انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اجرا نشدن اسکریپت

اجرا نشدن اسکریپت

با سلام
یک اسکریپت نوشتم و قصد دارم با آن بین داده های دو مکان از نظر زمانی اشتراک را بیابم (بطور خلاصه روزهای مشترک که پدیده موردنظر در دو مکان رخداد شده) ولی اسکریپت اجرا نمی شود و خروجی  نمی دهد؟؟؟
داده های من در سه ماتریس Date- Dat - Date_p4 قرار داده شده اند.
لطفا راهنمایی بفرمایید
مچکرم

پاسخ

اجرا نشدن اسکریپت

سلام.
تمامی کدها و اطلاعات (ماتریس ها) را در ارسال قرار بدهید تا بتوانم کدهایتان را اجرا کنم (سریع ترین روش برای پیدا کردن مشکل، اجرا کردن کدها است).
در ضمن، لطفا کدها را به صورت عکس قرار ندهید.

bookbook 
لطفا برای درج کد، از دکمه مخصوص درج کد در ادیتور انجمن استفاده کنید.
در مورد برنامه نویسی، مدیران تنها راهنمایی می کنند و نوشتن برنامه نهایی، به عهده کاربران می باشد (اینجا محلی برای یادگیری است، نه سفارش کدنویسی).
کاربران باید ابتدا خود به خطایابی برنامه بپردازند، نه اینکه به محض دیدن خطا، کدها را در انجمن، copy و paste کرده و از مدیران انتظار بررسی داشته باشند.
پاسخ

اجرا نشدن اسکریپت

با اجازه اساتید

من زمان غاجار! یکم متلب کار کردم

تو اون if از & استفاده کرده که به نظرم باید از && استفاده کنه

تو زبون های برنامه نویسی دیگه && یعنی "و"------و  &  یه (اصتلاحش دقیق خاطرم نیست ولی مربوط به بحث بیت میشه.)

بعد این که اگه کد های حلقه شرطی از 2 خط بیشتر بشه باید داخل { } قرارش بدی که در کد بالا (البته شاید....)
اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم Heart
تو میکروکنترلرها امری بود در خدمتیم Blush
پاسخ

اجرا نشدن اسکریپت

(۱۳۹۳/۰۴/۲۱, ۱۱:۱۵ ق.ظ)'md3848' نوشته: با اجازه اساتید

من زمان غاجار! یکم متلب کار کردم

تو اون if از & استفاده کرده که به نظرم باید از && استفاده کنه

تو زبون های برنامه نویسی دیگه && یعنی "و"------و  &  یه (اصتلاحش دقیق خاطرم نیست ولی مربوط به بحث بیت میشه.)

بعد این که اگه کد های حلقه شرطی از 2 خط بیشتر بشه باید داخل { } قرارش بدی که در کد بالا (البته شاید....)

علامت && تنها برای مقادیر منطقی اسکالر (یک مقدار منطقی تنها) به کار می رود ولی علامت & برای بردارها و ماتریس ها نیز می تواند به کار برود.
یعنی مثلا در کد زیر، نمی توان از && استفاده کرد :

کد:
clear all
close all
clc

if([1 1]==[1 1] & 2==2)
    A=3
    B=4
end

در مورد عبارت شرطی برای if ، اشتباه گفتید و نیازی به علامت های { و } نمی باشد (متلب با زبان های برنامه نویسی دیگر متفاوت است).

bookbook 
لطفا برای درج کد، از دکمه مخصوص درج کد در ادیتور انجمن استفاده کنید.
در مورد برنامه نویسی، مدیران تنها راهنمایی می کنند و نوشتن برنامه نهایی، به عهده کاربران می باشد (اینجا محلی برای یادگیری است، نه سفارش کدنویسی).
کاربران باید ابتدا خود به خطایابی برنامه بپردازند، نه اینکه به محض دیدن خطا، کدها را در انجمن، copy و paste کرده و از مدیران انتظار بررسی داشته باشند.
پاسخ
 سپاس شده توسط شماره مجازی امارات ، تلگرام ضد فیلتر 2023

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان