انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کدام سایت برای نمایش کلیپ در برنامه ی اندرویدی؟

کدام سایت برای نمایش کلیپ در برنامه ی اندرویدی؟

دقیقا آدمین جان حرف شما درسته..
و برای این دوستمون که 100 مگ  فایل داره میتونه مطمئن ترین راه این باشه که یک فایل جیسون یا فایل رابط بسازه تا از مشکلات احتمالی حذف جلوگیری کنه.
بنده خودم همیشه برای اینکه مطالبم رو داخل سایتهای رایگان آپلود کنم..چون دیگه نگران حذف شدن مطالب خودم از روی هاست نباشم...یه فایل کمکی به صورت جیسون ساخته بودم،که تمامی url های استفاده شده توی برنامه رو داخل اون قرار داده بودم..و قبلا از دانلود فایلها ،ابتدا فایل جیسون دانلود میشد و سپس آدرسهای دانلود شده ،برای دانلود اصلی مطالب ارسال میشد و برنامه شروع به دانلود میکرد...خب این روش تا حدی زیادی کارساز است..
اما ایرادهای که میشه گرفت :
فرض کنید حجم کل فایل آپلود شده  مثلا 500 مگ هست..یعنی اگر بنابر دلایل که ممکنه پیش بیاد پاک بشه از روی هاست رایگان..شما مجبورید یکبار دیگه کل مطالب رو روی یک هاست دیگه دوباره آپلود کنی و url جدید رو داخل جیسون قرار بدید....خب عملا این کار دوباره کاری میشه..
دومین ایراد هم،اینکه وقتی فایلها از هاست پاک بشه..باید شما خبر دار بشید..یا کاربرا باید به شما خبر بدن که لینک کار نمیکنه.یا خودتون همیشه چک کنید تا آدرس لینک هنوز فعاله یا نه...
یکی از دوستان برنامه ای ساخته بود که مطالب 2 گیگ خودش روی چند هاست رایگان تقسیم کرده بود،وآپلود کرده بود..بنابر گفته خودش مجبور شده بود بعد از گذشت 6ماه از انتشار برنامه خودش،چندین مرتبه مجبور به تعویض آدرس لینکها و آپلود فایلها شده بود...
پس اگر کسی حجم فایلهاش خیلی زیاد نیست میتونه از روشی که شما گفتید استفاده کنه ولی حتما همان طور که گفتید باید یک فایل کمکی برای آدرسها توی برنامه خودش اضافه کنه.

پاسخ
 سپاس شده توسط admin

پیام‌های این موضوع
RE: کدام سایت برای نمایش کلیپ در برنامه ی اندرویدی؟ - توسط داش بهروز - ۱۳۹۳/۱۲/۲۷, ۰۵:۰۱ ب.ظ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان