انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال درباره GUI در متلب

سوال درباره GUI در متلب

سلام
من یک تصویر را در یک axes ساخته ام چگونه می توانم آنرا در axes دیگر بیاورم؟

پاسخ

سوال درباره GUI در متلب

سلام.
اگر بیشتر توضیح بدید ممنون میشم.
یا اگر لازم است، کدهاتون رو ذکر کنید.

bookbook 
لطفا برای درج کد، از دکمه مخصوص درج کد در ادیتور انجمن استفاده کنید.
در مورد برنامه نویسی، مدیران تنها راهنمایی می کنند و نوشتن برنامه نهایی، به عهده کاربران می باشد (اینجا محلی برای یادگیری است، نه سفارش کدنویسی).
کاربران باید ابتدا خود به خطایابی برنامه بپردازند، نه اینکه به محض دیدن خطا، کدها را در انجمن، copy و paste کرده و از مدیران انتظار بررسی داشته باشند.
پاسخ
 سپاس شده توسط poribanai

سوال درباره GUI در متلب

سلام
من تعدادی عکس دارم. آنها را داخل یک فولد ریخته ام . برنامه ای نوشته ام که با حرکت slider عکس ها را یکی یکی روی axes1 نمایش می دهد . حال می خواهم دکمه دیگری روی fig بگذارم و با فشار دادن این دکمه ،روی عکس موجود در axse1 عملیات filtering انجام شود و نتیجه روی axes2 نمایش داده شود .چگونه اینکار را انجام دهم؟
پاسخ

سوال درباره GUI در متلب

نگاهی به کلید زیر بیندازید :

http://www.kelidestan.com/keys/keys.php?key=2549

در آن، فایل های یک GUI برای متلب وجود دارد که آن هم دارای دو شکل می باشد، ابتدا در شکل اول (محورهای مختصات اول)، تعدادی شکل نمایش داده می شود (نتیجه پردازش های هر مرحله)، سپس در آخر، در شکل دوم (محورهای مختصات دوم)، نتایج یک سری پردازش دیگر نمایش داده می شود. این GUI ، مشابه همان چیزی است که شما می خواهید، کدهای آن را بررسی کنید (تنها باید زمان نمایش بر اساس اشاره بر روی دکمه باشد).

bookbook 
لطفا برای درج کد، از دکمه مخصوص درج کد در ادیتور انجمن استفاده کنید.
در مورد برنامه نویسی، مدیران تنها راهنمایی می کنند و نوشتن برنامه نهایی، به عهده کاربران می باشد (اینجا محلی برای یادگیری است، نه سفارش کدنویسی).
کاربران باید ابتدا خود به خطایابی برنامه بپردازند، نه اینکه به محض دیدن خطا، کدها را در انجمن، copy و paste کرده و از مدیران انتظار بررسی داشته باشند.
پاسخ

سوال درباره GUI در متلب

می بخشید من  یه GUI معمولی رو میخوام تعریف کنم که توش چندتا ورودی بگیره و خروجی که درواقع یک عدد هست رو بده

این ورودیها باید قابل انتخاب باشن ، قسمتهایی در برنامه ام هست که نتیجه دیتابیس اون ها رو "تا اون مرحله" ذخیره کردم (تا زمان اضافه ای برای این کار نیاز نباشه) ، پس کاربر میاد هر کدوم رو فقط انتخاب میکنه و در آخر باید روی گزینه نتیجه(مثلا) کلیک کنه تا نتیجه کار رو هم ببینه که اونم ذخیره شده هست، پس درواقع نمی خوام بخاطر ورودیها منتظر بمونه ، میخوام سریع نتیجه رو ببینه
میشه بگید باید چیکار کنم ؟؟
پاسخ

سوال درباره GUI در متلب

Hi every one
I'm Saati.s
If you ask, your question abou GUI in english i tried answer your quest * i tried*
Thnx. 

پاسخ
 سپاس شده توسط admin ، شماره مجازی امارات

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان