انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
برنامه ماتریسی سختی فنر

برنامه ماتریسی سختی فنر

Exclamation 
سلام دوستان امیدوارم خوب باشید
دوستان عزیزم کسی هست بتونه ماتریس سختی فنرو در متلب برام توضیح بده ممنون میشم
و اگر امکانش براتون هست اشکال این کدهایی که نوشتم چیه همش خطا میده نمیدونم باید چجوری رفعش کنم
ممنونم از همگیتون.

فایل‌های پیوست

دانلود Untitled2.m

نام فایل Untitled2.m
نوع فایل .m
دفعات دانلود 426
اندازه 489 بایت
ارسال کننده فایل farshad
پاسخ

برنامه ماتریسی سختی فنر

سلام.
کدها رو نگاه کردم، غلط زیاد داره. K تعریف نشده، تابع SpringAssemble رو نداریم و ...
bookbook 
لطفا برای درج کد، از دکمه مخصوص درج کد در ادیتور انجمن استفاده کنید.
در مورد برنامه نویسی، مدیران تنها راهنمایی می کنند و نوشتن برنامه نهایی، به عهده کاربران می باشد (اینجا محلی برای یادگیری است، نه سفارش کدنویسی).
کاربران باید ابتدا خود به خطایابی برنامه بپردازند، نه اینکه به محض دیدن خطا، کدها را در انجمن، copy و paste کرده و از مدیران انتظار بررسی داشته باشند.
پاسخ

برنامه ماتریسی سختی فنر

لطف کردید حالا چه جوری اینارو باید تصحیح کرد میشه راهنماییم کنید ممنون میشم
پاسخ

برنامه ماتریسی سختی فنر

در برنامه معلوم نیست که هدف و روند کلی آن چی بوده، به خاطر همین، قابل تصحیح نیست.
اگر در مورد ماتریس سختی فنر کمی توضیح بدید، شاید بتونم راهنماییتون کنم که چطور کد بنویسین (منظورم ارائه فرمول آن است). 

bookbook 
لطفا برای درج کد، از دکمه مخصوص درج کد در ادیتور انجمن استفاده کنید.
در مورد برنامه نویسی، مدیران تنها راهنمایی می کنند و نوشتن برنامه نهایی، به عهده کاربران می باشد (اینجا محلی برای یادگیری است، نه سفارش کدنویسی).
کاربران باید ابتدا خود به خطایابی برنامه بپردازند، نه اینکه به محض دیدن خطا، کدها را در انجمن، copy و paste کرده و از مدیران انتظار بررسی داشته باشند.
پاسخ

برنامه ماتریسی سختی فنر

کد:
[1 -1;-1 1] [3 -3;-3 3] barae tarkib ina be in sorat amal mikonim derae e(2,2) matrix aval+dereae(1,1)matrix dovom yani 1+3=4 matrix hasel=[1 -1 0;-1 4 -3;0,-3 3]

ماتریس سختی فنر همون بدست اوردن سختی فنرهای موازی و سری است که در اخر یک kمعادل براش بدست میاد ولی این سختی باید به صورت ماتریسی نوشته شود به این صورت که مثلا یک ماتریس دو در دو داریم و ماتریس بعدی باید با درایه (2و2)ماتریس اول جمع بشه و ماتریس حاصل ماتریس سه در سه میشه درایه هایی که نداریمو صفر قرار میدیم و همین روند تا اخر دائم تکرار میشه
مثل بالا .
پاسخ
 سپاس شده توسط شماره مجازی امارات

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان