انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
وارد کردن برنامه اندروید به داخل اکلیپس

سلام
من از یکی دوستان یک سورس برنامه ای گرفتم که وقتی از داخل فلش مموری به سیستم خودم خواستم انتقال بدم انتی ویروسم ارور داد که بعنوان ویروس و تروجان شناخته اون فایلو
ولی من انتی ویروسم را خاموش کردم بعدش داخل کامپیوترم انتقال دادم حالا که میخوام داخل برنامه اکلیپس ایمپورت کنم نمیشه اینجوری میشه

میشه بگید مشکل از کجاست؟
پاسخ

تیک پروژه را بزنید و بعدفینیش
پاسخ

مهندس اگه تیکش رو میشد بزنم که وقت شما رو نمیگرفتم بیام پست بزارم از شما راهنمایی بگیرم
تیکش رو نمیشه زد اگه دقت کنین غیرفعاله(بصورت کم رنگ نوشته) نمیدونم مشکلش چیه که اینجوری شده

پاسخ
 سپاس شده توسط alidarbedar

سلام.
بنده حدس می زنم که پروژه اندروید مورد نظر ناقص است، یعنی در واقع شاید یک پروژه اندروید نباشد و تنها توسعه دهنده تعدادی از فایل ها را برای استفاده سایر توسعه دهندگان قرار داده باشد (برنامه eclipse هم به اشتباه آن را به صورت یک پروژه اندروید تشخیص می دهد). راه حل هم این است که شما ابتدا در برنامه Eclipse ، یک پروژه اندروید دیگر بسازید (با همان نام پروژه و نام package). سپس آن را از لیست پروژه ها در برنامه clipse حذف کنید. به محل فایل های پروژه ای که ساخته اید بروید و فایل های مهم پروژه ای که با آن مشکل داشتید را در آن کپی کنید (مثلا فایل های java مربوط به Activity ها و کلاس ها (class) و فایل AndroidManifest.xml و ...).
سپس پروژه مورد نظر (همان پروژه اندروید جدید که ساخته اید) را به درون برنامه eclipse وارد (import) کنید. بعد از منوی Project ، گزینه Clean را انتخاب کرده، مراحل مربوط به Clean را طی کنید. 

-----------------------------

تکمیل پاسخ بر اساس تذکر دوستان :
همچنین اگر نام package تکراری باشد، این مشکل به وجود می آید (یک پروژه اندروید با همان نام package در Package Explorer موجود باشد). در این حالت، کافی است که پروژه اندروید که دارای همان نام package است را به طور موقت از Package Explorer حذف کنید یا اصلا نام package آن را تغییر بدهید.

bookbook 
لطفا برای درج کد، از دکمه مخصوص درج کد در ادیتور انجمن استفاده کنید.
در مورد برنامه نویسی، مدیران تنها راهنمایی می کنند و نوشتن برنامه نهایی، به عهده کاربران می باشد (اینجا محلی برای یادگیری است، نه سفارش کدنویسی).
کاربران باید ابتدا خود به خطایابی برنامه بپردازند، نه اینکه به محض دیدن خطا، کدها را در انجمن، copy و paste کرده و از مدیران انتظار بررسی داشته باشند.
پاسخ

سلام
بعضی مواقع هم اگر مشابهت نام پیش بیاد و یا یکبار به طور ناقص ایمپورت بشه از این جور بازیها در میاره.
البته راه حل کامل رو ادمین توضیح دادند ولی قبلش با rename  کردن یه تستی بزنید.
یا workspace  رو تغییر بدین
موفق باشید
پاسخ
 سپاس شده توسط admin ، s.saeid

(۱۳۹۳/۰۹/۰۱, ۰۱:۵۲ ب.ظ)'alidarbedar' نوشته: سلام
بعضی مواقع هم اگر مشابهت نام پیش بیاد و یا یکبار به طور ناقص ایمپورت بشه از این جور بازیها در میاره.
البته راه حل کامل رو ادمین توضیح دادند ولی قبلش با rename  کردن یه تستی بزنید.
یا workspace  رو تغییر بدین
موفق باشید

بله دقیقا، برنامه eclipse به نام package حساس است، یعنی اگر نام package تکراری باشد (یک پروژه اندروید با همان نام package در Package Explorer موجود باشد)، پروژه اندروید را شناسایی می کند اما نمی توانید آن را import کنید.

bookbook 
در مورد برنامه نویسی، مدیران تنها راهنمایی می کنند و نوشتن برنامه نهایی، به عهده کاربران می باشد (اینجا محلی برای یادگیری است، نه سفارش کدنویسی).
کاربران باید ابتدا خود به خطایابی برنامه بپردازند، نه اینکه به محض دیدن خطا، کدها را در انجمن، copy و paste کرده و از مدیران انتظار بررسی داشته باشند.
پاسخ
 سپاس شده توسط alidarbedar

منکه چک کردم ولی اسم مشابه پیدا نکردم
فایل برنامه رو اپلود میکنم اگه این امکان داشته باشه یکی از دوستان این فایلو وارد برنامه اکلیپسش کنه و نام پکیج ... اون رو تغییر بده و ببینه که مشکله دیگه ای نداره که این ارور میده
ممنون میشم

دانلود s.saeid.rar

نام فایل s.saeid.rar
نوع فایل .rar
دفعات دانلود 214
اندازه 184.98 KB
ارسال کننده فایل s.saeid
پاسخ

برای من وارد (import) شد و مشکلی نداشت.
براتون اسم package رو تغییر دادم.
همچنین نام یک Activity را به اشتباه تعیین کرده بودند که آن را هم درست کردم.

فایل‌های پیوست

دانلود s.saeid.zip

نام فایل s.saeid.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 209
اندازه 64.17 KB
ارسال کننده فایل admin
bookbook 
پاسخ
 سپاس شده توسط s.saeid ، alidarbedar

اقا دسته همه درد نکنه مرسی
حل شد
پاسخ
 سپاس شده توسط admin

اقای مدیر این برنامه همون طور که دیدید یه برنامه ارسال اس ام اس هست
من اگه این قسمت شماره تلفنم رو وارد کنم و با یه گوشی دیگه با این نرم افزار کار کنم اون اطلاعات بهم اس ام اس میشه؟

کد پی‌اچ‌پی:
String no="شماره تلفن خودم"

دوتا گوشی اندروید ندارم که تستش کنم
پاسخ

نیازی به دو تا گوشی نیست. شماره تلفن خودتون رو بنویسید، sms به دست خودتون میرسه. من قبلا امتحان کردم (البته با کدهای دیگر، نه کدهای این پروژه). 

bookbook 
پاسخ
 سپاس شده توسط شماره مجازی امارات ، تلگرام ضد فیلتر 2023

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان