انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کمک در ساخت علاقه مندی

کمک در ساخت علاقه مندی

باسلام
خداییش بهترین سایت آموزش برنامه نویسی اندروید تو دنیا اینجاست
فقط یه چیزی کم داره اونم آموزش ساخت بخش علاقه مندی بدون استفاده از دیتابیس sqlهست.
خواهش میکنم این رو هم قرار بدین
پاسخ
 سپاس شده توسط admin

کمک در ساخت علاقه مندی

سلام دوست عزیز.
از لطف شما سپاسگذارم.
سعی می کنم که مبحثی نیز در این مورد نوشته شود (ساخت لیست علاقه مندی ها با استفاده از SharedPreferences)، اما نمی دانم چه موقع آماده شود چون یکی دو مبحث دیگر را باید قبل از آن بنویسم.
در آینده به اینجا سر بزنید، هر وقت که آماده شد، لینک آن را در این موضوع قرار می دهم.

bookbook 
لطفا برای درج کد، از دکمه مخصوص درج کد در ادیتور انجمن استفاده کنید.
در مورد برنامه نویسی، مدیران تنها راهنمایی می کنند و نوشتن برنامه نهایی، به عهده کاربران می باشد (اینجا محلی برای یادگیری است، نه سفارش کدنویسی).
کاربران باید ابتدا خود به خطایابی برنامه بپردازند، نه اینکه به محض دیدن خطا، کدها را در انجمن، copy و paste کرده و از مدیران انتظار بررسی داشته باشند.
پاسخ
 سپاس شده توسط abofazeli

کمک در ساخت علاقه مندی

کلیدی در زمینه ساخت لیست علاقه مندی ها براتون نوشتم (به همراه فایل های پروژه اندروید) :

http://www.kelidestan.com/keys/keys.php?key=2259

bookbook 
در مورد برنامه نویسی، مدیران تنها راهنمایی می کنند و نوشتن برنامه نهایی، به عهده کاربران می باشد (اینجا محلی برای یادگیری است، نه سفارش کدنویسی).
کاربران باید ابتدا خود به خطایابی برنامه بپردازند، نه اینکه به محض دیدن خطا، کدها را در انجمن، copy و paste کرده و از مدیران انتظار بررسی داشته باشند.
پاسخ
 سپاس شده توسط abofazeli

کمک در ساخت علاقه مندی

باسلام
خداییش نمیدونم چطوری تشکر کنم واقعا ممنونم از لطفتون فقط من یه سوال دارم اینم اینکه من میخوام که متنی که درون هر صفحه نمایش داده
میشه از یک xml خوانده بشه یعنی مثلا هر متن درون هر صفحه به جای string از یک اکتیویتی دیگه خوانده و نمایش داده بشه
ممنون میشم که بفرمایید کدام قسمت کد ها را باید دستکاری کنم.
پاسخ
 سپاس شده توسط admin ، salar1298

کمک در ساخت علاقه مندی

خواهش می کنم.
شما کدهای Activity ای که برای نمایش محتوای مبحث ها به کار می رود را باید تغییر بدهید (در هر صورت، به دلیل ساختار لیست علاقه مندی ها، عنوان مبحث ها حتما باید در فایل strings.xml تعریف شود). 
توصیه می کنم ابتدا خوب ساختار کدها را یاد بگیرید و بعد به سراغ تغییر آنها بروید. 
در مورد فراخوانی متن از فایل متنی، سوالی جداگانه مطرح کنید (ساخت یک موضوع جدید)، اگر پاسخ را بدانم، همانجا خواهم نوشت. 

bookbook 
پاسخ
 سپاس شده توسط abofazeli

کمک در ساخت علاقه مندی

باتشکر از مدیر خوب کلیدستان
خوب حالا اگر من بخواهم دوتا لیست ویو داشته باشم و این دولیست ویوها باهم در ارتباط باشند باید چه کنم؟
لطفا اگر میشود کدهارا قرار دهید.خواهش میکنم
پاسخ
 سپاس شده توسط admin

کمک در ساخت علاقه مندی

منظورتان از دو ListView مرتبط چیست ؟
بیشتر توضیح بدهید. 

bookbook 
پاسخ
 سپاس شده توسط mohsen1362

کمک در ساخت علاقه مندی

(۱۳۹۳/۰۳/۲۷, ۰۷:۱۵ ب.ظ)admin نوشته: منظورتان از دو ListView مرتبط چیست ؟
بیشتر توضیح بدهید. 

یعنی برفرض مثال ما در یک لیست ویو هشت تا سابجکت داریم و با کلیک برروی هر کدام صفحه ای جدید بازی میشود و با کلیک روی ستاره به بخش علاقه مند ی اضافه میگردند.خوب من میخواهم این هشت تا سابجکت در دو لیست ویو مجزا نمایش داده شوند که مثلا چهارتا در اولی وچهارتا در لیست ویو دومی...
به این ترتیب ما دوفهرست خواهیم داشت که اولی show subject 1 رو نشون میده و فهرست دومی show subject 2 نمایش داده شود و هردو show subject ها به بخش favorite مرتبط هستند.
پاسخ

کمک در ساخت علاقه مندی

یک Activity دیگر همانند  Activity مربوط به نمایش لیست مبحث ها (MainActivity) بسازید و تنها در آن باید item ها را متفاوت انتخاب کنید. 
این بخش از کدها را ببینید :

کد:
Subjects_total_number = global.Subjects_total_number;
                 Subjects = new String[Subjects_total_number];
                 for(int x = 1; x < Subjects_total_number+1; x = x+1) {
                         String this_subject = "subject_" + String.valueOf(x);
             int resID = getResources().getIdentifier(this_subject, "string", getPackageName());
                         Subjects[x-1] = getResources().getString(resID);
         }

شما باید آرایه رشته ای Subjects را با عناصر متفاوتی بسازید.
همچنین این بخش از کدها رو ببینید :

کد:
@Override
             public void onItemClick(AdapterView<?> parent, final View view,
                 int position, long id) {                        
                         Intent i = new Intent(getApplicationContext(), Show_Subjects.class);
                         String Subject_number = String.valueOf(position+1);
                         i.putExtra("subject_number", Subject_number);
                         startActivity(i);      
             }

شما باید آن را تغییر بدهید تا کاربر به مبحث درست منتقل شود.

bookbook 
پاسخ

کمک در ساخت علاقه مندی

خیلی ممنون مشکل حل شد
باتشکر
پاسخ
 سپاس شده توسط admin

کمک در ساخت علاقه مندی

سلام دوست عزیز من لینک زیر رو پیشنهاد میکنم
http://openandroid.ir/?p=214
پاسخ

کمک در ساخت علاقه مندی

سلام

واقعا ممنون از محبت تون باب گذاشتن این مطلب.
من تازه کارم، خوشحال میشم کمکم کنید!

من یه مساله ای برام پیش اومده و اونم اینه که در کد شما برای لیست ویو کلا یک اکتیویتی تعریف کردید. یعنی در مانیفست فقط اکتیویتی Show_Subject هست. در واقع فقط داریم یه کلاس رو می بینیم. 
من می خوام دو تا دکمه بک و فروارد تعریف کنم که وقتی وارد مثلا Show_Subject_1 شدیم با فشردن دکمه فروارد بریم Show_Subject_2 و به همین منوال و با زدن دکمه بک یه کلاس به عقب تر بر گردیم (و نه الزاما فعالیت قبلی یعتی شبیه بک خود گوشی نباشه. حالت Next و Previous داشته باشه).
به هر حال مساله من الان اینه که نمی تونم بهش بفهمونم که از کلاس فعلی (فرضا Show_Subject_1) برو به کلاس بعدی (Show_Subject_2) و یا از کلاس (Show_Subject_6) برو به کلاس قبلیش.

آیا باید بر اساس پوزیشن تعریف بشه؟ میشه کمک کنید؟
پاسخ

کمک در ساخت علاقه مندی

سلام  بابت کلیداتون خیلی ممنون خیلی به درد میخوره انشالاه با سلامتی همینطور ادامه بدید
من از کلید 2259 ساخت لیست علاقه مندی استفاده کردم خیلی هم بدرد خورد خیلی هم ازتون ممنونم
یه سوال داشتم چجوری میشه اون دکمه علاقه مندی رو تو لیست ویو کنار هر ایتم بزاریم؟
طبق همین روش
پاسخ
 سپاس شده توسط شماره مجازی امارات ، تلگرام ضد فیلتر 2023

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان