انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
این اولین سایت منه --+ دانلود فایلش --- و 3 تا سوال دارم؟

این اولین سایت منه
فایل ضمیمه ارسال شده است --- حجمش حدود 300کیلوبایته

تقریبا هر چی تا حالا از دری ویور و html یاد گرفتم رو سایت بالا(که لینک دانلودش رو گزاشتم) اعمال کردم(البته بدرد بخوراش رو)

هر کی دید نخنده ها ---تازه کاریم دیگه

فایل default.php رو اجرا کنید با بقیش کاری ندارم

سوال1:اگه بخواب برا سایت خبر خوان(rss) قرار بدم باید چی کار کنم؟(کدی رو کپی کنم--سایتی برم--زبون برنامه نویسیی یاد بگیرم و...)
سوال2:عضو گیری(مثل خیلی از سایت ها که میتونی توشون عضو بشی من هم میخوام سایتم همچین ویژگی داشته باشه)

مهم ترین سوال-سوال 3:من باید برا هر مطلب که تو سایتم میزارم  یه صفحه ایجاد کنم یا این که یه نمونه بسازم و مطالبم رو تو اون بزارم----نمیشه مثل مطلب گزاشتن تو بلاگ ها--اون
طوری بشه(منظورم اینه که نحوه مطلب گزاشتن تو ساتم مثل مطلب گزاشتن تو وبلاگ بشه با این توافت که سایتم رو خودم درست میکنم)

سوال4:من قبلا که وبلاگ داشتم یادم هست یه نرم افزاری بود(البته من باهاش تا حالا کار نکردم ولی تو اینترنت دیدم)که توش مطالب رو مینوشتی و اطلاعات مربوطه وبلاگت رو هم میدادی برات مطالب رو ارسال میکرد(البته موقعی که مطالب رو در نرم افزار وارد میکردیم آفلاین هستیم و وقتی به اینترنت وصل میشدیم به یه کلیک مطالب ارسال میشد)  حالا همچین
نرم افزاری برای گذاشتن مطلب تو سایت وجود داره؟

در ضم سوال اصلی:::مشکل اصلی سایتی که من درست کردم چیه
زیاد سخت نگیریدا من تازه کارم-

فایل‌های پیوست

دانلود site2.rar

نام فایل site2.rar
نوع فایل .rar
دفعات دانلود 268
اندازه 304.73 KB
ارسال کننده فایل md3848

دانلود site2_1.rar

نام فایل site2_1.rar
نوع فایل .rar
دفعات دانلود 244
اندازه 304.73 KB
ارسال کننده فایل md3848
اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم Heart
تو میکروکنترلرها امری بود در خدمتیم Blush
پاسخ

سلام.
برای شروع خوب است. معمولا افراد وسواس دارند که ابتدا سایتشان عالی باشد و بعد آن را بر روی اینترنت قرار بدهند، ولی بنده چنین عقیده ای ندارم و به نظرم برای یک طراح سایت، تجربه کردن واکنش کاربران به سایت و  همچنین تست کمبودهای سایت بر روی وب و به مرور زمان، مهمتر است (البته اگر خودتان صاحب سایت هستید،نه اینکه سایت را برای شخص دیگری طراحی می کنید).
در مورد RSS ، لینک زیر را ببینید :

http://www.kelidestan.com/web-design/web-design-8.php

برای عضوگیری می توانید از کدهای آماده ای که در اینترنت وجود دارد استفاده کنید. در این مورد، باید کار با پایگاه داده MySQL را بلد باشید.

در مورد اینکه گفتید مطالب به طور خودکار در سایت قرار بگیره و نیاز نباشه برای هر مطلب، خودتان صفحه جدید بسازید، می توانید اصلا از wordpress استفاده کنید.  wordpress یک سیستم مدیریت محتوا است که کل ساختار سایتتان را می توانید با آن بسازید و دارای قابلیت عضوگیری، درج راحت مطالب جدید (شبیه وبلاگ) و ... می باشد و نصب آن هم ساده است. باید آن را بررسی کنید و سپس اگر امکانات مورد نظر شما را برآورده می کرد، آن را نصب کرده و سپس سعی کنید که ظاهرش را مطابق میلتان تغییر بدهید.
یا اگر دوست دارید که سایتتان به صورت انجمن باشد، می توانید از انجمن ساز mybb استفاده نمایید.
bookbook 
لطفا برای درج کد، از دکمه مخصوص درج کد در ادیتور انجمن استفاده کنید.
در مورد برنامه نویسی، مدیران تنها راهنمایی می کنند و نوشتن برنامه نهایی، به عهده کاربران می باشد (اینجا محلی برای یادگیری است، نه سفارش کدنویسی).
کاربران باید ابتدا خود به خطایابی برنامه بپردازند، نه اینکه به محض دیدن خطا، کدها را در انجمن، copy و paste کرده و از مدیران انتظار بررسی داشته باشند.
پاسخ
 سپاس شده توسط شماره مجازی امارات

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان