انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در ایجاد یک پروژه در eclipes

Question 
با سلام خدمت همه دوستان گرامی ...
من در ساخت پروژه مشکل دارم و زمانی که یک پروژه می سازم، به جز نام پوشه پروژه یک پوشه دیگر به نام "appcompat_v7" ساخته می شود و در قسمت نام پروژه که یک فایل java است (main) مقداری زیادی کد اضافی تر از آموزش های سایت نوشته می شود که به صورت عکس آن زیر است :

لطفا راهنمایی کنید . 
با تشکر
تلاش بی وقفه ضامن موفقیت در بهترین عرصه هاست .
بهترین ها در نزد خداوند اند و ما به دنبال بهترین هاییم 
پس این علم و کارمان را در جهت رضای خدا به خدمت میگیریم .
اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

پاسخ

من نفهمیدم چطور برای شما پروژه جدید رو اینجوری ساخته اما کلا برای ساخت یه پروژه اگه از منوی File گزینه New  و از اونجا هم Android Aplication Project رو انتخاب کنی یه کادر محاوره ای باز میشه
حالا یه نام برای پروژت میزاری البته حرف اولش بزرگ باشه ( خودش قسمتهای دیگه رو پر میکنه )
بعد دیگه چند تا next بزن تا پروژه جدید ایجاد بشه
مطمئنا باید پروژه با یه XML و یه Java ایجاد شده باشه که البته کدهایی که دارن فقط اسکلت و قالب اصلی کدهای جاوا هست و اینقدر کد که در تصویر شما بود ندارن
من فکر میکنم شما بجای  Android Aplication Project چیز دیگه ای رو انتخاب کردین
پاسخ
 سپاس شده توسط admin ، mohammadhasan

سلام.
احتمالا این مورد، بر می گردد به  Theme ای که هنگام ساخت یک پروژه اندروید جدید، آن را به عنوان  Theme برنامه اندروید، انتخاب کرده اید.  Theme انتخاب شده توسط شما، از یک Action Bar استفاده می کند که برای به کار بردن آن در پروژه، نیاز به یک library می باشد (برای سازگاری این  Action Bar  با نسخه های اندروید پایین تر)، که این library ، در کنار پروژه اندروید شما، ساخته شده است (آن کدهای اضافه، مربوط به  Action Bar  است). بنابراین اگر شما یک  Theme ساده را انتخاب کنید، دیگر آن library و آن کدها، وجود نخواهد داشت.

bookbook 
لطفا برای درج کد، از دکمه مخصوص درج کد در ادیتور انجمن استفاده کنید.
در مورد برنامه نویسی، مدیران تنها راهنمایی می کنند و نوشتن برنامه نهایی، به عهده کاربران می باشد (اینجا محلی برای یادگیری است، نه سفارش کدنویسی).
کاربران باید ابتدا خود به خطایابی برنامه بپردازند، نه اینکه به محض دیدن خطا، کدها را در انجمن، copy و paste کرده و از مدیران انتظار بررسی داشته باشند.
پاسخ
 سپاس شده توسط moralschool ، mohammadhasan ، شماره مجازی امارات ، تلگرام ضد فیلتر 2023

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان