انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 1 رای - 3 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نقاط قوت و ضعف اسکلت بندی سایت هر یک از سه روش زیر؟

اسکلت بندی سایت(چه چیز هایی کجا باشند) با استفاده از
1)جداول
2)تگ div که توسط یه کلاس معلقش میکنبم تا هر جا خواستیم ببریمش
3)فریم ست ها
اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم Heart
تو میکروکنترلرها امری بود در خدمتیم Blush
پاسخ

سلام.
اگر منظورتان این است که کدام نوع اسکلت بندی بهتر است، باید بگویم که من همیشه از div استفاده می کنم. div بهترین انتخاب است.

bookbook 
لطفا برای درج کد، از دکمه مخصوص درج کد در ادیتور انجمن استفاده کنید.
در مورد برنامه نویسی، مدیران تنها راهنمایی می کنند و نوشتن برنامه نهایی، به عهده کاربران می باشد (اینجا محلی برای یادگیری است، نه سفارش کدنویسی).
کاربران باید ابتدا خود به خطایابی برنامه بپردازند، نه اینکه به محض دیدن خطا، کدها را در انجمن، copy و paste کرده و از مدیران انتظار بررسی داشته باشند.
پاسخ

اگه جدول بندي كني چون سلول ها بايد هم اندازه باشند پس نميشه زياد روش حساب كرد اما از روش دوم كه همه استفاده ميكنن و بهترين روش است در مورد فريم ست هم من اطلاعات چند أني  ندارم
پاسخ
 سپاس شده توسط admin

به نظرم من ترکیبی از تگ دایو و فریم ست باشه بهتره
آخه ویژگی هابی که فریم ست ها دارن یکی این که صفحه رو به چند قسمت تقسیم میکنن(که از این نظر از جدول بهتره چون راحت تره) و یکی هم این که مثلا فرض کنید صفحه رو به سه قسمت تقسیم کردیم (مثلا فکر کن 3-4صفحه متن تو یکی از این صفحات ریختی و برای خوندن متن باید باید پایین بری دیگه)حالا اگه در یکی از این صفحات(صفحه ای که توش متن ریختیم) بالا پایین بری صفحات دیگر ثابت میمانند و حرکت نمیکند--ویژگی جالبی که من در اون دو تای اولی ندیدم
نظرتون چیه حالا؟
اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم Heart
تو میکروکنترلرها امری بود در خدمتیم Blush
پاسخ
 سپاس شده توسط شماره مجازی امارات

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان