انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 1 رای - 4 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ایده سرای css -----------شماره 1

سلام
تو این سری از  ایده های cssاییییییییییی
هرکی هر ایده ای چیزی داره بسم الله

من یه منو دیدم که با فلش ساخته شده بود دیدم چیز خیلی جالبیه 
فایلش رو میزارم ببینید که میشه برا وب سایت هم چنین کاری رو کرد

دانلود buttons_01.rar

نام فایل buttons_01.rar
نوع فایل .rar
دفعات دانلود 340
اندازه 25.02 KB
ارسال کننده فایل md3848

البته من خودم میرم ببینم میشه همچین کاری کرد یا نه ولی بهر حال گزاشتم ....
اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم Heart
تو میکروکنترلرها امری بود در خدمتیم Blush
پاسخ
 سپاس شده توسط admin

سلام.
من دیدم و جالب بود، اما به نظر بنده هرگز نباید منوی سایت را با flash نوشت و متاسفانه این منو با flash می باشد. تعداد زیادی از کاربران، flash player را نصب نمی کنند، بنابراین اگر منوی اصلی سایت با flash باشد، آنها نمی توانند دیگر بخش های سایت را ببینند. از flash فقط برای تزیین بخش های کوچک سایت استفاده کنید که اگر کاربر آنها را نتوانست ببیند، خیلی مهم نباشد.
اگر به انیمیشن و جلوه های ویژه علاقه دارید، به دنبال یادگیری روش های ساخت انیمیشن با CSS باشید. کارهای فوق العاده ای در این زمینه می توانید پیدا کنید.

bookbook 
لطفا برای درج کد، از دکمه مخصوص درج کد در ادیتور انجمن استفاده کنید.
در مورد برنامه نویسی، مدیران تنها راهنمایی می کنند و نوشتن برنامه نهایی، به عهده کاربران می باشد (اینجا محلی برای یادگیری است، نه سفارش کدنویسی).
کاربران باید ابتدا خود به خطایابی برنامه بپردازند، نه اینکه به محض دیدن خطا، کدها را در انجمن، copy و paste کرده و از مدیران انتظار بررسی داشته باشند.
پاسخ

اخوی من گفتم که با css بریم همچین چیزی درست کنیم 
و این که اصلا میشه همچین کاری با css کرد یا نه 

اگه آره بسم الله....

پاسخ

ببخسید ارسال اولتان را کمی با عجله خواندم و متوجه نشدم که می خواهید چیزی مشابه آن با CSS بسازید.
اگر انیمیشنی دیدم که در این حد، جذاب بود، اینجا لینکش رو میگذارم.
خوبی انیمیشن های CSS این است که شما به راحتی می توانید کدها را ببینید و از آنها، چیزهای زیادی یاد بگیرید.
خلاصه برای خود من هم مهمه و حتما به دنبالش میرم (برای طراحان وب، می تواند سرگرمی خوبی باشد). 
bookbook 
لطفا برای درج کد، از دکمه مخصوص درج کد در ادیتور انجمن استفاده کنید.
در مورد برنامه نویسی، مدیران تنها راهنمایی می کنند و نوشتن برنامه نهایی، به عهده کاربران می باشد (اینجا محلی برای یادگیری است، نه سفارش کدنویسی).
کاربران باید ابتدا خود به خطایابی برنامه بپردازند، نه اینکه به محض دیدن خطا، کدها را در انجمن، copy و paste کرده و از مدیران انتظار بررسی داشته باشند.
پاسخ

در این زمینه اگه آموزشی کتابی فیلمی چیز آموزشی در این زمینه پیدا کردی بده ما هم استفاده کنیم
پاسخ
 سپاس شده توسط شماره مجازی امارات

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان