انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اجرای آهنگ بعد از تماس

اجرای آهنگ بعد از تماس

سلام
خسته نباشید
دارم برنامه ای میسازم که هنگام  انجام تماس توسط اپلیکشن آهنگی که از قبل مشخص شده رو پخش کن ولی مشکل اینجاست نمیدونم چه کدی بزنم
الان تا جایی کد نویسیش رو انجام دادم که شماره رو دریافت میکنه و تماس گرفته میشه فقط کدی میخوام که اگر تماس جواب داده شد  اهنگ رو اجرا کنه
ممنون میشم اگه کمک کنید
پاسخ

اجرای آهنگ بعد از تماس

سلام فک میکنم این لینک بتونه کمکتون کنه

https://developer.android.com/google/aut...lient.html

موفق باشید
پاسخ

اجرای آهنگ بعد از تماس

متاسفانه سایتی که دادید کمکم نکرد یه خیر اندیش پیدا نمیشه این یه خط کد رو واسم بنویسه
فقط بگه واسه اینکه بفهمم طرف گوشی رو جواب داده چکار باید بکنم
یک فایل txt گذاشتم از قسمت مانیتور برنامم اگ کسی تونست کمک کن

فایل‌های پیوست

دانلود helllllllp.txt

نام فایل helllllllp.txt
نوع فایل .txt
دفعات دانلود 211
اندازه 1.66 KB
ارسال کننده فایل dost-67
پاسخ

اجرای آهنگ بعد از تماس

در مورد اینکه آهنگ و تماس همزمان پخش بشن خودمم قبلا تو فکرش بودم و بی خیالش شدم

ولی برای اینکه وقتی طرف گوشی رو برداشت آهنگ پخش بشه. شما این کارو بکن. برنامه ات رو به صورت ویجت درست کن بذار رو صفحه. بعد موقع حرف زدن با گوشی،دکمه منو رو بزنه بیا تو برنامه ات و آهنگ دلخواه رو پخش کن. ولی اینکه همزمان یه صدا با صدای تماس گیرنده پخش بشه رو نمیدونم. البته  چند سال پیش نمونه ی این نرم افزار رو تو یه شبکه ی تلوزیونی دیدم که داشت معرفیش می کرد 
پاسخ

اجرای آهنگ بعد از تماس

مرسی از این که پاسخ دادید
مشکل اینجاست که من 80درصد برنامه رو نوشتم و نمیشه بی خیالش بشم
برنامه صدای کاربر رو ضبط میکنه و در زمان و ساعت مشخص شده با شماره مورد نظر تماس میگیره و پیام ضبط شده رو پخش میکن همه کد نویسی های مهم و سختش رو انجام دادم فقط تو این موندم که با چه کدی به برنامه بفهمنم که اگه کاربر تلفن رو جواب داد فایل ضبط شده رو پخش کن

پاسخ

اجرای آهنگ بعد از تماس

والا خودمم تازه کارم. شما به این توجه داشته باشه که وقتی تماس وصل میشه.یک تایمر شروع به شمارش مدت زمان تماس میکنه. شما ببین چطور میشه با این تایمر باید ازتباط برقزار کرد. شاید مشکلت حل شد 
پاسخ

اجرای آهنگ بعد از تماس

سلام.
ببینید لینک زیر کمکتون میکنه :

http://stackoverflow.com/questions/18931...in-android

در واقع هنگام تغییر وضعیت، یک سری پارامتر تغییر داده می شود که در لینک بالا بر اساس آنها، کدی ارائه شده است. حالا یا کد بالا درست عمل میکنه یا باید کدهای مناسب تری پیدا کنید. شما کد درست رو که پیدا کنید (که واقعا بر اساس آن پارامترها بتوانید تشخیص بدهید که ((در لحظه حال))، تلفن پاسخ داده شده و در حال مکالمه هستید یا خیر یا اصلا قطع شده)، آنگاه تنها باید کدها را هر 1 ثانیه یک بار اجرا کنید. یعنی مثلا یک حلقه while که در آن هر 1 ثانیه یک بار، چک می کنید که مکالمه وصل است یا خیر. یک حد ماکزیمم و پارامترهایی برای خروج از حلقه while نیز تعریف می کنید. وقتی تشخیص دادید که مکالمه وصل شده، از حلقه while خارج می شوید و فایل ضبط شده را پخش می کنید.

احتمالا یک حلقه while هم برای زمان اتصال نیاز دارید که اگر کاربر تماس وصل شده را قطع کرد، ادامه فایل پخش نشود.

bookbook 
لطفا برای درج کد، از دکمه مخصوص درج کد در ادیتور انجمن استفاده کنید.
در مورد برنامه نویسی، مدیران تنها راهنمایی می کنند و نوشتن برنامه نهایی، به عهده کاربران می باشد (اینجا محلی برای یادگیری است، نه سفارش کدنویسی).
کاربران باید ابتدا خود به خطایابی برنامه بپردازند، نه اینکه به محض دیدن خطا، کدها را در انجمن، copy و paste کرده و از مدیران انتظار بررسی داشته باشند.
پاسخ
 سپاس شده توسط dost-67 ، شماره مجازی امارات ، تلگرام ضد فیلتر 2023

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان