انجمن سایت کلیدستاننمایش اطلاعات موجود در workspaceزمان کنونی: ۱۳۹۷/۰۴/۰۲، ۰۳:۱۹ ق.ظ
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: mvedadim
آخرین ارسال: admin
پاسخ 2
بازدید 2703

رتبه موضوع:
  • 1 رای - 3 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نمایش اطلاعات موجود در workspace

نمایش اطلاعات موجود در workspace

#1
Video 
سلام،
آیا راهی برای نمایش اطلاعات ذخیره شده با فرمت .mat در محیط microsoft word هست؟تفاوتی بین اطلاعات ذخیره شده می باشد یعنی struct,cell,... باشد؟

با تشکر
 
پاسخ

نمایش اطلاعات موجود در workspace

#2
سلام.
نیاز به روشی نیست که مستقیما mat رو به فایل doc تبدیل کنه، شما باید اطلاعات را ابتدا از فایل mat به درون متلب وارد کنید، سپس آنها را در یک فایل doc بنویسید (با دستور publish ، البته فکر کنم دستور publish برای درج کد متلب و نتایج آن به کار می رود، باید بررسی کنید).
اگر در یک فایل doc اطلاعات را قرار بدهید، آنگاه باید یک سری کد نیز برای شیوه خواندن اطلاعات از فایل doc بنویسید (برای فرمت های دیگر نیز همینگونه می باشد). کلا برای هر فرمتی، اگر می خواهید ساختار اطلاعات حفظ شود، باید کدهای نوشتن و خواندن در آن فرمت مورد نظر را با دقت و به درستی بنویسید.
معمولا اطلاعات را در فرمت txt ذخیره می کنند. همچنین ذخیره اطلاعات در Excel نیز رایج می باشد. (مباحثی در مورد آنها، در سایت و انجمن سایت وجود دارد)

 
bookbook 
لطفا برای درج کد، از دکمه مخصوص درج کد در ادیتور انجمن استفاده کنید.
در مورد برنامه نویسی، مدیران تنها راهنمایی می کنند و نوشتن برنامه نهایی، به عهده کاربران می باشد (اینجا محلی برای یادگیری است، نه سفارش کدنویسی).
کاربران باید ابتدا خود به خطایابی برنامه بپردازند، نه اینکه به محض دیدن خطا، کدها را در انجمن، copy و paste کرده و از مدیران انتظار بررسی داشته باشند.
پاسخ


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان