انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
این کد متلب چجوری باید اجرا بشه و جواب بده؟!

سلام
کسی از دوستان می تونه این برنامه رو اجرا کنه؟ الان یک هفته س فقط می خوام اجراش کنم ولی نمی دونم چطور!
چیزی که فهمیدم اینه که یک سری ورودی مثل TestTarget و TrainTarget کم داره...اینکارو می کنم تو هر فانکشن خطاها کمتر می شه ولی هنوز نفهمیدم مشکلش چیه و اصلا کدوم فانکشن رو باید اجرا کنم تا جواب اصلی رو بهم بده
واقعا داغونم...ممنون می شم یکی از دوستان وقت بذاره Sad

فایل‌های پیوست

دانلود SOM Files.zip

نام فایل SOM Files.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 190
اندازه 11.49 KB
ارسال کننده فایل alian
پاسخ

سلام.
همه m-file ها به صورت تابع (function) هستند. بنابراین باید ببینیم کدام تابع است که هیچ ورودی دریافت نمی کند. تنها تابعی که هیچ ورودی دریافت نمی کند، ReadNumImages می باشد. بنابراین باید آن را اجرا کنید. با اجرا کردن آن، خطا می گیرد که فایل عکس را در آدرسی پیدا نکرده، بنابراین شما عکس های مورد نظرتان را در آدرس هایی که گفته شده، کپی کنید (یا آدرس های تعیین شده در کدها را تغییر بدید).

bookbook 
لطفا برای درج کد، از دکمه مخصوص درج کد در ادیتور انجمن استفاده کنید.
در مورد برنامه نویسی، مدیران تنها راهنمایی می کنند و نوشتن برنامه نهایی، به عهده کاربران می باشد (اینجا محلی برای یادگیری است، نه سفارش کدنویسی).
کاربران باید ابتدا خود به خطایابی برنامه بپردازند، نه اینکه به محض دیدن خطا، کدها را در انجمن، copy و paste کرده و از مدیران انتظار بررسی داشته باشند.
پاسخ
 سپاس شده توسط alian

سلام
من ادرس عکس ها رو تصحیح می کنم,و مقادیر داده شده رو هم بهش می دم برای TestTarget و TrainTarget و با اجرای تابع readnumimages هیچ جوابی نمی گیرم که در اصل هم باید همینطور باشه طبق فایل راهنمای استاد!
بعد برای فانکشن های بعدی مقادیر رو تنظیم می کنم,همه جواب می دن و خروجی ایجاد می کنن,
غیر از دوتا موضوع ,اول اینکه به تابع Learn هر مقداری می دم بهم خطا می ده
مثلا:
Learn([1,1],1,0.25,1)
که این خطا رو به من می ده:
Error in ==> Learn at 32
w(Change, Smile = w(Change, Smile + eta *
(Num - w(Change, Smile);

نکته بعدی اینکه چیزایی که می خوام رو تولید می کنه اما نمی دونم جریان چیه و اصلا به چه دردی می خوره!
لطفا این فایل راهنما و کار این فایل ها رو مطالعه کنید و اگه امکان داره نظراتتون رو بهم بگین 

http://s5.picofile.com/file/8152618684/SOM.pdf.html

ممنون
پاسخ

اینم تغییراتی که تا الان دادم و فایل کمی مشکلاتش رفع شده

http://s5.picofile.com/file/8152619000/1.rar.html
پاسخ

خب برای تابع Learn با این متغیر ها جواب می گیرم:
Learn(1,1,0.25,1)
کد من دیگه هیچ خطایی نداره
اون چیزهایی که باید تولید کنه CL و SW رو هم تولید می کنه
اما هنوز نمی دونم جریان چیه و این کلاس بندی از کجا صورت می گیره!!!
پاسخ
 سپاس شده توسط شماره مجازی امارات ، تلگرام ضد فیلتر 2023

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان