انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کمک در برطرف کردن این ارور ها و سوالاتی دیگر

با عرض سلام خدمت شما ببخشید چند تا سوال داشتم بی زحمت جواب بدهید:
1- من پروژه ای رو با این حداقل SDK مورد نیاز ایجاد کردم ولی نمیدونم چرا بالای پروژه HelloWorld در Package Explorer یه پروژه دیگری نیز ایجاد شده به نام appcompat_v7 میخواستم این یکی چرا ایجاد میشه؟
2- این ارور ها با اینکه من کاری انجام ندادم چرا اتوماتیک ایجاد میشه؟

با تشکر

فایل‌های پیوست

عکس(ها)

پاسخ

سلام دوست عزیز.
مشابه سوال شما رو قبلا در موضوع زیر پرسیده اند (به آن مراجعه کنید) :

http://www.kelidestan.com/forum/showthread.php?tid=4607

این خطاها هم ناشی از این است که library به طور درست آدرس دهی نشده است. یعنی باید مسیر فایل مربوط به library را به درستی تعیین کنید. البته همان طور که در آن موضوع شرح داده ایم، این موضوع ناشی از انتخاب یک نوع theme است که نیاز به آن library دارد، بنابراین در صورتی که یک theme ساده انتخاب کنید که نیازی به این library ها نداشته باشد، این خطاها را هم نخواهید داشت.
اما به هر حال، اگر قصد داشتید که همین theme را داشته باشید، کلید زیر کمکتون میکنه که چگونه مسیر (path) درست را برای library انتخاب کنید :

http://www.kelidestan.com/keys/keys.php?key=837

bookbook 
لطفا برای درج کد، از دکمه مخصوص درج کد در ادیتور انجمن استفاده کنید.
در مورد برنامه نویسی، مدیران تنها راهنمایی می کنند و نوشتن برنامه نهایی، به عهده کاربران می باشد (اینجا محلی برای یادگیری است، نه سفارش کدنویسی).
کاربران باید ابتدا خود به خطایابی برنامه بپردازند، نه اینکه به محض دیدن خطا، کدها را در انجمن، copy و paste کرده و از مدیران انتظار بررسی داشته باشند.
پاسخ
 سپاس شده توسط mohammadhasan

خیلی ممنون eclipse رو بستم و دوباره باز کردم اروری ندیدم یعنی این باگ نرم افزار هست و دیگه مشکلی نیست؟

پاسخ

تنها یک بار پروژه اندروید را تست کنید تا خیالتون راحت بشه (مثلا فایل apk بسازید و بر روی گوشی نصب کنید یا اینکه بر روی شبیه ساز تستش کنید). اگر force close نداد (برنامه بسته نشد)، مشکلی ندارد.
گاهی هم برای من این مورد پیش اومده (البته برای خطاهای دیگر) که با بستن برنامه eclipse یا حذف پروژه اندروید و دوباره import کردن آن، خطا برطرف شده، ولی به ندرت چنین مواردی پیش می آید.

bookbook 
لطفا برای درج کد، از دکمه مخصوص درج کد در ادیتور انجمن استفاده کنید.
در مورد برنامه نویسی، مدیران تنها راهنمایی می کنند و نوشتن برنامه نهایی، به عهده کاربران می باشد (اینجا محلی برای یادگیری است، نه سفارش کدنویسی).
کاربران باید ابتدا خود به خطایابی برنامه بپردازند، نه اینکه به محض دیدن خطا، کدها را در انجمن، copy و paste کرده و از مدیران انتظار بررسی داشته باشند.
پاسخ
 سپاس شده توسط mohammadhasan ، شماره مجازی امارات ، تلگرام ضد فیلتر 2023

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان