انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در مسیر فولدر

مشکل در مسیر فولدر

با سلام
برنامه ای ساختم که از اینترنت فایل های صوتی و پی دی اف رو دانلود میکن و در یک پوشه به آدرس زیر ذخیره میکن
("/storage/sdcard0/TanhaMasir/")
برنامه رو تو بازار گذاشتم بعضی ها گفتن رو گوشی ما دانلود نمیشه مشکلو که بررسی کردم متوجه شدم مسیر  ذخیره فایل ها در گوشی بعضی از کاربرا به صورت زیر است
"/mnt/sdcard0/TanhaMasir/"
میخواستم بدونم چطور باید هر دو مسیر رو برای دانلود و ذخیره قرار بدم

نمونه ای از کد خط دانلود:

فایل‌های پیوست

دانلود src.txt

نام فایل src.txt
نوع فایل .txt
دفعات دانلود 203
اندازه 4.9 KB
ارسال کننده فایل dost-67
پاسخ

مشکل در مسیر فولدر

سلام دوست عزیز بهتره به جای استفاده از این مسیر ، از یه مسیر درست تر اقدام کنید
اینو ببینید شاید بهتون کمک کنه Wink
http://stackoverflow.com/questions/16117...fic-folder
پاسخ

مشکل در مسیر فولدر

سلام.
مسیر مربوط به حافظه خارجی (External Storage) را بر اساس کلید زیر به دست آورید :

کلید شماره 279

سپس بر اساس آن، یک فولدر جدید بسازید و فایلتون رو در اون ذخیره کنید. مطابق کد موجود در کلید زیر :

کلید شماره 280

------------------------------------------------------------------------------

بنده اکنون دارم بر روی DownloadManager کار می کنم که حتی با خروج از برنامه اندروید نیز دانلود ادامه می یابد (DownloadManager آماده در خود اندروید، می توانید با جستجو در اینترنت، کدهای استفاده از آن را بیابید). البته حداقل API را باید برابر 9 قرار بدهیم، ولی امکانات خوبی دارد. 
یا اگر می خواهید که از همان کد استفاده کنید اما با خروج از برنامه اندروید، اجرای آن ادامه یابد، باید از سرویس (service) برای اجرای کدها استفاده نمایید :

کلید شماره 2609

bookbook 
لطفا برای درج کد، از دکمه مخصوص درج کد در ادیتور انجمن استفاده کنید.
در مورد برنامه نویسی، مدیران تنها راهنمایی می کنند و نوشتن برنامه نهایی، به عهده کاربران می باشد (اینجا محلی برای یادگیری است، نه سفارش کدنویسی).
کاربران باید ابتدا خود به خطایابی برنامه بپردازند، نه اینکه به محض دیدن خطا، کدها را در انجمن، copy و paste کرده و از مدیران انتظار بررسی داشته باشند.
پاسخ
 سپاس شده توسط شماره مجازی امارات ، تلگرام ضد فیلتر 2023

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان