انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ارسال سریال گوشی imie به سرور (در برنامه نویسی اندروید)

سلام
چوری میشه سریال گوشیو به سرور ارسال کرد 
پاسخ

سلام.
برای به دست آوردن سریال گوشی کاربر، کلید زیر را بخوانید :

کلید شماره 2974

برای ارسال اطلاعات به سرور اینترنتی (وب سایت)، دسته بندی زیر را ببینید :

http://www.kelidestan.com/keys/categorie...ategory=18

همچنین دقت داشته باشید که به دست آوردن سریال گوشی و ارسال آن به سرور اینترنتی، تنها باید یک بار اجرا شود (یک بار کافی است)، برای اجرای یک سری کد، به صورت تنها یک بار در اولین اجرای برنامه اندروید، کلید زیر را بخوانید :

کلید شماره 250

bookbook 
لطفا برای درج کد، از دکمه مخصوص درج کد در ادیتور انجمن استفاده کنید.
در مورد برنامه نویسی، مدیران تنها راهنمایی می کنند و نوشتن برنامه نهایی، به عهده کاربران می باشد (اینجا محلی برای یادگیری است، نه سفارش کدنویسی).
کاربران باید ابتدا خود به خطایابی برنامه بپردازند، نه اینکه به محض دیدن خطا، کدها را در انجمن، copy و paste کرده و از مدیران انتظار بررسی داشته باشند.
پاسخ

(۱۳۹۳/۱۲/۰۳, ۰۱:۴۲ ب.ظ)'admin' نوشته: سلام.
برای به دست آوردن سریال گوشی کاربر، کلید زیر را بخوانید :

کلید شماره 2974

برای ارسال اطلاعات به سرور اینترنتی (وب سایت)، دسته بندی زیر را ببینید :

http://www.kelidestan.com/keys/categorie...ategory=18

همچنین دقت داشته باشید که به دست آوردن سریال گوشی و ارسال آن به سرور اینترنتی، تنها باید یک بار اجرا شود (یک بار کافی است)، برای اجرای یک سری کد، به صورت تنها یک بار در اولین اجرای برنامه اندروید، کلید زیر را بخوانید :

کلید شماره 250

من درلینک بالا برای ارسال مطلبی مشاهده نکردم همش دریافت از سرورهست نه ارسال
پاسخ

ما اطلاعات را با روش POST یا GET به صفحه اینترنتی موجود در سرور ارسال می کنیم (در آن مباحث، ارسال اطلاعات هم داریم) و خروجی هم می تواند یک مقدار باشد که وضعیت دریافت یا عدم دریافت را نشان دهد (یا اینکه اصلا خروجی را پردازش نکنیم و همینکه مقادیر به صفحه ارسال شده، برایمان کافی باشد). 
بنابراین روش های مربوط به HttpPost و HttpGet و json را بخوانید و از آنها استفاده کنید (در همان دسته بندی).

bookbook 
لطفا برای درج کد، از دکمه مخصوص درج کد در ادیتور انجمن استفاده کنید.
در مورد برنامه نویسی، مدیران تنها راهنمایی می کنند و نوشتن برنامه نهایی، به عهده کاربران می باشد (اینجا محلی برای یادگیری است، نه سفارش کدنویسی).
کاربران باید ابتدا خود به خطایابی برنامه بپردازند، نه اینکه به محض دیدن خطا، کدها را در انجمن، copy و paste کرده و از مدیران انتظار بررسی داشته باشند.
پاسخ

من یه وب سرویس درهاستم ساختم بعد نمیدونم چطورباید به اندرویدمعرفی کنم وارسال کنه وخیلی sampleدیدم اما زیادمتوجه نشدم
پاسخ

(۱۳۹۳/۱۲/۰۷, ۰۲:۰۶ ب.ظ)'isazadeh' نوشته: من یه وب سرویس درهاستم ساختم بعد نمیدونم چطورباید به اندرویدمعرفی کنم وارسال کنه وخیلی sampleدیدم اما زیادمتوجه نشدم

کسی نیست کمک کنه؟؟؟؟؟؟؟

پاسخ

دوست عزیز کافیه در به کاربر بگی یجایی کلیک کنه و در صورت کلیک  ک   #*06# اجرا بشه و به شما آن کد ارسال کنه .....
از permission  نت هم فعال کن

پاسخ

سلام برای دریافت شماره سریال گوشی میتونید از کد زیر استفاده کنید

کد پی‌اچ‌پی:
TelephonyManager tManager = (TelephonyManager)myActivity.getSystemService(Context.TELEPHONY_SERVICE);
String uid tManager.getDeviceId(); 

کد اجازه دسترسی به این کار رو هم در مانی فست اضافه کنید :

کد پی‌اچ‌پی:
<uses-permission android:name="android.permission.READ_PHONE_STATE"/> 

موفق باشید

پاسخ
 سپاس شده توسط admin ، شماره مجازی امارات

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان