انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در حذف تبلیغات google در برنامه اندروید (هنگام فارسی سازی)

مشکل در حذف تبلیغات google در برنامه اندروید (هنگام فارسی سازی)

(۱۳۹۳/۰۸/۱۳, ۰۴:۵۷ ب.ظ)'sahoo' نوشته: سلام با تشکر از شما
بله من در ابتدا برنامه رو فارسی سازی کامل کردم و اجرا شد .....
در قسمت activity کد مربوط به تبلیغات گوگل را که بر میدارم برنامه اجرا نمیشه....ایا باید از جای دیگری  نیز حذف کنم؟؟؟
در ضمن چرا با حذف پوشه google در smail برنامه اچرا نمیشه؟؟
میتونم کل دسترسی گوگل رو از برنامه بگیرم؟؟

ممنون

احتمالا چون به آن فایل ها ارجاع داده شده، بنابراین حذف آنها باعث بروز خطا در برنامه اندروید می شود.
بد نیست کدهای Activity مورد نظر را اینجا قرار بدهید و همچنین بفرمایید که کدام بخش آن را حذف می کنید (برای ارسال کد، راهنما در بالای صفحه اول انجمن را بخوانید). 

(۱۳۹۳/۰۸/۱۳, ۰۷:۳۵ ب.ظ)'aliasghar' نوشته: یه پیشنهاد براتون دارم اگه برنامه احتیاج به اینترنت نداره کد دسترسی به اینترنت رو از مانی فست حذف کنید که دیگه تبلیغات رو نشون نده

نه این کار باعث ایجاد force close میشه. چون به هر حال بخش تبلیغات اگر با اینترنت سر و کار داشته باشه، به محض اجرای کدهای خواندن از اینترنت، با خطا روبرو خواهد شد و برنامه اندروید بسته می شود.

bookbook 
لطفا برای درج کد، از دکمه مخصوص درج کد در ادیتور انجمن استفاده کنید.
در مورد برنامه نویسی، مدیران تنها راهنمایی می کنند و نوشتن برنامه نهایی، به عهده کاربران می باشد (اینجا محلی برای یادگیری است، نه سفارش کدنویسی).
کاربران باید ابتدا خود به خطایابی برنامه بپردازند، نه اینکه به محض دیدن خطا، کدها را در انجمن، copy و paste کرده و از مدیران انتظار بررسی داشته باشند.
پاسخ
 سپاس شده توسط sahoo

پیام‌های این موضوع
RE: مشکل در حذف تبلیغات google - توسط aliasghar - ۱۳۹۳/۰۸/۱۲, ۰۷:۰۵ ب.ظ
RE: مشکل در حذف تبلیغات google در برنامه اندروید (هنگام فارسی سازی) - توسط admin - ۱۳۹۳/۰۸/۱۳, ۰۸:۱۰ ب.ظ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان