انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در splash ، در برنامه اندروید

سلام
من برای برنامه علاقه مندی ها یک اسپلش ساختم که بدون مشکل کار میکنه .
اسپلش رو هم تو یه اکتیویتی جدید ساخنم و تو منفیست هم intent-filter رو براش گذاشتم
اسپلش هم اجرا میشه ولی وقتی میخواد بره mainactivity از برنامه میره بیرون .
همینطور با یه روش دیگه امتحان کردم ، یه ایمج ویو گذاشتم و گفتم بره به mainactivity  همین مشکل پیش اومد .
پاسخ

سلام.
موضوع زیر حاوی یک پروژه اندروید آماده در مورد SpashScreen می باشد :

http://www.kelidestan.com/forum/showthread.php?tid=4795

نگاهی به آن بیندازید و ببینید کدام بخش از کدهای شما با آن متفاوت می باشد.
در ضمن، نیازی به افزودن intent-filter نبود (نیازی به intent-filter ندارد، البته با ساختاری که در پروژه اندروید بالا برای SplashScreen به کار رفته است، مگر اینکه قرار باشد که به عنوان Activity اصلی برنامه اندروید به کار برود)، اگر باید Activity مربوط به SplashScreen ، همان Activity اصلی برنامه اندروید باشد، تنها کافی است که نام آن را با نام Activity اصلی قبلی عوض کنیم (منظورم در فایل AndroidManifest.xml می باشد)، این طوری یادتان نمی رود که intent-filter را از Activity اصلی قبلی حذف کنید (چون دیکر Activity اصلی برنامه اندروید نیست و نیازی به intent-filter هم ندارد).

bookbook 
لطفا برای درج کد، از دکمه مخصوص درج کد در ادیتور انجمن استفاده کنید.
در مورد برنامه نویسی، مدیران تنها راهنمایی می کنند و نوشتن برنامه نهایی، به عهده کاربران می باشد (اینجا محلی برای یادگیری است، نه سفارش کدنویسی).
کاربران باید ابتدا خود به خطایابی برنامه بپردازند، نه اینکه به محض دیدن خطا، کدها را در انجمن، copy و paste کرده و از مدیران انتظار بررسی داشته باشند.
پاسخ
 سپاس شده توسط mpi ، شماره مجازی امارات ، تلگرام ضد فیلتر 2023

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان