انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خطای sd card (در برنامه نویسی اندروید)

خطای sd card (در برنامه نویسی اندروید)

ابتدا اجازه بدهید دو نکته را برای کدنویسی راحتتر به شما تذکر بدهم (تا عادت کنید اینگونه کد بنویسید).
خط زیر رو ببینید :

کد پی‌اچ‌پی:
if (file2.exists()==true

آن را به صورت زیر نویسید :

کد پی‌اچ‌پی:
if (file2.exists()) 

یا اگر نیاز بود که غلط (false) بودن را چک کنید، به صورت زیر نوشته می شد :

کد پی‌اچ‌پی:
if (!file2.exists()) 

همچنین به خط زیر توجه کنید :

کد پی‌اچ‌پی:
Intent mydownload=new Intent(Main.this,com.jirjirak.com.Main_DownloadJirjirak.class) ; 

اگر پروژه اندروید تنها یک package دارد، نیازی نیست که نام کامل Activity را ذکر کنید، بلکه می توانید آن را به صورت زیر بنویسید :

کد پی‌اچ‌پی:
Intent mydownload=new Intent(Main.this,Main_DownloadJirjirak.class); 

علامت ; را هم به آخرین کاراکتر بچسبانید.
این دو را فقط برای کدنویسی بهتر تذکر دادم.
اما در مورد مشکلی که برای دانلود داشتید، کدهاتون کمی عجیبه (فکر می کنم خلاصه کدها رو قرار دادید). تنها باید یک مسیر در کدها تعریف کنید، اما من دو تا مسیر در کدهای بالا می بینم.
توصیه می کنم کلید شماره 296 را با دقت بخوانید (یا هر کد دیگری که برای دانلود در نظر دارید) و تنها خط زیر را در آن بر اساس نکته ای که گفتم، تغییر بدهید :

کد پی‌اچ‌پی:
output = new FileOutputStream("/sdcard/myFile.apk");  //   /sdcard/file_name.extension 

متاسفانه فرصتی برای برگزاری کلاس آنلاین نیست.

bookbook 
لطفا برای درج کد، از دکمه مخصوص درج کد در ادیتور انجمن استفاده کنید.
در مورد برنامه نویسی، مدیران تنها راهنمایی می کنند و نوشتن برنامه نهایی، به عهده کاربران می باشد (اینجا محلی برای یادگیری است، نه سفارش کدنویسی).
کاربران باید ابتدا خود به خطایابی برنامه بپردازند، نه اینکه به محض دیدن خطا، کدها را در انجمن، copy و paste کرده و از مدیران انتظار بررسی داشته باشند.
پاسخ
 سپاس شده توسط aliasghar

پیام‌های این موضوع
خطای sd card (در برنامه نویسی اندروید) - توسط samaneh_62 - ۱۳۹۳/۱۰/۱۵, ۰۵:۳۷ ب.ظ
RE: خطای sdcard - توسط samaneh_62 - ۱۳۹۳/۱۰/۱۵, ۰۶:۰۴ ب.ظ
RE: خطای sd card (در برنامه نویسی اندروید) - توسط admin - ۱۳۹۳/۱۰/۱۵, ۰۷:۲۷ ب.ظ
RE: خطای sd card (در برنامه نویسی اندروید) - توسط admin - ۱۳۹۳/۱۰/۱۵, ۱۰:۴۳ ب.ظ
RE: خطای sd card (در برنامه نویسی اندروید) - توسط aliasghar - ۱۳۹۳/۱۰/۱۶, ۰۲:۱۱ ق.ظ
RE: خطای sd card (در برنامه نویسی اندروید) - توسط admin - ۱۳۹۳/۱۰/۱۶, ۰۱:۲۶ ب.ظ
RE: خطای sd card (در برنامه نویسی اندروید) - توسط dost-67 - ۱۳۹۳/۱۰/۲۱, ۰۷:۲۱ ب.ظ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان