انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 1 رای - 4 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ساخت لیست ویو برای کتاب داستان (ذر برنامه نویسی اندروید)

ساخت لیست ویو برای کتاب داستان (ذر برنامه نویسی اندروید)

(۱۳۹۴/۰۱/۱۰, ۰۲:۵۲ ب.ظ)'sky_man847' نوشته:
(۱۳۹۴/۰۱/۱۰, ۰۲:۳۶ ب.ظ)'admin' نوشته:
(۱۳۹۴/۰۱/۱۰, ۰۲:۱۳ ب.ظ)'sky_man847' نوشته: با سلام به مهندسا
دوستان من لیست ویو ایجاد کردم خواستم به اکتیویتی با مطالب خاص بره.من اموزشها رو نگاه کردم تو اموزشها صفحه دیگه که میره فقط متن عدد لیست ویو تغییر میکنه من میخوام متنی وارد کنم .گفته های بالا رو خوندم قسمتpossition رو نفهمیدم چگونه تغییر بدم

سلام. 
منظورتون از وارد کردن متن دقیقا چیست ؟ چه ساختاری مد نظرتان است ؟

یه متن با عکس.الان خودم صفحه ای درست کردم که متن و صفحه هست میخوام چندتا از این صفحه ها درست کنم با لیست ویو کنترل کنم اون صفحه رو با html,webطراحی کردم حالا مهم نیست فقط میخوام تو لیست ویو دکمه اولیو زدم برم صفحه ای ک خودم میخوام.دومی زدم بره صفحه دومی که طراحی کردم.خواستم با دیتا بیس انجام بدم ولی تو اون سطح هنوز نرسیدم ممنونم

البته توصیه می کنم که اگر محتوایتان دارای ساختار معین است، تنها از یک Activity برای نمایش تمامی محتویات استفاده کنید (مثل کلید شماره 2259)، اما اگر برایتان امکان پذیر نیست، پاسخ ارائه شده در موضوع زیر را بخوانید :

http://www.kelidestan.com/forum/showthread.php?tid=4703

در موضوع بالا، شرح داده ایم که هنگامی که تعدادی Activity با نام های مختلف داریم، چگونه رفتن به آنها در یک ListView را کدنویسی کنیم. یعنی کد بر اساس شماره position خواهد بود و نام Activity ها را هم در یک آرایه (یا لیست آرایه ای) می نویسیم که بر اساس آن می فهمیم که باید به کدام Activity وارد شویم.

--------------------------------------------

البته می توان برای نام Activity ها، یک پیشوند ثابت و یک پسوند عددی متغیر در نظر گرفت که مثالی از آن در کلید زیر موجود است :

کلید شماره 251

در کل، باید بر اساس ساختار برنامه اندروید خود، این موارد را بررسی کرده و ببینید که کدامیک برای شما مناسبتر است.
اگر با کدنویسی ListView آشنا نیستید، توصیه می کنم کلید زیر را بخوانید :

کلید شماره 843

bookbook 
لطفا برای درج کد، از دکمه مخصوص درج کد در ادیتور انجمن استفاده کنید.
در مورد برنامه نویسی، مدیران تنها راهنمایی می کنند و نوشتن برنامه نهایی، به عهده کاربران می باشد (اینجا محلی برای یادگیری است، نه سفارش کدنویسی).
کاربران باید ابتدا خود به خطایابی برنامه بپردازند، نه اینکه به محض دیدن خطا، کدها را در انجمن، copy و paste کرده و از مدیران انتظار بررسی داشته باشند.
پاسخ

پیام‌های این موضوع
RE: ساخت لیست ویو برای کتاب داستان (ذر برنامه نویسی اندروید) - توسط admin - ۱۳۹۴/۰۱/۱۰, ۰۳:۰۵ ب.ظ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان