انجمن سایت کلیدستانفراخوانی یک نرم افزار در متلبزمان کنونی: ۱۳۹۷/۰۳/۰۲، ۱۱:۰۵ ب.ظ
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: amir880
آخرین ارسال: admin
پاسخ 2
بازدید 3560

رتبه موضوع:
  • 1 رای - 4 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فراخوانی یک نرم افزار در متلب

فراخوانی یک نرم افزار در متلب

#1
سلام. من می خواهم یک کدی در متلب بنویسم که در قسمتی از آن باید یک نرم افزار را فراخوانی کرده و نتایج متلب را به آن داده و بعد نتایج آن را به متلب بازگردانم. آیا میشه همچین کاری کرد؟ 
[align=right]نرم افزار هم ، نرم افزار visum، یک نرم افزار حمل و نقلی است.
 
پاسخ

فراخوانی یک نرم افزار در متلب

#2
سلام.
بستگی به نوع ورودی و خروجی های آن برنامه دارد. نرم افزار متلب می تواند فایل هایی با فرمت های مختلف را بسازد، بنابراین حتی اگر گروه سازنده نرم افزار متلب، هیچ رابطی برای آن برنامه طراحی نکرده باشند، باز هم می توان فایل هایی از نوع ورودی آن برنامه ساخت و یا فایل های خروجی آن را پردازش کرد. البته این موارد پیچیده است و به نظر من برای پروژه های ساده، ارزش صرف وقت را ندارد و برای برنامه های پیچیده، به صورت یک پروژه بزرگ چند نفره خواهد بود.
البته این نظر بنده است و توصیه می کنم در منابع انگلیسی زبان به جستجو بپردازید (اگر روشی پیدا کردید، خوشحال می شوم به اینجانب نیز اطلاع بدهید ).
 
bookbook 
لطفا برای درج کد، از دکمه مخصوص درج کد در ادیتور انجمن استفاده کنید.
در مورد برنامه نویسی، مدیران تنها راهنمایی می کنند و نوشتن برنامه نهایی، به عهده کاربران می باشد (اینجا محلی برای یادگیری است، نه سفارش کدنویسی).
کاربران باید ابتدا خود به خطایابی برنامه بپردازند، نه اینکه به محض دیدن خطا، کدها را در انجمن، copy و paste کرده و از مدیران انتظار بررسی داشته باشند.
پاسخ


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان