انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ذخیره اطلاعات برنامه اندروید در هاست

سلام دوستان
من یه برنامه اندروید نوشتم
یه کادر ایجاد کردم برای مثال به اسم شماره همراه،میخوام وقتی شخصی شماره خودش را وارد کرد در محلی از هاستم ذخیره شود 

چطوری اینکارو انجام بدم؟

ممنون
پاسخ

سلام.
شما باید در هاست مربوط به سایت اینترنتی خود، یک صفحه بسازید (با پسوند php و شامل کدهای php لازم) که با روش GET یا روش POST ، مقداری که کاربر وارد کرده است را دریافت کرده و در پایگاه داده (database) ذخیره کند.
برای ارسال مقدار به یک صفحه با روش GET ، کلید زیر را بخوانید :

کلید شماره 312

برای ارسال مقدار به یک صفحه با روش POST ، کلید زیر را بخوانید :

کلید شماره 313

البته در روش های فوق، متنی هم دریافت شده و توسط برنامه اندروید نمایش داده می شود، ولی شما می توانید تعیین کنید که اگر اطلاعات با موفقیت در پایگاه داده ذخیره شد، مقدار 1 برگردانده شود و در غیر این صورت، مقدار 0 برگردانده شود و بر اساس این مقدار که از صفحه دریافت می کنید، به کاربر اعلام کنید که عملیات موفقیت آمیز بوده است یا نه. اگر هم قصد دارید که یک سری اطلاعات زیاد را از سرور دریافت کرده و در برنامه اندروید به کار ببرید، روش json توصیه می شود :

کلید شماره 2651

در ضمن، در مورد برنامه هایی که با سرور اینترنتی سر و کار دارند، کلید زیر نوشته شده است که توصیه می کنم آن را بخوانید :

کلید شماره 2546

دقت کنید که برای عدم ذخیره سازی اطلاعات کاربران تکراری، باید شماره سریال گوشی کاربر نیز در پایگاه داده ذخیره شود تا هر بار چک کنیم که آیا اطلاعاتی که صفحه اینترنتی دریافت کرده، قبلا در پایگاه داده ذخیره شده است یا خیر.

bookbook 
لطفا برای درج کد، از دکمه مخصوص درج کد در ادیتور انجمن استفاده کنید.
در مورد برنامه نویسی، مدیران تنها راهنمایی می کنند و نوشتن برنامه نهایی، به عهده کاربران می باشد (اینجا محلی برای یادگیری است، نه سفارش کدنویسی).
کاربران باید ابتدا خود به خطایابی برنامه بپردازند، نه اینکه به محض دیدن خطا، کدها را در انجمن، copy و paste کرده و از مدیران انتظار بررسی داشته باشند.
پاسخ
 سپاس شده توسط sahoo

ممنون از اطلاعات فوق العادتون
من مشغله زیاد دارم
دوستان کسی میتونه این کارو انجام بده؟در ازاء آن هزینش پرداخت می شود 

برنامه آماده است..فقط میخوام یوزر و پسورد را دریافت و ذخیره کند (در هاست)
و پس از زدن دکمه ورود به یه ادرسی برود
پاسخ
 سپاس شده توسط شماره مجازی امارات ، تلگرام ضد فیلتر 2023

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان