انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در نمونه سورس های سایت در بخش برنامه نویسی اندروید

مشکل در نمونه سورس های سایت در بخش برنامه نویسی اندروید

(۱۳۹۳/۰۷/۲۴, ۰۷:۴۷ ب.ظ)'saeid2014' نوشته: بالاخره درست شد؛
sdk های نسخه پایینی رو که نصب کرده بودم، مثل نسخه 2و 3 پاک شون کردم و سورسهای سایت رو دوباره Import کردم و درست شد.
یک sdk و اونم نسخه آخرش رو نصب کنیم کافیه درسته؟ نسخه های پایین برای چی هستن؟ من همینطوری نصب کرده بودم.

بسیار عالی. 
بله یک نسخه جدید از SDK کفایت می کند. اینکه ما نسخه های مختلف SDK رو داشته باشیم، این امکان رو به ما میده که برنامه رو برای نسخه های مختلف تست کنیم. مثلا شما وقتی قصد دارید که یک گوشی مجازی (virtual device) بسازید که دارای نسخه API برابر 11 باشد و بخواهید که برنامه اندروید خود را بر روی آن تست کنید، در مرحله ساخت  گوشی مجازی (virtual device) ، اگر نسخه API برابر 11 را نداشته باشید، نمی توانید  SDK گوشی مجازی (virtual device) را برابر 11 قرار بدهید. زیرا وقتی ما Target را برابر آن نسخه قرار می دهیم، باید فایل های آن نسخه را هم داشته باشیم تا بتوانیم برنامه اندروید را با آن نسخه اجرا کنیم.
به عنوان مثال، فرض کنید که شما در فایل AndroidManifest.xml ، حداقل نسخه (minSdkVersion) را برابر 11 قرار داده اید، بنابراین بهتر است که بعد از ساخت برنامه اندروید، آن را بر روی نسخه 11 نیز تست کنید و ببینید که مشکلی نداشته باشد (و یا تست بر روی نسخه های دیگر). 
نسخه های 2 و 3 خیلی قدیمی شده اند و معمولا حداقل نسخه را بیش از اینها انتخاب می کنند. در این مورد، بد نیست نگاهی به کلید زیر بیندازید :

http://www.kelidestan.com/keys/keys.php?key=816

bookbook 
لطفا برای درج کد، از دکمه مخصوص درج کد در ادیتور انجمن استفاده کنید.
در مورد برنامه نویسی، مدیران تنها راهنمایی می کنند و نوشتن برنامه نهایی، به عهده کاربران می باشد (اینجا محلی برای یادگیری است، نه سفارش کدنویسی).
کاربران باید ابتدا خود به خطایابی برنامه بپردازند، نه اینکه به محض دیدن خطا، کدها را در انجمن، copy و paste کرده و از مدیران انتظار بررسی داشته باشند.
پاسخ
 سپاس شده توسط zanyyy ، شماره مجازی امارات ، تلگرام ضد فیلتر 2023

پیام‌های این موضوع
RE: مشکل در نمونه سورس های سایت در بخش برنامه نویسی اندروید - توسط admin - ۱۳۹۳/۰۷/۲۵, ۱۲:۳۷ ب.ظ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان