انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 1 رای - 3 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نظرات و پیشنهادات در مورد بخش آموزش html سایت کلیدستان

نظرات و پیشنهادات خود در مورد بخش آموزش html سایت کلیدستان را در اینجا مطرح کنید . چنانچه مبحث خاصی وجود دارد که دوست دارید به بخش آموزش html سایت کلیدستان افزوده شود ، آن مبحث را ذکر کنید .
bookbook 
لطفا برای درج کد، از دکمه مخصوص درج کد در ادیتور انجمن استفاده کنید.
در مورد برنامه نویسی، مدیران تنها راهنمایی می کنند و نوشتن برنامه نهایی، به عهده کاربران می باشد (اینجا محلی برای یادگیری است، نه سفارش کدنویسی).
کاربران باید ابتدا خود به خطایابی برنامه بپردازند، نه اینکه به محض دیدن خطا، کدها را در انجمن، copy و paste کرده و از مدیران انتظار بررسی داشته باشند.
پاسخ

سلام و با سپاس از مطالب بسیار عالی و کاربردی شما بنده در ابتدا برای رفع مشکلم در نرم افزار متلب به سایت شما هدایت شدم اما پس از خواندن مطالب پربار شما در این زمینه مطالب مربوط در مبحث طراحی سایت و آموزش html نظرم را جلب کرد به طوری که پس از مطالعه آن ها علاقه مند به راه اندازی یک وب سایت شدم که بسیار مفید بودند و می توانم بگویم که شما تنها سایتی بودید که به زبان ساده و کامل این مطالب را ارائه کردید اما من با توجه به اینکه نرم افزارهایی که برای مدیریت محتوا و همچنین طراحی وب سایت در اینترنت موجود است مثل نرم افزار Joomla که در لینک http://www.sirang.net/?status=cms&cmsid=2 برای دانلود آمده یا نرم افزار طراحی سایت website x5 آیا من می توانم با استفاده از این نرم افزارها نیز وب سایتی زیبا و گرافیکی داشته باشم؟
پاسخ

سلام .
نکته مهم این هست که شما در هر زمان و با هر قالبی که برای سایتتان داشته باشید ، می توانید تغییرات لازم را به سایتتان اعمال کنید اما اینکه این تغییرات چقدر به زحمت و وقت نیاز داشته باشند بستگی به روش طراحی شما و یا قالب و نرم افزار انتخاب شده توسط شما دارد .
ممکن است شما یک قالب خاص را انتخاب کنید اما آنقدر راهنمایی برای تغییرات لازم در مورد آن قالب زیاد باشد که به راحتی بتوانید در آینده تغییرات مورد نظرتان را انجام بدهید .
خود من سایت کلیدستان را کاملا از ابتدا و کلمه به کلمه ، کدهایش را نوشتم و اگر زمانی بخواهم بخشی از آن را تغییر دهم ، چارچوب کدنویسی آن را حفظ هستم و بنابراین در میان کدهای صفحات سایت سردرگم نمی شوم . اما بخش انجمن سایت کلیدستان را با MyBB ساخته ام که تنها به نصب روی سرور نیاز داشت و سپس اگر بخشی از آن را بخواهم تغییر دهم ، راهنماهای زیادی در اینترنت ، هم به زبان فارسی و هم به زبان انگلیسی ، وجود دارد که باعث می شود نیازی نداشته باشم که ببینم کدها چگونه نوشته شده اند .
بنابراین انتخاب با خود شما است ، اگر برنامه های خیلی خاصی برای سایتتان دارید و می خواهید تغییرات زیادی در آینده به آن اعمال کنید (تغییرات ساختاری مثل نحوه چیدمان ستون ها ، وسط صفحه و ...) بهتر است کدها را خودتان بنویسید یا حداقل ابتدا یک قالب زیبا را انتخاب کنید که کدهای آن خیلی پیچیده نباشد . اما اگر این طور نیست و تمرکز اصلی شما بیشتر بر روی نوشتن مطالب جدید در سایت است و حداکثر ممکن است در آینده بخواهید ظاهر سایت را زیباتر کنید ، می توانید از نرم افزارهای کمکی برای ساخت صفحات سایت استفاده کنید .
در ضمن توصیه می کنم در همان ابتدای راه اندازی سایت تصمیم بگیرید که صفحات با html نوشته شوند و یا با PHP یا سایر زبان های رایج .
bookbook 
در مورد برنامه نویسی، مدیران تنها راهنمایی می کنند و نوشتن برنامه نهایی، به عهده کاربران می باشد (اینجا محلی برای یادگیری است، نه سفارش کدنویسی).
کاربران باید ابتدا خود به خطایابی برنامه بپردازند، نه اینکه به محض دیدن خطا، کدها را در انجمن، copy و paste کرده و از مدیران انتظار بررسی داشته باشند.
پاسخ

سلام ممنون از پاسختون من نظرتون را در ارتباط با انتخاب هاست می خواستم بدونم
بین سایتی که شما معرفی کردید یعنی پرشین سرویز و میهن وب هاست به آدرس mihanwebhost.com موندم کدام رو انتخاب کنم مقایسه من بدین صورته اولا هردو میزبان سایتهای معروفی بودن اما میهن وب هاست حجم و پهنای باند بالاتری داره و قیمت های بسیار پایین تری داره و دارای کنترل پنل cpanel هست و بقول خودشون بر خلاف هاست های دیگر از هاردهای پرسرعت ssd استفاده می کنن یه نگاهی به این آدرس بندازید ممنون می شم http://my.mihanwebhost.com/announcements.php?id=83 پلن سوم چیز خوبی باید باشه نظر شما چیست؟
پاسخ

سلام .
بله قیمتشون کمتر از سایتی هست که من قبلا معرفی کرده بودم .
من اعتقادم اینه که بهترین معیار برای چک کردن خوب بودن خدمات هاستینگ یک شرکت اینه که آیا سایت های خوبی بر روی هاست اون شرکت قرار دارند یا خیر (البته به مدت زیاد) و اگر سایت معتبری و باسابقه ای را می شناسید که از این شرکت ، هاست خریده است بنابراین ریسک خرید از این شرکت زیاد نخواهد بود . البته ممکن است حتی برای بهترین شرکت ها هم مشکل پیش بیاید .
چنانچه به آدرس زیر مراجعه کنید ، با وارد کردن آدرس سایت هر یک از این دو شرکت ، می توانید متوجه میزان سابقه راه اندازی سایت آنها بشوید :
http://www.networksolutions.com/whois/index.jsp
مطابق اطلاعات دریافتی از این آدرس ، دامنه سایت persianservices.com در سال 2003 ساخته شده اما دامنه سایت mihanwebhost.com در سال 2010 ساخته شده است . یعنی شرکت مورد نظر شما هم بیش از 2 سال سابقه ارائه خدمات دارد .
در کل با توجه به کم بودن مبلغ ، به نظر من دل به دریا بزنید و همین سایتی که خودتان پیدا کرده اید را انتخاب کنید . این راهی که آغاز کردید پر از تجربه است و هر مشکلی که پیش بیاد ، اگر صبور باشید و اون رو حل کنید ، خیلی چیزهای جدید یاد می گیرید و براتون تبدیل به یک خاطره شیرین می شود .
پنل سوم واقعا عالیه و حتی برای سایت های حجیم هم جواب میده .
bookbook 
پاسخ
 سپاس شده توسط شماره مجازی امارات ، تلگرام ضد فیلتر 2023

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان