اطلاعات آن صفحه، با استفاده از قواعد regular expressions (عبارات قاعده مند)، اطلاعات مورد نظرمان را از کد HTML صفحه استخراج کنیم. مثلا می توان کل اطلاعات را در بین دو تگ [myInformation] و [myInformation/]  قرار بدهیم و بعد هنگام فراخوانی، اطلاعات بین این دو تگ از صفحه را بخوانیم. ساختار اطلاعات هم می تواند به صورت ساختار json باشد (برای پردازش راحتتر اطلاعات).

bookbook 
پاسخ
 سپاس شده توسط داش بهروز ، hassan8971

دقیقا آدمین جان حرف شما درسته..
و برای این دوستمون که 100 مگ  فایل داره میتونه مطمئن ترین راه این باشه که یک فایل جیسون یا فایل رابط بسازه تا از مشکلات احتمالی حذف جلوگیری کنه.
بنده خودم همیشه برای اینکه مطالبم رو داخل سایتهای رایگان آپلود کنم..چون دیگه نگران حذف شدن مطالب خودم از روی هاست نباشم...یه فایل کمکی به صورت جیسون ساخته بودم،که تمامی url های استفاده شده توی برنامه رو داخل اون قرار داده بودم..و قبلا از دانلود فایلها ،ابتدا فایل جیسون دانلود میشد و سپس آدرسهای دانلود شده ،برای دانلود اصلی مطالب ارسال میشد و برنامه شروع به دانلود میکرد...خب این روش تا حدی زیادی کارساز است..
اما ایرادهای که میشه گرفت :
فرض کنید حجم کل فایل آپلود شده  مثلا 500 مگ هست..یعنی اگر بنابر دلایل که ممکنه پیش بیاد پاک بشه از روی هاست رایگان..شما مجبورید یکبار دیگه کل مطالب رو روی یک هاست دیگه دوباره آپلود کنی و url جدید رو داخل جیسون قرار بدید....خب عملا این کار دوباره کاری میشه..
دومین ایراد هم،اینکه وقتی فایلها از هاست پاک بشه..باید شما خبر دار بشید..یا کاربرا باید به شما خبر بدن که لینک کار نمیکنه.یا خودتون همیشه چک کنید تا آدرس لینک هنوز فعاله یا نه...
یکی از دوستان برنامه ای ساخته بود که مطالب 2 گیگ خودش روی چند هاست رایگان تقسیم کرده بود،وآپلود کرده بود..بنابر گفته خودش مجبور شده بود بعد از گذشت 6ماه از انتشار برنامه خودش،چندین مرتبه مجبور به تعویض آدرس لینکها و آپلود فایلها شده بود...
پس اگر کسی حجم فایلهاش خیلی زیاد نیست میتونه از روشی که شما گفتید استفاده کنه ولی حتما همان طور که گفتید باید یک فایل کمکی برای آدرسها توی برنامه خودش اضافه کنه.

پاسخ
 سپاس شده توسط admin

سلام دوستان

در ادامه این مطلب من می خوام یک برنامه بسازم که سورس اون که جدول هستش(sqlite) 
من می خوام سورس  این نرم افزار رو هر روز آپدیت کنم برای کاربر ها
باز هم باید یه هاست بسازم و این حرف ها (یعنی پول بدم؟؟)
پاسخ

سلام داداش من یه هاست رایگان آمریکایی پیدا کردم خیلی خوبه پولتونو دور نریزید از این هاست فوق العاده استفاده کنید در ضمن هیچ وقت فایل هاش رو هم حذف نمی کنن https://cpanel.hostinger.in
پاسخ
 سپاس شده توسط admin ، شماره مجازی امارات ، تلگرام ضد فیلتر 2023

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان