انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
استفاده از جستجو و لیست علاقه مند ها در کنار هم با اسپلش (SplashScreen)، در اندروید

استفاده از جستجو و لیست علاقه مند ها در کنار هم با اسپلش (SplashScreen)، در اندروید

لطفا دوستان راهنمایی کنن
طبق آموزش سایت کلیدستان هم لیست علاقه مندها رو یاد گرفتم و هم امکام حستجو رو (در حد استفاده).
حالا می خواستم بدونم که در موقع ساخت لیست علاقه مندی ها یک سری کد در مین اکتیویتی (MainActivity) نوشته می شه که ظاهرا با داده های استرینج در ارتباطه.
اگه بخوام مین اکتیویتی (MainActivity) رو به عنوان اسپلش استفاده کنم کد های مربوطه رو در جای دیکه ای بنویسم باید چی کارکنم؟

پاسخ

سلام.
بستگی دارد که کدهای SplashScreen شما به چه صورتی باشد. مثلا در برخی موارد، SplashScreen به این صورت ساخته می شود که در یک Activity ، کاربر را چند ثانیه نگه می داریم، سپس کاربر را به Activity بعدی منتقل می کنیم. بنابراین در کدهای Activity بعدی هم هیچ اختلالی ایجاد نمی شود.
مثلا در کلید زیر، چنین روندی را برای نمایش لوگوی (logo) برنامه اندروید، به مدت چند ثانیه، شرح داده ایم :

کلید شماره 242

همچنین در موضوع زیر نیز یک پروژه اندروید در مورد SplashScreen وجود دارد که می توانید آن را دانلود کنید :

http://www.kelidestan.com/forum/showthread.php?tid=4795

bookbook 
لطفا برای درج کد، از دکمه مخصوص درج کد در ادیتور انجمن استفاده کنید.
در مورد برنامه نویسی، مدیران تنها راهنمایی می کنند و نوشتن برنامه نهایی، به عهده کاربران می باشد (اینجا محلی برای یادگیری است، نه سفارش کدنویسی).
کاربران باید ابتدا خود به خطایابی برنامه بپردازند، نه اینکه به محض دیدن خطا، کدها را در انجمن، copy و paste کرده و از مدیران انتظار بررسی داشته باشند.
پاسخ

Information 
روشی که من برای اسپلش استفاده می کنم اینگونه است که یک کد کوچک و ساده در مین اکتیویتی قرار می دهم تا بعد از مدت مشخصی مثلا 3 یا 5 ثانیه به  منو (همان اکتیویتی بعد که در استریپ اسپلش به آن اشاره می کنیم) هدایت کند.
این کار در موقع تمامی ورود های کاربر تکرار می شود.
پاسخ

(۱۳۹۳/۰۹/۰۵, ۰۳:۲۰ ق.ظ)'salar1298' نوشته: روشی که من برای اسپلش استفاده می کنم اینگونه است که یک کد کوچک و ساده در مین اکتیویتی قرار می دهم تا بعد از مدت مشخصی مثلا 3 یا 5 ثانیه به  منو (همان اکتیویتی بعد که در استریپ اسپلش به آن اشاره می کنیم) هدایت کند.
این کار در موقع تمامی ورود های کاربر تکرار می شود.

پس چون در اولین Activity برنامه اندروید (Activity اصلی)، Splash Screen را اجرا می کنید، مشکلی برای سایر بخش ها ایجاد نمی کند.

bookbook 
در مورد برنامه نویسی، مدیران تنها راهنمایی می کنند و نوشتن برنامه نهایی، به عهده کاربران می باشد (اینجا محلی برای یادگیری است، نه سفارش کدنویسی).
کاربران باید ابتدا خود به خطایابی برنامه بپردازند، نه اینکه به محض دیدن خطا، کدها را در انجمن، copy و paste کرده و از مدیران انتظار بررسی داشته باشند.
پاسخ
 سپاس شده توسط salar1298

یه سوال دیگه با یه خواهش از شما دارم

چرا وقتی همین کارا رو میکنم یعنی جستجو رو با علاقه مندی ها ترکیب می کنم برنامه بسته میشه؟
و خواهشم از شما اینکه فایل زیر رو دانلود کنید و اگه زحمتی نیست یه لیست علاقهمندی براش بسازید.
یه برنامه است با یه اسپلش و جستجو با سه تا مبحث که عین اموزش شما برای نام گذاری از subjectاستفاده کردم

فایل‌های پیوست

دانلود search_full.zip

نام فایل search_full.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 169
اندازه 7.02 MB
ارسال کننده فایل salar1298
پاسخ

کدنویسی (یا بررسی کد) به عهده خود کاربران می باشد.
به خطایابی پروژه اندروید بپردازید.

bookbook 
پاسخ
 سپاس شده توسط salar1298 ، شماره مجازی امارات ، تلگرام ضد فیلتر 2023

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان