انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در حذف تبلیغات google در برنامه اندروید (هنگام فارسی سازی)

مشکل در حذف تبلیغات google در برنامه اندروید (هنگام فارسی سازی)

(۱۳۹۳/۰۸/۱۳, ۰۸:۵۸ ب.ظ)'sahoo' نوشته: با تشکر از شما
من متوجه نشدم...کد activity در java رو باید چگونه پیدا کنم؟(جاوا کجاست؟)
با ecilips باید باز کنم ؟
چون من decompile کردم ....(با apktool)

ما در برنامه اندروید، برای هر Activity ، یک فایل java داریم (یک فایل با پسوند java و با نام خود Activity) که در آن، کدهای java نوشته می شود و یک فایل xml متناظر برای Activity هم وجود دارد که واسطه گرافیکی متناظر با Activity می باشد. حالا اگر قصد دارید که از Activity ، بخشی حذف شود، باید هر دو فایل رو بررسی کنید (ممکن است که کدهای آن بخش، تنها در یکی از آن دو باشد یا اینکه کدهایی در هر دو فایل داشته باشد، بنابراین باید هر دو فایل بررسی شوند).
مباحث اولیه در مورد برنامه نویسی اندروید در سایت کلیدستان را بخوانید، تا به طور کامل منظورم را متوجه بشوید، وقتی دو سه تا پروژه اندروید شرح داده شده در آن مباحث را بسازید، متوجه این نکات خواهید شد. در واقع، قبل از هر چیز، باید درک کاملی از ساختار یک پروژه اندروید داشته باشید.

bookbook 
لطفا برای درج کد، از دکمه مخصوص درج کد در ادیتور انجمن استفاده کنید.
در مورد برنامه نویسی، مدیران تنها راهنمایی می کنند و نوشتن برنامه نهایی، به عهده کاربران می باشد (اینجا محلی برای یادگیری است، نه سفارش کدنویسی).
کاربران باید ابتدا خود به خطایابی برنامه بپردازند، نه اینکه به محض دیدن خطا، کدها را در انجمن، copy و paste کرده و از مدیران انتظار بررسی داشته باشند.
پاسخ

پیام‌های این موضوع
RE: مشکل در حذف تبلیغات google - توسط aliasghar - ۱۳۹۳/۰۸/۱۲, ۰۷:۰۵ ب.ظ
RE: مشکل در حذف تبلیغات google در برنامه اندروید (هنگام فارسی سازی) - توسط admin - ۱۳۹۳/۰۸/۱۳, ۱۰:۱۴ ب.ظ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان