انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
برنامه اندروید فعال روی برنامه دیگر

Question 
 سلام
برنامه ای نوشتم که لازم هست موقع اجرا دسترسی به برنامه های در حال اجرای دیگر  داشته باشه مثل repetitouch pro
لطفا راهنمایی بفرمایید که تنظیم سایز آیا پاسخگو هست ؟
راه حل بهتر اگر بخوام فقط بر روی یک برنامه مشخص در حال اجرا، اجرا شود.
ممنون
پاسخ

سلام.
بستگی داره که منظورتون از دسترسی داشتن به برنامه های دیگر دقیقا چی باشه.

------------------------------------------------

تا حالا با برنامه RepetiTouch Pro کار نکردم، ولی این طور که توضیحاتش رو خوندم، اشاره های کاربر به صفحه نمایش را ضبط می کند (برای تکرار کردن). دقیقا کدنویسی رو نمی دونم باید چی باشه، فقط واضح است که باید آن را به صورت سرویس (Service) بنویسید، زیرا هنگامی که برنامه را نمی بینیم، باید فرآیند مورد نظر را انجام بدهد. در مورد سرویس (ُService)، کلید زیر را بخوانید :

کلید شماره 2609

------------------------------------------------

کمی توضیح در مورد موارد مرتبط با دسترسی به سایر برنامه های اندروید (برای سایر کاربران شرح می دهم) :
برای اجرای یک برنامه دیگر، کلید زیر را بخوانید :

کلید شماره 812

کد مورد نظر، اجرای ساده یک برنامه اندروید را شرح می دهد (با استفاده از Intent). اما ممکن است ما بخواهیم یک Activity غیر از Activity اصلی برنامه اندروید مورد نظر را اجرا کنیم، برای این موارد نیز کدهایی ارائه شده. دقت کنید که برخی Activity ها نیاز به ورودی دارند، مثلا یک متن را دریافت می کنند و بر اساس آن، Activity اجرا می شود. در این مورد، کلید زیر را بخوانید (استفاده از Intent Filter) :

کلید شماره 297

bookbook 
لطفا برای درج کد، از دکمه مخصوص درج کد در ادیتور انجمن استفاده کنید.
در مورد برنامه نویسی، مدیران تنها راهنمایی می کنند و نوشتن برنامه نهایی، به عهده کاربران می باشد (اینجا محلی برای یادگیری است، نه سفارش کدنویسی).
کاربران باید ابتدا خود به خطایابی برنامه بپردازند، نه اینکه به محض دیدن خطا، کدها را در انجمن، copy و paste کرده و از مدیران انتظار بررسی داشته باشند.
پاسخ
 سپاس شده توسط alidarbedar

سلام
ببخشید منظورمو به سبک غار نشین ها عرض میکنم:

سپس

میخوام برنامم بیاد یه گوشه کنار برنامه هدف قرار بگیره
اول برنامه من اجرا بشه بعد برنامه هدف و سپس برنامه من فعال بشه و بعد ...
الان مشکل من ایجاد برنامه ای روی هدف هست
بی نهایت سپاسگذارم
پاسخ

دوست عزیز فک میکنم قبلا در مورد این مورد بحث شده باشه داخل انجمن این لینک رو دنبال کنید
http://www.kelidestan.com/forum/showthread.php?tid=4811
امیدوارم منظورتون همین باشه
پاسخ
 سپاس شده توسط admin ، alidarbedar

سلام
این آدرس پروژه تست من هست .
حقیقتا خیلی به فایل اصلی بازی کردم تا متوجه کارکرد هر عضو شوم و لی خیلی کم دستگیرم شد.

لطفا اگر امکان داره کار هر بخش را برایم توضیح دهید و اگر میتوانید خلاصه اش کنید (الان 4 فایل جاوا برای نمایش مخفی موجود است).
ممنون

پاسخ

بنده فرصت ندارم، ولی شاید سایر دوستان کمکتون کنند.

bookbook 
لطفا برای درج کد، از دکمه مخصوص درج کد در ادیتور انجمن استفاده کنید.
در مورد برنامه نویسی، مدیران تنها راهنمایی می کنند و نوشتن برنامه نهایی، به عهده کاربران می باشد (اینجا محلی برای یادگیری است، نه سفارش کدنویسی).
کاربران باید ابتدا خود به خطایابی برنامه بپردازند، نه اینکه به محض دیدن خطا، کدها را در انجمن، copy و paste کرده و از مدیران انتظار بررسی داشته باشند.
پاسخ
 سپاس شده توسط alidarbedar ، شماره مجازی امارات

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان