انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
حرکت رندم و تصادفی در ماتریس، در متلب

حرکت رندم و تصادفی در ماتریس، در متلب

سلام - یه برنامه ای رو لطف کردید نوشتید که ضمیمه ی فایل برنامه رو خدمتتون میفرستم...سوالم این هست که .اگر بخوام این پرتوهایی که هر کدوم از وسط ماتریس انشعاب گرفتن طوری به دیواره ها برسن که  توو مسیرشون هر کدوم تقریبا به  سه یا چهار شاخه  تبدیل بشن  امکان پذیره ! یعنی مثلا پرتویی که به سمت پایین میاد بعد از طی مسافتی ( این مسافت در هر پرتو متغییر باشه ) باز بشه به دو یا سه یا چهار شاخه و مثلا یکی از اون ها زودتر به مقصد برسه ( این زود رسیدن رندوم باشه ) و در هر بار ران کردن فقط یک پرتو موفق بشه  به دیواره برسه.
یه موضوع دیگه اینکه میشه طوری  برنامه  ی بعضی از این پرتوهایه فرعی رو نوشت که قابلیت  برگشتن داشته باشه یعنی یه مسافتی رو بیان و بعد یا محو بشن یا برگردن؟؟؟؟/
خواهش میکنم اگر اطلاعاتی دارید راهنمایی م کنید این موضوع خیلی وقته به عنوان یه پروژه بهم داده شده که نتونستم درست تکمیلش کنم هنوز!
اگر فکر می کنید وقت گیر هست یا فرصتش رو ندارید هزینه ای رو در نظر بگیرید که در ازایه این وقت گذاشتن خدمتتون پرداخت کنم - باور کنید اگر راه حلی پیدا میکردم برای حل برنامه مدام مزاحم شما نمیشدم....به بزرگواری تون ببخشید
ممنونم از شما.   
پاسخ

پیام‌های این موضوع
حرکت رندم و تصادفی در ماتریس، در متلب - توسط ronak25 - ۱۳۹۳/۰۹/۰۸, ۰۱:۳۷ ب.ظ
RE: حرکت رندم و تصادفی در ماتریس، در متلب - توسط ronak25 - ۱۳۹۴/۰۲/۱۵, ۰۷:۱۵ ب.ظ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان