انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فعال کردن فایل آپلودر در WebView (در برنامه نویسی اندروید)

با سلام
من یک صفحه اینترنتی دارم که کاربر میتونه عکس پروفایلش رو بوسیله دگمه Browse انتخاب و آپلود کنه، حالا من این صفحه رو بوسیله WebView دارم نمایش میدم و دگمه Browse کار نمیکنه داخل WebView باید چه راه حلی پیاده سازی کنم برای این مشکل؟

با تشکر
پاسخ

سلام.
ببینید کد ارائه شده در کلید زیر مشکل رو حل میکنه یا نه :

کلید شماره 320

البته حتی اگر مشکل را حل نکرد، نکته فوق را رعایت کنید تا واکنش ها به انتخاب های کاربر، در خود WebView صورت گیرد.

bookbook 
لطفا برای درج کد، از دکمه مخصوص درج کد در ادیتور انجمن استفاده کنید.
در مورد برنامه نویسی، مدیران تنها راهنمایی می کنند و نوشتن برنامه نهایی، به عهده کاربران می باشد (اینجا محلی برای یادگیری است، نه سفارش کدنویسی).
کاربران باید ابتدا خود به خطایابی برنامه بپردازند، نه اینکه به محض دیدن خطا، کدها را در انجمن، copy و paste کرده و از مدیران انتظار بررسی داشته باشند.
پاسخ

(۱۳۹۳/۱۱/۱۹, ۰۶:۴۵ ب.ظ)'admin' نوشته: سلام.
ببینید کد ارائه شده در کلید زیر مشکل رو حل میکنه یا نه :

کلید شماره 320

البته حتی اگر مشکل را حل نکرد، نکته فوق را رعایت کنید تا واکنش ها به انتخاب های کاربر، در خود WebView صورت گیرد.

ممنون از پاسخ شما ولی متاسفانه حل نشد مشکل با کدهای فوق
پاسخ

لینک زیر را ببینید :

http://stackoverflow.com/questions/59073...in-webview

bookbook 
لطفا برای درج کد، از دکمه مخصوص درج کد در ادیتور انجمن استفاده کنید.
در مورد برنامه نویسی، مدیران تنها راهنمایی می کنند و نوشتن برنامه نهایی، به عهده کاربران می باشد (اینجا محلی برای یادگیری است، نه سفارش کدنویسی).
کاربران باید ابتدا خود به خطایابی برنامه بپردازند، نه اینکه به محض دیدن خطا، کدها را در انجمن، copy و paste کرده و از مدیران انتظار بررسی داشته باشند.
پاسخ

(۱۳۹۳/۱۱/۱۹, ۰۶:۲۲ ب.ظ)'shafiei7' نوشته: با سلام
من یک صفحه اینترنتی دارم که کاربر میتونه عکس پروفایلش رو بوسیله دگمه Browse انتخاب و آپلود کنه، حالا من این صفحه رو بوسیله WebView دارم نمایش میدم و دگمه Browse کار نمیکنه داخل WebView باید چه راه حلی پیاده سازی کنم برای این مشکل؟

با تشکر

سلام ورژن گوشی شما 4.4.2 است درسته
چرا که در این ورژن این عمل پشتی بانی نمی شه و امید هست در ورژن 5.0.1 این مشکل حل بشه البته تو ورژن های قبل این مشکل نیست

پاسخ
 سپاس شده توسط شماره مجازی امارات

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان