انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اجرای فایل html5 در برنامه اندروید

با سلام و وقت بخیر

آیا کدی هستش که فایل ساخته شده با html5 رو در اکلیپس قرار داد به طوری که بدون مشکل اجرا بشه

ممنون

پاسخ
 سپاس شده توسط zanyyy

سلام.
مگر فایلتان html نیست ؟ 
قصد دارید در برنامه اندروید نمایش داده شود یا در برنامه eclipse ؟ 
برای برنامه اندروید که باید از همان WebView استفاده کنیم، اما برای برنامه eclipse ، دقیق منظورتان را متوجه نمی شوم. اگر قصد دارید فایل html را خارج از برنامه اندروید اجرا کنید، همان مرورگرهای اینترنت مناسب ترین گزینه هستند. ویرایش کد فایل html رو هم من معمولا با نرم افزار Adobe Dream Weaver انجام می دهم.

bookbook 
لطفا برای درج کد، از دکمه مخصوص درج کد در ادیتور انجمن استفاده کنید.
در مورد برنامه نویسی، مدیران تنها راهنمایی می کنند و نوشتن برنامه نهایی، به عهده کاربران می باشد (اینجا محلی برای یادگیری است، نه سفارش کدنویسی).
کاربران باید ابتدا خود به خطایابی برنامه بپردازند، نه اینکه به محض دیدن خطا، کدها را در انجمن، copy و paste کرده و از مدیران انتظار بررسی داشته باشند.
پاسخ
 سپاس شده توسط shmfa ، zanyyy

اتفاقا من هم با دریم ویور ساختم روی صفحه وب که تست میکنم مشکلی نداره و راحت اجرا میشه
ولی روی اندروید صفحه سفید میاد
برای لود کردنش هم از web view در اکلیپس و دستور مربوطه استفاده میکنم اما وقتی برنامه اجرا میشه صفحه سفید میاره

ضمنا در همین وب ویو فایل html دیگه رو لود میکنم راحت اجرا میشه

پاسخ

من برای برنامه های آموزشی برنامه نویسی (مثلا آموزش متلب)، فایل های html رو به این صورت می ساختم که در آنها، تنها عکس هایی در پشت سرهم قرار داده می شد. یعنی برای عدم به هم ریختگی کدها، کل محتوا (هم متن و هم عکس) را به تعدادی عکس پشت سر هم تبدیل می کردم که همگی در یک فایل html قرار می گرفتند. در این زمان، مشکلی مثل  مشکل شما برام پیش اومد. وقتی اندازه یکی از عکس ها خیلی بزرگ می شد، صفحه به طور کامل، سفید نمایش داده می شد. در یک گوشی بدون مشکل بود، اما در گوشی دیگری، این مشکل را داشت. بنده حدس زدم که از حافظه (memory) می باشد (بر اساس محدودیت های حافظه یا محدودیت های دیگر گوشی ها)، بنابراین عکس ها را کوچکتر در نظر گفتم.
حال شما نیز ممکن است با مورد مشابهی روبرو شده باشید. ابتدا یک صفحه ساده را در WebView نمایش بدهید تا مطمئن شوید که کدهای WebView مشکلی ندارد (البته خودتان گفته بودید که با صفحه های دیگر مشکلی ندارد). سپس اجزای دیگر صفحه را قرار بدهید (می توانید در چند مرحله این کار را انجام بدهید) و ببینید که کدامیک باعث بروز خطا می شود.
همچنین بد نیست کلید زیر را هم بخوانید که در مورد حافظه (memory) یک نکته را تذکر می دهد :

http://www.kelidestan.com/keys/keys.php?key=253

bookbook 
لطفا برای درج کد، از دکمه مخصوص درج کد در ادیتور انجمن استفاده کنید.
در مورد برنامه نویسی، مدیران تنها راهنمایی می کنند و نوشتن برنامه نهایی، به عهده کاربران می باشد (اینجا محلی برای یادگیری است، نه سفارش کدنویسی).
کاربران باید ابتدا خود به خطایابی برنامه بپردازند، نه اینکه به محض دیدن خطا، کدها را در انجمن، copy و paste کرده و از مدیران انتظار بررسی داشته باشند.
پاسخ
 سپاس شده توسط shmfa ، zanyyy ، شماره مجازی امارات ، تلگرام ضد فیلتر 2023

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان