انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 1 رای - 3 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شبیه سازی شبکه های کامپیوتری

Question 
سلام دوستان
من به یک مشکل بزرگ برخوردم و تقاضا دارم یاریم کنید
برای شبیه سازی پروژه ام که "video streaming over peer to peer networks " است در محیط متلب دچار مشکل شده ام 
اصلا نمی دانم از کجا شروع کنم و چه کار کنم

استادم فقط گفته باید چند ماتریس به جای نودهام تعریف کنم و ادامه کار را خودم باید بفهمم
خواهش می کنم من را راهنمایی کنید
ممنون

پاسخ

سلام.
لطفا کمی مسئله را شرح بدهید.

bookbook 
لطفا برای درج کد، از دکمه مخصوص درج کد در ادیتور انجمن استفاده کنید.
در مورد برنامه نویسی، مدیران تنها راهنمایی می کنند و نوشتن برنامه نهایی، به عهده کاربران می باشد (اینجا محلی برای یادگیری است، نه سفارش کدنویسی).
کاربران باید ابتدا خود به خطایابی برنامه بپردازند، نه اینکه به محض دیدن خطا، کدها را در انجمن، copy و paste کرده و از مدیران انتظار بررسی داشته باشند.
پاسخ

(۱۳۹۲/۰۹/۲۳, ۰۸:۴۱ ق.ظ)'admin' نوشته: سلام.
لطفا کمی مسئله را شرح بدهید.

با سلام
من باید  جریان سازی ویدئو روی  شبکه "IPv4" را طوری شبیه سازی کنم که در آن کیفیت سرویس پروتکل BitTorrent را بهبود بخشم و من اصلا نمی دانم با matlab چگونه این کار را انجام دهم
در این شبکه گره ها پهنای باندی دارند و از آن برای دانلود و آپلود قسمت یا قسمتهایی از فایل ویدئویی استفاده می کنند و ممکن است ناگهان از آپلود دست بکشند و اگر گره ای تمام فایل را دانلود کرد seed نام می گیرد و مانند منبع اولیه است

خواهش می کنم من را راهنمایی کنید

پاسخ

این موضوع بیش از حد تخصصی است و باید به کتاب های موجود در این زمینه رجوع کنید.
bookbook 
در مورد برنامه نویسی، مدیران تنها راهنمایی می کنند و نوشتن برنامه نهایی، به عهده کاربران می باشد (اینجا محلی برای یادگیری است، نه سفارش کدنویسی).
کاربران باید ابتدا خود به خطایابی برنامه بپردازند، نه اینکه به محض دیدن خطا، کدها را در انجمن، copy و paste کرده و از مدیران انتظار بررسی داشته باشند.
پاسخ
 سپاس شده توسط amirhosein11

(۱۳۹۲/۰۹/۲۴, ۰۵:۳۶ ق.ظ)'admin' نوشته: این موضوع بیش از حد تخصصی است و باید به کتاب های موجود در این زمینه رجوع کنید.

با سلام
منظور شما چه کتابهایی است ، کتابهای آموزش نرم افزار متلب را می گویید ؟ 
شما کتاب خاصی را مدنظر دارید و یا دیده اید این مبحث در آن کتاب باشد
باز هم ممنون

پاسخ

منظورم کتاب هایی است که در این زمینه شبیه سازی داشته باشند (یا مقاله یا هر کد آماده دیگر، البته برای الهام گرفتن از آنها). متاسفانه کتاب خاصی رو نمیشناسم.

bookbook 
پاسخ
 سپاس شده توسط شماره مجازی امارات ، تلگرام ضد فیلتر 2023

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان