انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
به من کمک کنید خواهش می کنم (برنامه نویسی اندروید)

با سلام من ناشنوا هستم

به من کمک کنید بدبخت بزرگ دارم اما یک هفته وقت دارم

توی بازار یک قانون نوشته
۲-۳-۵- برنامه‌ها باید کارهایی که به صورت محلی(Native) قابل انجام است را درون خود دستگاه انجام دهد، برنامه‌هایی که اینگونه کارها را بدون دلیل موجه، آنلاین، اینترنتی یا وبی(یا درون WebView) انجام می‌دهند، احتمالاً در بازار قابل انتشار یا فروش نیستند.

به من کمک کنید . نباید بازار بفهمه 

وقتی اینترنت وصل نیست صحفه های درون وب  نمایش نده 

لینک  پایین هرکاری کردم برای درون وب نشد .

http://www.kelidestan.com/keys/keys.php?key=2408

http://www.kelidestan.com/keys/keys.php?key=287

میخوام مشکل برطرف کنم وقتی درون وب اینترنت وصل نیست باید چک کردن وصل بودن اینتر نت باشد اگر اینترنت وصل بود به صحفه وب درون نمایش میدهند
اگر اینترنت وصل نباشد صحفه نمایش نشون نده
کد دارید پروژه اماده کنید یا اینجا بنویسید
برام بفرس
من 40 روز طول کشید خیلی زحمت کشیدم نباید همه چیز از دست بدم .

خواهش می کنم جواب بدید ممنون میشم

پاسخ

سلام.
ابتدا بهتر است که ببینید که آیا فروشگاه اندروید مورد نظر، واقعا با محتوایی که از اینترنت نمایش می دهید، مشکل دارد یا خیر.
به نظر بنده، نمایش یک صفحه از وب (یک صفحه عادی برای نمایش یک سری محتوا)، با استفاده از WebView ، به تنهایی هیچ مشکلی ندارد (خیلی از برنامه ها این کار را انجام می دهند). بهتر است بیشتر برایتان توضیح بدهم. مثلا بنده (یا هر کس دیگر) به عنوان یک برنامه نویس اندروید، می توانم (می توانم، نه اینکه انجام می دهم) با افزودن یک سری اجازه ها (permissions) به برنامه اندرویدی که می سازم، لیست شماره های گوشی فرد و نام های متناظر ذخیره شده با آنها را شناسایی کنم و چک کنم که اگر اینترنت گوشی وصل بود، تمامی اطلاعات به سرور اینترنتی ارسال شود (بدون اینکه صاحب گوشی، روحش هم با خبر باشد). یعنی یک جور سرقت اطلاعات که کاملا هم غیر اخلاقی است. بنابراین فروشگاه های اندروید بیشتر به این موارد حساس هستند. مثلا تا ببینند که اجازه مربوط به خواندن شماره ها در برنامه اندروید ذکر شده، اگر توضیحات برنامه به آن اجازه ربطی نداشته باشد، به سازنده اخطار می دهند.
اجازه دسترسی به اینترنت، خیلی نگران کننده نیست و عملا فروشگاه ها و کاربران مجبورند که با آن کنار بیایند.

در مورد دو مبحثی که ذکر کردید، اگر با دقت کدهای آنها را بخوانید، چگونگی استفاده از آنها را متوجه می شوید.

bookbook 
لطفا برای درج کد، از دکمه مخصوص درج کد در ادیتور انجمن استفاده کنید.
در مورد برنامه نویسی، مدیران تنها راهنمایی می کنند و نوشتن برنامه نهایی، به عهده کاربران می باشد (اینجا محلی برای یادگیری است، نه سفارش کدنویسی).
کاربران باید ابتدا خود به خطایابی برنامه بپردازند، نه اینکه به محض دیدن خطا، کدها را در انجمن، copy و paste کرده و از مدیران انتظار بررسی داشته باشند.
پاسخ
 سپاس شده توسط alidarbedar ، شماره مجازی امارات ، تلگرام ضد فیلتر 2023

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان