انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
متصل کردن PHP به اندروید

متصل کردن PHP به اندروید

سلام دوستان
 من ديتابيس دارم و تمامي کد هايي لازم توش وجود داره
زبان واسط هم php هست حالا ميخوام php را به اندرويد يا json متصل کنم
مثال عکس زير

تو سايت هاي خارجي هم يه لاگين پيدا کردم ولي نتونستم وصل بشم
بعده اينکه لاگين بشه بايد به صفحه ديگري منتقل بشه لطفا راهنمايي کنيد

کد لاگين کليک کنيد

لينک منبع کليک کنيد
پاسخ

متصل کردن PHP به اندروید

سلام.
شما در دو EditText (یا سه تا که دو تاش برای رمز عبور به کار برود)، نام کاربری و رمز عبور کاربر را از وی دریافت کرده و به یک صفحه php در سرور اینترنتی خود ارسال می کنید (مثلا بعد از اشاره کاربر بر روی یک دکمه (Button)). 
در صفحه php ، دو مقدار را دریافت می کنید و بر اساس اطلاعات database ، چک می کنید که آیا نام کاربری و رمز عبور صحیح است یا خیر. بر اساس صحیح بودن یا نبودن اطلاعات، باید یک مقدار یا خروجی های مورد نظرتان را از صفحه php دریافت نمایید. 
توصیه می کنم کلید زیر را بخوانید (چون با گرفتن اطلاعات از سرور اینترنتی سر و کار دارید، بهتر است روش json را به کار ببرید، البته سایر کلیدهای آن دسته بندی را هم ببینید) :

کلید شماره 2651

بهتر است که کدنویسی ها را تمرین کنید. مثلا ابتدا تنها در سمت سرور کار کنید، یعنی از طریق مرورگر، مقادیر را به صفحه php بفرستید و ببینید که خروجی های مناسب را تولید می کند یا خیر. بعد سراغ برنامه اندروید بیایید و ابتدا دریافت اطلاعات به روش json را با آن تمرین کنید. سپس به سراغ دریافت اطلاعات از آن صفحه php بروید و ابتدا اطلاعات را دریافت کنید و در یک TextView نمایش بدهید. بعد که از دریافت صحیح اطلاعات مطمئن شدید، به سراغ حالت بندی برای آن بروید که مثلا اگر اطلاعات کاربر غلط بود، چه پیامی نمایش داده شود یا اگر صحیح بود به کدام Activity منتقل شود.

در اینگونه موارد، اشتباه بزرگ اکثر برنامه نویسان این است که کل پروژه را همانند روندی که در بالا شرح دادم، مرحله به مرحله به پیش نمی برد و مستقیما همه کدها را می نویسند و با دیدن عدم صحیح اجرا شدن برنامه، گیج می شوند که مشکل از کجا بوده است.

bookbook 
لطفا برای درج کد، از دکمه مخصوص درج کد در ادیتور انجمن استفاده کنید.
در مورد برنامه نویسی، مدیران تنها راهنمایی می کنند و نوشتن برنامه نهایی، به عهده کاربران می باشد (اینجا محلی برای یادگیری است، نه سفارش کدنویسی).
کاربران باید ابتدا خود به خطایابی برنامه بپردازند، نه اینکه به محض دیدن خطا، کدها را در انجمن، copy و paste کرده و از مدیران انتظار بررسی داشته باشند.
پاسخ

متصل کردن PHP به اندروید

مرسی بابت پاسخ [عکس: flower.gif]

[عکس: book.gif]

پاسخ
 سپاس شده توسط admin ، شماره مجازی امارات ، تلگرام ضد فیلتر 2023

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان