انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 1 رای - 3 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پست میهمان آری یا خیر!!!

پست میهمان آری یا خیر!!!

سلام
به نظر شما در سایت، پست میهمان باشه بهتره یا نباشه باتوجه به این که طرف هر مطلب با هر محتوایی میتونی بزاره و من کنترلی روش ندارم (منظورم اینه که نمیتونم اول بررسیش کنم و بعد با اجازه من انتشار پیدا کنه)

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من خودم موندم 

با توجه به این که سایت احتمال داره بشه سایت بسیج دانشگاه---خودت فکرش رو کن که اگه طرف یه مطلب................

حالا افزونه ای برا پست میهمان هستش که من مدیر سایت اول مطالب رو بررسی کنم و بعد با اجازه من انتشار پیداکنه ؟؟؟؟؟

اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم Heart
تو میکروکنترلرها امری بود در خدمتیم Blush
پاسخ

پست میهمان آری یا خیر!!!

سلام.
بنده تا حالا با wordpress کار نکردم و نمی تونم دقیق راهنماییتون کنم.
ولی حتی اگر کنترلی برای چک کردن پست مهمان، قبل از انتشار آن، پیدا نکردید، باز هم به نظر من، این امکان را در اختیار کاربرانتان قرار بدهید.
اگر از مطلبی خوشتان نیامد، آن را حذف یا ویرایش نمایید.
اگر سایتتان تنها یک طرفه باشد، بعد از مدتی انگیزه خود را از دست می دهید. زیرا تهیه مطالب برای سایت، به انرژی بسیار زیادی نیاز دارد و بخشی از این انرژی، تنها از طریق تشویق کاربران سایت و همچنین نوشته شدن یک سری مطالب توسط آنها، به دست می آید.
bookbook 
لطفا برای درج کد، از دکمه مخصوص درج کد در ادیتور انجمن استفاده کنید.
در مورد برنامه نویسی، مدیران تنها راهنمایی می کنند و نوشتن برنامه نهایی، به عهده کاربران می باشد (اینجا محلی برای یادگیری است، نه سفارش کدنویسی).
کاربران باید ابتدا خود به خطایابی برنامه بپردازند، نه اینکه به محض دیدن خطا، کدها را در انجمن، copy و paste کرده و از مدیران انتظار بررسی داشته باشند.
پاسخ
 سپاس شده توسط شماره مجازی امارات ، تلگرام ضد فیلتر 2023

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان