انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
asynk task

asynk task

سلام
قبلا با asynk task داده ها رو به سرور میفرستادم و با واسطه فایل php یه تغییراتی توش به وجود می آوردم و یه داده خطی پرینت میکرد و من با کد اندروید میگرفتمش و تموم
ولی الان میخوام داده رو بفرستم به فایل php و پردازش انجام بشه و نتیجه رو بفرسته به یه صفحه وب دیگه و اون صفحه وب رو تو وب ویو اندروید نشون بدم ولی نمیدونم چجور صفحه رو تو وب ویو بیارم
پاسخ

asynk task

سلام.
شما نتیجه رو به صورت متن از سرور دریافت می کنید و فکر می کنم که تنها قصد دارید که آن را در یک WebView نمایش بدهید.
همچنین گفتید که دو مرحله مورد نیاز است :
1- ارسال اطلاعات به یک فایل PHP در سرور برای پردازش بر روی اطلاعات
2- ارسال نتایج پردازش شده به یک صفحه دیگر، برای اینکه نتایج را در یک WebView نمایش بدهیم

با توجه به گفته های شما، می توانید که این دو مرحله را ادغام کنید، یعنی همزمان اطلاعات را به یک صفحه PHP ارسال می کنید و همچنین نتیجه را هم در یک WebView مشاهده می کنید.
برای روش get ، داده ها در خود آدرس url قرار می گیرند (یعنی با کدهای معمولی برای WebView می توانیم آین کار را انجام بدهیم)، اما برای روش post ، می توانیم از کدهایی مشابه کد زیر استفاده کنیم :

کد:
public class WebActivity extends Activity{
    private WebView webView;

@Override
    public void onCreate(Bundle savedInstanceState) {
        super.onCreate(savedInstanceState);

//instantiate the webview
        this.webView = new WebView(this);
        setContentView(this.webView);

String postData = "userName=" + theUserName + "&pwd=" + thePassword;

//This is the section of code that fixes redirects to external apps
        webView.setWebViewClient(new WebViewClient(){
            @Override
            public boolean shouldOverrideUrlLoading(WebView view, String url){
                return false;
            }
        });

webView.postUrl("http://www.thewebsitetologinto.com", EncodingUtils.getBytes(postData, "BASE64"));
    }
}

منبع کدها :

http://www.sundoginteractive.com/sunblog...nd-webview

bookbook 
لطفا برای درج کد، از دکمه مخصوص درج کد در ادیتور انجمن استفاده کنید.
در مورد برنامه نویسی، مدیران تنها راهنمایی می کنند و نوشتن برنامه نهایی، به عهده کاربران می باشد (اینجا محلی برای یادگیری است، نه سفارش کدنویسی).
کاربران باید ابتدا خود به خطایابی برنامه بپردازند، نه اینکه به محض دیدن خطا، کدها را در انجمن، copy و paste کرده و از مدیران انتظار بررسی داشته باشند.
پاسخ
 سپاس شده توسط momayyezi_m

asynk task

ممنون از جوابتون

ولی جوابی که من میگیرم به صورت یک متن نیست

فکر کنم هیچ چیز بهتر از شرح دقیق کاری که میخوام بکنم نباشه ...ببینین من تو برنامم شماره موبایل و ایمیل فرد رو میگیرم و با مبلغ شارژش...این سه تا داده رو میفرستم به یه فایل php در سرور ...اون فایل می یاد داده ها رو به صورت اتوماتیک وارد فیلدهای صفحه خرید شارژ میکنه و حاصلش اتصال به درگاه بانک هست
چیزی که من میخوام نمایش اون صفحه بانکه ،یعنی یه صفحه گرافیکی نه یه صفحه که تنها دارای متن باشه و به راحتی بشه با این دستور بگیرمش

کد:
BufferedReader reader = new BufferedReader(new InputStreamReader(connect.getInputStream()));
StringBuilder sb = new StringBuilder();
String line = null;
while ((line = reader.readLine()) !=null){
sb.append(line);
}
پاسخ

asynk task

به نظر من کل فرآیند را با نمایش در WebView آغاز کنید، یعنی با همان کدهایی که در ارسال قبل براتون نوشتم، کاربر را به آن صفحه PHP ابتدایی منتقل کنید (مقادیر با روش post ارسال می شوند). در آن صفحه PHP ، یک پیام ((لطفا چند لحظه صبر کنید)) به کاربر نمایش بدهید و پس از اجرا شدن کدهای php صفحه، کاربر را به صفحه مربوط به بانک منتقل می کنید (در همان WebView).
همچنین هنگام کار با WebView ، با روش هایی می توان واکنش های کاربر (اطلاعاتی که وارد می کند، صفحه ای که اکنون در WebView نمایش داده شده است و ...) را به دست آورد. 

bookbook 
لطفا برای درج کد، از دکمه مخصوص درج کد در ادیتور انجمن استفاده کنید.
در مورد برنامه نویسی، مدیران تنها راهنمایی می کنند و نوشتن برنامه نهایی، به عهده کاربران می باشد (اینجا محلی برای یادگیری است، نه سفارش کدنویسی).
کاربران باید ابتدا خود به خطایابی برنامه بپردازند، نه اینکه به محض دیدن خطا، کدها را در انجمن، copy و paste کرده و از مدیران انتظار بررسی داشته باشند.
پاسخ
 سپاس شده توسط momayyezi_m ، شماره مجازی امارات ، تلگرام ضد فیلتر 2023

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان