انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دیکامپایل کردن برنامه اندروید

سلامی دباره بر اساتید و دوستان محترم

من یه برنامه نوشته بودم و برای انتشار در مارکت ها فرستاده بودم اما یه مشکلی پیش اومد که نیاز به تغیرات جزئیی در برنامه دارم اما متاسفانه الان پوشه ی سورس برنامه پاک شده

الان بره برگردوندنش چه کاری باید انجام بدم؟؟
البته اون فایلی که در موقع کامپایل برنامه ساخته بودم (اسمشو دقیق نمیدونم چیه ولی فک کنم keystore ) رو دارم

من یکم تازه کارم ممنون میشم تازهکارانه پاسخ بدید
پاسخ

سلام
آسان ترین راه برای دیکامپایل کردن برنامه استفاده از سایت www.decompileandroid.com است. اگر این سایت به خوبی برنامه‌ی شما را دیکامپایل نکرد می‌توانید از برنامه dex2jar استفاده کنید. فایل classes.dex را به پوشه برنامه منتقل کنید و با دستور d2j-dex2jar.bat classes.dex آن را دیکامپایل کنید، فایل جدیدی با نام classes-dex2jar.jar باید در پوشه اصلی برنامه ساخته شود. این فایل با برنامه jd-gui قابل ویرایش است.
فایل 
key هم تنها اطلاعاتی در مورد برنامه و توسعه دهنده آن ثبت می‌کند و توانایی بازگرداندن فایل پاک شده را ندارد.
پاسخ
 سپاس شده توسط admin ، abolfazl94

سلام.
علاوه بر مواردی که ذکر کردند، بد نیست موضوع زیر را نیز بخوانید :

http://www.kelidestan.com/forum/showthread.php?tid=4488

bookbook 
لطفا برای درج کد، از دکمه مخصوص درج کد در ادیتور انجمن استفاده کنید.
در مورد برنامه نویسی، مدیران تنها راهنمایی می کنند و نوشتن برنامه نهایی، به عهده کاربران می باشد (اینجا محلی برای یادگیری است، نه سفارش کدنویسی).
کاربران باید ابتدا خود به خطایابی برنامه بپردازند، نه اینکه به محض دیدن خطا، کدها را در انجمن، copy و paste کرده و از مدیران انتظار بررسی داشته باشند.
پاسخ

(۱۳۹۳/۱۲/۱۲, ۰۸:۴۴ ب.ظ)ramtin2080 نوشته: سلام
آسان ترین راه برای دیکامپایل کردن برنامه استفاده از سایت www.decompileandroid.com است. اگر این سایت به خوبی برنامه‌ی شما را دیکامپایل نکرد می‌توانید از برنامه dex2jar استفاده کنید. فایل classes.dex را به پوشه برنامه منتقل کنید و با دستور d2j-dex2jar.bat classes.dex آن را دیکامپایل کنید، فایل جدیدی با نام classes-dex2jar.jar باید در پوشه اصلی برنامه ساخته شود. این فایل با برنامه jd-gui قابل ویرایش است.
فایل 
key هم تنها اطلاعاتی در مورد برنامه و توسعه دهنده آن ثبت می‌کند و توانایی بازگرداندن فایل پاک شده را ندارد.

سلام
اگر یک اپلیکیشن خارجی رو ترجمه کنیم و بعد با نرم افزار های موجود در نت ساین کنیم برای آپدیت نرم افزارش در کافه بازار به مشکل بر نمیخوریم؟
چون به سورس اپ کاملا دسترسی نداریم برای تغییرات اپلیکیشن باید از نرم افزار های موجود و روش های موجود ساین استفاده کنم بعد از تغییرات و ساین کردن وقتی اپ و برای کافه بازار بفرستیم برای همه ی کاربرا با این شرایط پیغام بروز رسانی میاد؟ (از این جهت که یک ساین ثابت نداریم و با هر بار ساین کردن با نرم افزار های دیگه یه ساین جدید میگیره)
خیلی ممنون میشم راهنماییم کنید
پاسخ

(۱۳۹۴/۱۲/۲۸, ۰۱:۲۹ ق.ظ)abolfazl94 نوشته:
فایل 

سلام
اگر یک اپلیکیشن خارجی رو ترجمه کنیم و بعد با نرم افزار های موجود در نت ساین کنیم برای آپدیت نرم افزارش در کافه بازار به مشکل بر نمیخوریم؟
چون به سورس اپ کاملا دسترسی نداریم برای تغییرات اپلیکیشن باید از نرم افزار های موجود و روش های موجود ساین استفاده کنم بعد از تغییرات و ساین کردن وقتی اپ و برای کافه بازار بفرستیم برای همه ی کاربرا با این شرایط پیغام بروز رسانی میاد؟ (از این جهت که یک ساین ثابت نداریم و با هر بار ساین کردن با نرم افزار های دیگه یه ساین جدید میگیره)
خیلی ممنون میشم راهنماییم کنید
دوسته عزیز میشه بگید به چه صورت ساین میکنید برنامه های ترجمه شده رو؟؟
فهمیدن بهتر از دانستن است.
پاسخ

فایل 

چطوری دستور d2j-dex2jar.bat classes.dex را باید اجرا کنیم؟؟؟؟؟
پاسخ

در پوشه ای که برنامه dex2jar وجود دارد؛ دکمه Shift را همزمان با کلیک راست موس فشار دهید و در منوی باز شده گزینه Open command window here را انتخاب کنید. در پنجره باز شده دستور را وارد کنید و سپس Enter را بزنید.
پاسخ
 سپاس شده توسط شماره مجازی امارات ، تلگرام ضد فیلتر 2023

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان