انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دانلود و اشتراک فایل صوتی در برنامه اندروید

دانلود و اشتراک فایل صوتی در برنامه اندروید

ولی مشکل کد ها از فارسی نیست شما درست میگید در صورت نیاز به UTF-8 خود برنامه هشدار میده
اما مشکل من اینه که فایل صوتی من در فولدری که مشخص میکنم myfolder ذخیره نمیشه یعنی در آدرس دهی اشتباه دارم
وقتی در ریشه sdcard این کار رو میکنم درست اجرا میشه ولی وقتی یه فولدر میسازم بعد آدرس دهی میکنم خطا میده !

ضمنا در مورد share کردن هم آموزشتون رو بکار بردم که مشکل من اینه که وقتی فایل رو با بلوتوث برای دیگری میفرستم فقط چند ثانیه اولش ارسال میشه و کامل ارسال نمیشه

کدهایی که من برای این کار دارم خیلی کم هستن که پیوست میکنم براتون ( از طریق لینک دانلود)

ازتون خواهش دارم چک کنید ببینید مشکل از کجاست خیلی درگیرش شدم و خیلی کند دارم پیش میرم !
1- مخصوصا آدرس دهی برای پوشه ای بنام myfolder چطور هست ؟
و اینکه وقتی یه پوشه رو میسازم در دفعات بعد ممکنه چون از قبل ایجاد شده خطا بده یا نه
2- برای share چرا فایل موسیقی من کامل ارسال نمیشه آیا در کد چه تغییری لازم داره ؟

فایل پیوست فقط یه صفحه جاوا داره و بررسیش برای شما وقت زیادی نمیگیره
هر چند فکر نمیکنم کسی بهتر از شما جواب بده ولی از دوستان دیگه هم میخوام در این سوال و جواب ها شرکت کنن و اگه میتونن کمک کنن
سپاس از وقتی که میزارید ...

لینک دانلود
http://0up.ir/up6/d-T0.rar

پاسخ

پیام‌های این موضوع
RE: دانلود و اشتراک فایل صوتی در برنامه اندروید - توسط moralschool - ۱۳۹۳/۰۱/۰۵, ۰۲:۵۱ ب.ظ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان