انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فوری فوری .رسم ماتریس با الگوریتم hebb ، در متلب

سلام به همه دوستان
لطفا هر کس میتونه کمک کنه واقعا مهمه و زمان کم
با استفاده از الگوریتم HEBB برنامه ای بنویسید که حروف B & P را جدا سازی کند (در متلب). شکلش باید مثل شکل زیر باشه
دوستان هرکس میتونه لطفا کمک کنه

پاسخ

هیچکس نیست جواب بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پاسخ

سلام.
من قبلا شبکه عصبی Hopfield کار کردم (برای تشخیص کاراکتر). اگر Hopfield هم کمکتون میکنه، بفرمایید تا یک مبحث در موردش بنویسم (البته سر فرصت).

bookbook 
لطفا برای درج کد، از دکمه مخصوص درج کد در ادیتور انجمن استفاده کنید.
در مورد برنامه نویسی، مدیران تنها راهنمایی می کنند و نوشتن برنامه نهایی، به عهده کاربران می باشد (اینجا محلی برای یادگیری است، نه سفارش کدنویسی).
کاربران باید ابتدا خود به خطایابی برنامه بپردازند، نه اینکه به محض دیدن خطا، کدها را در انجمن، copy و paste کرده و از مدیران انتظار بررسی داشته باشند.
پاسخ

سلام
نه من با الگوریتم Hebb میخوام.در این مورد راهنمایی کنید لطفا و باید در متلب پیاده سازی بشه

پاسخ

سلام.کسی نبود جواب بده؟
حداقل این سوال رو جواب بدید:
تعریف ماتریس 5*5 که هرخانه ان با یک نام تعریف بشه مثلا(x1,x2x,x3........x25)
بعد مثلا من میخوام مشخص کنم که خانه x2 x9 x14 رنگ بشه (هر رنگی) بعد خانه هایی که رنگ شده مقدار 1 و آنهایی که رنگ نشده با مقدار 0 مشخص کنم
یعنی خانه هایی که مقدار 0 بدیم رو بیرنگ و خانه هایی که مقدار 1 دارند رنگی شود.این مربوط به سوال بالاست
اگه دقت کنید توی ماتریس حرف p  b نوشته شده.خانه های ماتریس شماره 1 تا 25 دارد. مثلا خانه 2  3  4 رنگ شده خانه 1  5  رنگ نشده.در ماتریس p
پاسخ

ممنونننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننن
2 تا سوال گذاشتم یکیش هم جواب داده نشدددددددددددددددددددددددددددددددددد.دیگه از سایت استفاده نمیکنم اصلا.دلم خوش بود یه سایت خوب برا متلب پیدا کردم.الان فهمیدم اشتباه کردم اینجا پاسخگویی نداره.
پاسخ

(۱۳۹۳/۰۸/۱۴, ۱۰:۴۴ ق.ظ)'razooneh' نوشته: ممنونننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننن
2 تا سوال گذاشتم یکیش هم جواب داده نشدددددددددددددددددددددددددددددددددد.دیگه از سایت استفاده نمیکنم اصلا.دلم خوش بود یه سایت خوب برا متلب پیدا کردم.الان فهمیدم اشتباه کردم اینجا پاسخگویی نداره.

در پشت برخی از سایت ها، یک تیم وجود دارد (برنامه نویس، نویسنده محتوا، پاسخگو در انجمن و ...)، اما سایت کلیدستان تنها توسط یک نفر اداره می شود (حداقل تا به امروز)، بنابراین پاسخگویی به همه سوالات، اگر نگویم غیر ممکن، باید بگویم که بسیار دشوار است. مثلا بنده به یک نفر قول دادم که پروژه ای را برای وی بسازم، اما یک هفته گذشته است و هنوز فرصت نکرده ام. 

به هر حال، سعی می شود که سایت کلیدستان روز به روز بهتر شود. 

کد زیر به شما ایده می دهد که برنامه متلب مورد نظر خود را بنویسید (من برای ماتریس 2 در 2 نوشته ام) :

کد:
clear all
close all
clc

% define symbolic
syms x1 x2 x3 x4
A=[x1 x2; x3 x4]

% replace with 1
A=subs(A,x1,1);
A=subs(A,x4,1);
A

% replace other elements with zero
A_size = size(A);
for nn=1:A_size(1)
    for mm=1:A_size(2)
        if(A(nn,mm)~=1)
            A(nn,mm)=0;
        end
    end
end
A

A=double(A); % convert sym to double
imagesc(A) % display

نتیجه اجرای کد متلب بالا :

bookbook 
لطفا برای درج کد، از دکمه مخصوص درج کد در ادیتور انجمن استفاده کنید.
در مورد برنامه نویسی، مدیران تنها راهنمایی می کنند و نوشتن برنامه نهایی، به عهده کاربران می باشد (اینجا محلی برای یادگیری است، نه سفارش کدنویسی).
کاربران باید ابتدا خود به خطایابی برنامه بپردازند، نه اینکه به محض دیدن خطا، کدها را در انجمن، copy و paste کرده و از مدیران انتظار بررسی داشته باشند.
پاسخ
 سپاس شده توسط شماره مجازی امارات ، تلگرام ضد فیلتر 2023

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان