انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کنترل کردن برنامه اندروید از راه دور

سلام میخواستم به برنامه قابلیتی اضافه کنم که بعد از تبدیل کردن برنامه به apk و انتشار اون بتونم باز هم روی اون برنامه کارای مد نظرم رو انجام بدم
مثلا بتونم توی قسمت مشخصی از برنامه فایل بنری بذارم و هر موقع که خواستم بتونم عکس بنر رو تغییر بدم بدون اینکه ورژن جدیدش رو ارائه بدم اینکارو بتونم انجام بدم
یا مثلا از راه دور یه سری گزینه های داخل برنامه رو حذف کنم یا اضافه کنم یا متنی رو برای تبلیغات داخل برنامه بذارم
پیشاپیش بابت پاسخ تون ممنونم
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza74

نمی دونم امکان پذیر باشه یا نه، ولی باید حتما اجازه ی دسترسی به اینترنت رو به برنامه بدید که اگه امکان پذیر هم باشه به احتمال زیاد مارکتی مثل کافه بازار قبولش نمیکنه، چون ممکنه شما بخوایید هر چیزی رو تو برنامه عوض کنید.
موفق باشید

پاسخ
 سپاس شده توسط alireza74

سلام.
شما بخش مربوط به بنر را طراحی می کنید و بعد با روش های مختلف، می توانید بنر را به روزرسانی (update) نمایید.
در این مورد، نگاهی به کلید زیر بیندازید :

کلید شماره 2634

bookbook 
لطفا برای درج کد، از دکمه مخصوص درج کد در ادیتور انجمن استفاده کنید.
در مورد برنامه نویسی، مدیران تنها راهنمایی می کنند و نوشتن برنامه نهایی، به عهده کاربران می باشد (اینجا محلی برای یادگیری است، نه سفارش کدنویسی).
کاربران باید ابتدا خود به خطایابی برنامه بپردازند، نه اینکه به محض دیدن خطا، کدها را در انجمن، copy و paste کرده و از مدیران انتظار بررسی داشته باشند.
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza74 ، alidarbedar ، شماره مجازی امارات ، تلگرام ضد فیلتر 2023

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان