انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ساخت لیست ویو در اندروید (با اجرای کد بعد از اشاره روی هر آیتم)

سلام.

من میخوام یه دکمه درست بکنم و وقتی روش کلیک شد ی لیست ویو نمایش داده بشه! بعد وقتی روی هر ایتم لیست ویو کلیک شد ، ی اطلاعاتی نمایش داده بشه (توی تکست ویو) و ی صدایی رو پخش کنه!

آیا اصلا امکان چنین کاری در لیست ویو هست؟؟

اگه هست لطفا ی کد بدید که دو تا ایتم داشته باشه و مثل بالا کار انجام بده!
اگر هم نمیشه بگید باید چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟ از چی استفاده کنم؟
کار با دیتابیس هم بلد نیستم!!!!![عکس: sad.gif]
یک برنامه نویس کوچولو!!  و البته مبتدی!! 
پاسخ

سلام.
نیازی به یادگیری database نیست. 
شما نگاهی به کلید زیر بیندازید :

http://www.kelidestan.com/keys/keys.php?key=843

در آن، یک ListView سفارشی ساخته ایم و از database نیز استفاده نشده است. فقط دقت داشته باشید که با اشاره بر روی هر item ، به یک Activity دیگر می رویم، اما شما می توانید کدهای این قسمت را تغییر بدهید تا عملیاتی دیگر اجرا شود.
قرار بود کدهای اون مبحث رو قبلا توضیح بدم که تا امروز فرصت نشده بود، اگر کدها رو متوجه نمی شوید، بگید تا توضیحاتی در موردشون بنویسم.

در مورد نمایش ListView بعد از اشاره بر روی Button هم بستگی دارد که بخواهید به یک Activity جدید وارد بشوید یا خیر. اگر می خواهید در یک Activity جدید آن ListView را نمایش بدهید، مثل همان مثال باید کدهای ListView در روش oncreate آن Activity جدید نوشته شود. اما اگر می خواهید به Activity جدید وارد نشود، بلکه در همان Activity و در زیر Button نمایش داده شود، باید کدهای مربوط به ListView را در روش setOnClickListener برای آن دکمه (Button) بنویسید.

bookbook 
لطفا برای درج کد، از دکمه مخصوص درج کد در ادیتور انجمن استفاده کنید.
در مورد برنامه نویسی، مدیران تنها راهنمایی می کنند و نوشتن برنامه نهایی، به عهده کاربران می باشد (اینجا محلی برای یادگیری است، نه سفارش کدنویسی).
کاربران باید ابتدا خود به خطایابی برنامه بپردازند، نه اینکه به محض دیدن خطا، کدها را در انجمن، copy و paste کرده و از مدیران انتظار بررسی داشته باشند.
پاسخ
 سپاس شده توسط saji-fun!

فوق العاده بود! دست شما درد نکنه!
یک برنامه نویس کوچولو!!  و البته مبتدی!! 
پاسخ
 سپاس شده توسط admin ، شماره مجازی امارات

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان